PDA

Zobacz pełną wersję : Kontrolka profilów



Doktor Lewatywa
21-02-2013, 00:20
Wpadłem na pomysł, że gdyby w którymś z zapisanych profili brakowało chociażby jednego założonego przedmiotu/zdolności/gemu to przy jego nazwie pojawiłby się jakiś czerwony wykrzyknik informujący o problemie.
Wprowadzenie tego z pewnością ułatwiłoby życie osobom często handlującym, przerzucającym eq oraz z mnóstwem profili.

Jeahok
21-02-2013, 00:29
Prawda, przerzucasz komuś gemy a później się okazuje, że biegasz bez połowy, albo pożyczasz komuś eq i chodzisz nieubrany. Na pewno byłoby przydatne.

Lady Karen
21-02-2013, 02:42
Proste, dobre i potrzebne:) Nie wymaga chyba dużo kombinowania w silniku gry, więc jak najbardziej na tak!

Pirrat
21-02-2013, 03:09
Proste, dobre i potrzebne:) Nie wymaga chyba dużo kombinowania w silniku gry, więc jak najbardziej na tak!
Widzę Karen to ekspert w każdej dziedzinie hehe
Na TAK

Doktor Lewatywa
21-02-2013, 11:34
No ja bym właśnie nie powiedział, (a raczej napisał) że to takie proste. Admin odpowie :D

Pix
21-02-2013, 12:32
Była kiedyś propozycja, aby w trakcie handlu wyświetlało, które gemy są gdzieś założone i czy na pewno chcesz je sprzedać. Ta propozycja wydaje się być podobna, ale zdecydowanie na tak.

Via
21-02-2013, 12:51
Była kiedyś propozycja, aby w trakcie handlu wyświetlało, które gemy są gdzieś założone i czy na pewno chcesz je sprzedać. Ta propozycja wydaje się być podobna, ale zdecydowanie na tak.

Ta opcja lepsza. Oczywiscie na tak. Walczylem bez gemow niezliczona juz ilosc razy.

Luxferre
21-02-2013, 13:17
Tak.

Lady Karen
21-02-2013, 19:36
Widzę Karen to ekspert w każdej dziedzinie hehe
To mój domysł, ponieważ w skryptach już jest wprowadzone podświetlanie zdolności, które są nie założone.
Poza tym użyłam słowa chyba.

Tomi
22-02-2013, 20:14
Trudne do zrobienia "aby działało" nie jest, ale trzeba wziąć pod uwagę obciążenie serwera. Sprawdzanie na bieżąco względem kilkunastu skryptów na pewno będzie kosztowne, więc trzeba to zrobić jakoś mądrzej, cache'ować itp. No i tu trzeba przeanalizować na ile kłopotliwa będzie implementacja. Ogólnie propozycja jest dobra, w sumie od strony technicznej jest to podobne do oznaczania wszystkich przedmiotów znajdujących się w profilach. Ja jestem na tak, ale to jacek musi to wykonać:)