PDA

Zobacz pełną wersję : Promocje mfów



Lady Karen
28-03-2013, 16:47
W innych grach przeglądarkowych, gdzie istnieje możliwość kupienia punktów premium, są organizowane promocje czasowe np. 20-30-50% gratis lub czasowe obniżki na ceny usług, które można zakupić za nie.

Jak to szczegółowo wygląda? np tak:
20% taniej na wszystkie usługi o losowej godzinie, promocja trwa np 120min.
30% więcej mfów do pierwszego doładowania w czasie trwania promocji, jw. losowa godzina, krótki czas trwania.

oczywiście promocje rzadkie, raz na miesiąc, dwa.

Czy administracja bierze pod uwagę możliwość wprowadzenia tego tutaj?

Nikon
28-03-2013, 16:51
Były już parę razy takie promocje (typu do któregoś dnia taniej a nie takie wariacje jakie ty wymieniłaś). Może z okazji świąt lub 2 lat mfo3 dadzą coś.

Lady Karen
28-03-2013, 16:53
wiem że były, ale jak wprowadzali nową możliwość płatności, a to było raczej jednorazowe:)
Mi chodzi o bardziej cykliczne promocje, bez okazji:)

Nikon
28-03-2013, 16:54
wiem że były, ale jak wprowadzali nową możliwość płatności, a to było raczej jednorazowe:)
Mi chodzi o bardziej cykliczne promocje, bez okazji:)

Jakiś czas temu było 2x więcej eny za mfy :) Trzeba urozmaicać.
Jakby były takie szopki co x czasu to nikt by nie kupował mf tylko czekał na to.
Admini muszą zarobić na chleb.

Koridor
28-03-2013, 17:00
Cykliczne promocje są złe, bo wtenczas większość osób zaprzestaje kupowania usług czekając na promocję.

Lady Karen
28-03-2013, 17:01
ależ oczywiście, że muszą zarobić. dlatego obnizki na usługi są bardziej realne. Może być ograniczenie ilościowe mfów objętych promocją albo bonus tylko do zakupu dużej ilości mfów. wszystko da się rozwiązać by nie byli za bardzo stratni, a użytkownicy zyskali

Koridor
28-03-2013, 17:04
Mógłbym się zgodzić na jakieś jednorazowe promocje typu: po kupieniu 1000 mf (za złotówki) dostajesz 50 mf gratis i za każde następne 1000 mf, ew. od 1000 kupionych mf dostajesz 5% bonusowych do odebrania w dowolnym czasie w zakładce z punktami mf.

Na cykliczne, typu: co miesiąc limit eny kosztuje 20% mniej, jestem przeciwny.

Pix
28-03-2013, 17:05
Wystarczy promocja x2 za pierwsze doładowanie. Tomi pisał, że gra i tak mało zarabia na siebie, więc raczej nie przejdzie.

Lady Karen
28-03-2013, 17:13
Mógłbym się zgodzić na jakieś jednorazowe promocje typu: po kupieniu 1000 mf (za złotówki) dostajesz 50 mf gratis i za każde następne 1000 mf, ew. od 1000 kupionych mf dostajesz 5% bonusowych do odebrania w dowolnym czasie w zakładce z punktami mf.

Na cykliczne, typu: co miesiąc limit eny kosztuje 20% mniej, jestem przeciwny.

o matko 300 zł jednorazowo wydać na mfo - ktoś tak zrobił kiedykolwiek?:D no tak w sumie. mogło by być, tyle że to i tak przerażająca liczba
cykliczne jak cykliczne, nigdy nie wiesz kiedy i czy sie załapiesz na tą godzinę czy dwie.

skoro nie cykliczne to może wprowadzić pakiet 100mfów + 5% gratis czy coś takiego. na stałe. 5 mfów gratis to ostatecznie niewiele.

a x2 za pierwsze doładowanie - jak gra się od początku to dawno 1 doładowanie było:]

Poza tym ludzie płaczą ze mfy za gold są strasznie drogie - wiecej mfów to i cena pójdzie w dół.

