PDA

Zobacz pełną wersję : Arena, domyślny profil dla walk manualnych.



TOMEK KŁAMIE GRACZY
19-03-2013, 21:40
Ok. Drobna poprawka ale potrzebna w moim odczuciu. Jak jesteśmy zapisani na arenie manualnej to powinien być do wyboru domyślny profil do walk z wojem i z magiem tak jak w wakach auto. O co chodzi ? Zapisujemy się na arenę i po chwili idziemy zrobić sobie herbatkę, łapie nas woj a my po poprzedniej walce jesteśmy ubrani na maga i po ptokach jeżeli nasz czajnik gotuje wodę dłużej niż 60 sekund.

skarlet
19-03-2013, 21:44
na tak przytrafiło mi sie nie raz :D może nie przez robienie herbatki ale coś w ten dekiel :P

SystemOfADown
19-03-2013, 21:56
Mi się przytrafiło takie coś jak robiłem sobie gorący kubek o smaku zielona cebulka. Bardzo lubię tą zupkę, polecam.
Ale mój trollowy czajnik miał w sobie zimną wodę, więc nie zdążyłem zmienić eq.
Propozycja git

aich
19-03-2013, 21:58
Mi się często zdarzało zostawić postać na noc i zostałem zabity w skrypcie na żółwia, propozycja dobra, ale zapewne do zrealizowania w późniejszym czasie :D

Doktor Lewatywa
19-03-2013, 22:16
Mi się zdarzało przy wciągnięcie się w pisanie kroniki :D Także dla bójek powinno to dotyczyć, czyli profile do wszystkich rodzajów walk w grze powinno dać się zapisać gdzieś w ustawianiach gracza.

TOMEK KŁAMIE GRACZY
19-03-2013, 23:03
Mi się zdarzało przy wciągnięcie się w pisanie kroniki :D Także dla bójek powinno to dotyczyć, czyli profile do wszystkich rodzajów walk w grze powinno dać się zapisać gdzieś w ustawianiach gracza.


Najlepsze rozwiązanie . Propsy

NieZabijajMnie
19-03-2013, 23:46
Mi się zdarzało przy wciągnięcie się w pisanie kroniki :D Także dla bójek powinno to dotyczyć, czyli profile do wszystkich rodzajów walk w grze powinno dać się zapisać gdzieś w ustawianiach gracza.

Najlepiej wykrywaniem grupy i danego mini/potwora agresywnego ;) ale twoja propozycja moze byc ;P

Antybristler
20-03-2013, 00:02
Już dawno to proponowałem, aby zrobić jak w mfo v2:
Możliwość przypisania konkretnego skryptu do konkretnego typu walk: 1vs1(woja), 1vs1 (mag), tvt, potwory, itd.

Veldar Bank
20-03-2013, 09:11
swietny pomysl jestem na tak

Tomi
20-03-2013, 14:17
Jest w planach taka konfiguracja do areny.