PDA

Zobacz pełną wersję : Ranking



Coni
06-05-2011, 16:03
Nie wiem czy to błąd, czy tak powinno być, ale nie ma rankingu złota jest tylko złoto zdobyte w ciągu 24h. Domyślam się, że to zostało dodane na pewno nie przypadkiem, lecz nie jestem pewien czy powinien zniknąć też zwykły ranking złota.

Jacek
06-05-2011, 16:17
To działanie celowe. Ranking posiadanego złota można manipulować. Np. umawiając się z innym graczem, że na jednej postaci trzymacie złoto. Dodatkowo ten ranking powodował niepotrzebne blokowanie złota. Nawet po 1 milion złota na postać(!). Co z kolei powodowało niskie dropy.

Ptah
06-05-2011, 16:21
trzeba bylo zlikwidowac mozliwosc stosowania potaci jako banki a nie takie cos Wtedy z miliona po przegranej walce tracilby 20k;p

Jacek
06-05-2011, 16:38
Gdyby się to dało łatwo zrobić ;] I tak ograniczyliśmy to trochę wprowadzając prowizje za handel.

benerit
06-05-2011, 16:54
już kiedyś pisałem: codzienny podatek od złota posiadanego przez postać poza depozytem (dla malkontentów można dodać ponad 10k). Wielkość podatku byłaby zależna od złota w systemie. Banki więc codziennie by traciły dużo, zwykli gracze odczuli by to jako niewielki ubytek.
Byłby też sens używania depozytu. Swoją drogą czy nie lepiej zmienić zakup pojemności depozytu nie po 10k ale byłby to zakup mnożnika podstawowej pojemności, czyli jak ktoś ma 25k to potem ma 50, 75 itd.
Wprowadzenie obu zmian zachęciłoby do używania depozytu.

Tomi
06-05-2011, 16:57
Jesteśmy sceptycznie nastawieni (i gracze raczej również) do rzeczy które dzieją się poza ich kontrolą - a takim czymś jest automatyczne tracenie złota codziennie. Co z osobami które zrobią sobie przerwę? To rodzi duże komplikacje.

Coni
06-05-2011, 20:21
W rankingu złoto zdobyte w ciągu 24h nie można dać następnej strony, nie widać jej. W doświadczeniu i rankingu PvP widać połowę, da się kliknąć chociaż.

Tomi
06-05-2011, 20:48
W rankingu złoto zdobyte w ciągu 24h nie można dać następnej strony, nie widać jej. W doświadczeniu i rankingu PvP widać połowę, da się kliknąć chociaż.

wiem i poprawię wkrótce