PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie do gry tzw. Bestarius



Dżebulaaf
02-04-2013, 17:25
Witam, moim pomysłem jest dodanie do gry tzw. Bestariusza. Byłoby w nim zapisywane jakie potwory do tej pory spotkaliśmy ich grafiki i możliwe looty, bestie byłyby zapisywane automatycznie w naszej małej książeczce :) W internecie krąży wiele skryptów na Bestariusze więc nie trzeba go pisać :D Jedyne co to skonfigurować i gotowe :)

Kto jest za?

Nikon
02-04-2013, 17:31
jest coś podobnego w planach

TOMEK KŁAMIE GRACZY
02-04-2013, 17:48
Witam, moim pomysłem jest dodanie do gry tzw. Bestariusza. Byłoby w nim zapisywane jakie potwory do tej pory spotkaliśmy ich grafiki i możliwe looty, bestie byłyby zapisywane automatycznie w naszej małej książeczce :) W internecie krąży wiele skryptów na Bestariusze więc nie trzeba go pisać :D Jedyne co to skonfigurować i gotowe :)

Kto jest za?

Pokedex :D ?

Dżebulaaf
02-04-2013, 17:52
Pokedex :D ?
Nie nie pokedex, pokedex masz w grach o pokemonach itp. To jest gra w stulu very klasycznym więc Bestariusz :D Taka małaksiążka gdzie byś se pisał np.
Mucha typ: zwykły/mini boss/boss
[jej obrazek]
HP 1-30
Mp
Możliwy loot:
Możliwy exp:

na takiej zasadzie były by wypisywane moby ale w sposób auto, czyli zaraz po wygranej walce z tym

Koneser Śmierci
02-04-2013, 18:06
Bestiariusz (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?669-Bestiariusz)

Coni
02-04-2013, 18:08
Czyli Pokedex.

Koneser Śmierci
02-04-2013, 19:21
Czyli Pokedex.

Nie wiem, nie znam się.

Dżebulaaf
03-04-2013, 06:19
Tak działało by na zasadzie pokedexu, ale to by był BESTARIUSZ! Andrev z całym szacunkiem mi nie chodzi o bestariusz na forum :) tylko o dodanie takiej funkcji w grze :)

Jeahok
03-04-2013, 11:38
trochę to się łączy z kartami, więc jakoś nie widzę sensu równoległego istnienia kart i bestiariusza, jakby miało coś takiego zaistnieć to tylko jako dodatkowe dane na kartach i traktowanie ich jako "bestariusza"

Mita bank
03-04-2013, 14:06
też mnie zdziwiło że na kartach nie ma żadnych info odnoście potworków ;]
dodanie ilości ich hp, typu ataku i jakiejś krótkiej ale ciekawej notki na pewno by kart nie zgorszyło ;]
a pokedexa masz na forum, po co kolejny w grze ;] albo się umie korzystać z forum, albo nie
nie wspominając że ktoś się napracował robiąc pokedexa na forum, raczej nie po to żeby po czasie było coś identycznego w grze uzupełniające się automatycznie

Doktor Lewatywa
03-04-2013, 14:15
Elf Ortuno wymyślił jakieś ciekawe opisy do kart. Tylko czekać, aż Tomi wgra :)

Mita bank
03-04-2013, 14:16
Do wszystkich? oO
ciekawe czy starczyło mu twórczości czy po czasie an siłe wymyślał :P

Tomi
05-04-2013, 21:32
Jak zwał, tak zwał - "pokedex" ma być.

BTW: "Lepsze" opisy kart mają być do mini-bossów i unikatowych. Póki co jeszcze wszystkie nie powstały.