MasterOfPuppets
28-03-2013, 17:17
I tak 50lv mało wydaja kasy na mf. To teraz miałyby jednorazowo wydawać wyczekując takich promocji ble

No i promocje mają to do siebie ,że jak dasz raz to potem chcą wiecej argumentując to ,że juz kiedyś dawałeś

TOMEK KŁAMIE GRACZY
28-03-2013, 17:18
o matko 300 zł jednorazowo wydać na mfo - ktoś tak zrobił kiedykolwiek?:D no tak w sumie. mogło by być, tyle że to i tak przerażająca liczba
cykliczne jak cykliczne, nigdy nie wiesz kiedy i czy sie załapiesz na tą godzinę czy dwie.

skoro nie cykliczne to może wprowadzić pakiet 100mfów + 5% gratis czy coś takiego. na stałe. 5 mfów gratis to ostatecznie niewiele.

a x2 za pierwsze doładowanie - jak gra się od początku to dawno 1 doładowanie było:]

Poza tym ludzie płaczą ze mfy za gold są strasznie drogie - wiecej mfów to i cena pójdzie w dół.

Byli ludzie co na wieczorną rozgrywkę za 700 zł kupowali MF i wszystko na dzbanach spalali :)

Gratisy nie są potrzebne, chcesz mieć gratis to kupujesz przelewem zamiast wysyłać sms-a z telefonu i już masz gratis.

Lady Karen
28-03-2013, 17:25
Byli ludzie co na wieczorną rozgrywkę za 700 zł kupowali MF i wszystko na dzbanach spalali :)
;O
a przelew jak przelew, nie ma prowizji od operatora więc taniej.


No cóż jak nie przejdzie to nie. Dzięki, można zamknąć.

Koneser Śmierci
28-03-2013, 17:29
No i przez Was Karen będzie biegała smutna! Karen, nie martw się, ja baaardzo propsuję Twoją propozycję i jestem na TAK.
Taki malutki podliz.

Lady Karen
28-03-2013, 17:34
No i przez Was Karen będzie biegała smutna! Karen, nie martw się, ja baaardzo propsuję Twoją propozycję i jestem na TAK.
Taki malutki podliz.
hahaha:d nie jestem smutna, choć może wezmę na litość to przejdzie:D

Dj Deepush
28-03-2013, 17:55
Były by promocje:
- cena 1 pkt MF była by niska.
Każdy by się cieszył, a nawet więcej ludzi by ładowało.

TOMEK KŁAMIE GRACZY
28-03-2013, 17:57
Chcesz mieć promocję, to uzbieraj z 2000 zł, napisz do Jacka na email, jedź tam do niego i daj mu pieniążki w kopercie to się na pewno dogadacie :D

Pirrat
28-03-2013, 18:03
Cykliczne promocje są złe, bo wtenczas większość osób zaprzestaje kupowania usług czekając na promocję.
Ile takich promocji było - według mnie na tyle mało, żeby możliwe było porównanie, poza tym czy były w ogóle atrakcyjne np. telefon stacjonarny wątpię, żeby ktoś sobie pozwolił na nią, skoro potem przychodzi rachunek i w nim pozycja z MF'ami :)
Jakoś inne gry oferują takie promocję i wątpię, żeby im to wychodziło na stratę.

Krycha
28-03-2013, 19:43
Jestem na nie. MFy nie są drogie, gra i tak zarabia na siebie za mało, a Admini nawet nie mają na reklamy. Nie stać Cię? kupuj za golda albo idź do pracy.

Qwiker
28-03-2013, 21:15
A ja uważam, że takie promocje np. doładowanie liczy się x2 powinno być za like na FB zamiast np. 2x drop.

Tomi
28-03-2013, 21:48
Niewykluczone, że jakieś formy promocji się pojawią. Możliwości kilka jest, ale na pewno nie może to być w formie standardowego cyklicznego eventu, bo wiadomo jak to się skończy.

Koridor
30-03-2013, 22:35
Zrealizowane i być może będzie się co jakiś czas pojawiać.
Zamykam i przenoszę.