PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawiedliwości!



Doktor Lewatywa
22-01-2013, 13:38
Toż to już przechodzi ludzkie pojęcie jacy ci gracze z multi są bezczelni!
Taki Championxd co bił bomby na multi nieuczciwie dorobił się fortuny przy okazji bardzo obniżając cenę targową dobrych zdolności.
Dostał bana i co? Zgromadzone dobra i tak miał na koncie głównym, więc po minięciu bana korzystał z nieuczciwie zgromadzonych dóbr jeszcze bardziej się bogacąc. Wystarczy spojrzeć, kto jest wiecznie pierwszy w rankungu złota 24h.
Ile ludzi jeszcze ma multi? Strach się bać...

Skoro kary są i tak mało dotkliwe, a oszuści faworyzowani to i ja założę sobie multikonto, bo ta niesprawiedliwość mnie razi! Wyciągać hasła od graczy też będę, bo naiwniaki sami się o to proszą!

Qwiker
22-01-2013, 13:47
Dołączam się do tego. Zróbmy po 10 multikont, będziemy bogaci, ban na 2tyg dostaniemy tracąc powiedzmy 400 eny dziennie, stracimy 5600 energii, lecz wystarczy pomyśleć o korzyściach. Do tego czasu zarobimy tyle szmalu, że za mf które wykupimy za gold, zyskamy kilka razy tyle.

Zróbcie jak to ktoś napisał: Usuńcie wszystko z postaci, zostawcie 100k + eq sklepowe na 50. Niech kara będzie karą.

Albo jeżeli to możliwe, to przywróćcie postaci im sprzed stworzenia multi. Pewnie kilkadziesiąt 50+lvl spadnie na 20

Doktor Lewatywa
22-01-2013, 13:55
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?18011-Przeniesienie-postaci taki temat to już śmianie się uczciwym graczom w twarz. Rozumiem, że nadal jest w propozycjach, bo czeka na rozpatrzenie?

Nikon
22-01-2013, 13:58
będziemy bogagi
https://www.google.pl/search?q=bogagi&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=WYz-UP2BEuik0AW4moDYDA&biw=1366&bih=674&sei=Woz-UJHRO6PI0AXul4DoDA
dziwnie to wygląda :/

stracimy 5600 energii
całe szczęście mam większy limit, nic nie stracę :)

Qwiker
22-01-2013, 13:58
Najciekawsze, że na mfo2 kary było kilkakrotnie ostrzejsze, mimo, że multi nie dawało tyle korzyści (przedmiotów, nie było jak oddawać bo była tylko licytacja, nie było handlu itp.)

@UP: Już Poprawione ;)




cały szczęście mam większy limit, nic ni stracę :)
To na co czekasz? :) Energie spalasz do 0, robisz multi, 0 strat, sam zysk

Lons
22-01-2013, 13:59
Moim zdaniem też powinno się znacznie zaostrzyć kary za multi.

Nikon
22-01-2013, 14:01
proponuje jeszcze aby energia nie mogła się ładować podczas bana

tymon
22-01-2013, 14:05
Oj dajcie spokój... Gdyby nie te ich multi to gra by była zbyt prosta, tak chociaż mamy wyzwanie :)

Doktor Lewatywa
22-01-2013, 14:07
Taa, dzięki za takie wyzwanie.
Nie wiem czy wiecie, ale Champion sprzedawał skrypt na Bomba ułożony wspólnie na forum jako swój własny. Teraz w prezentacji pisze, że Skarlet i MapY go z niego okradli :D

Coni
22-01-2013, 14:08
Po prostu skandal! Proponuję internetową chłostę!

El Fortuno
22-01-2013, 14:37
Proszę bardzo zakładajcie sobie multi konta skoro się tak pokrzywdzeni czujecie.
Dużo krzyku, a pewnie dwu tygodniowy ban za multi byłby już dla was karą śmierci.

aich
22-01-2013, 14:43
Na czas tego bana można rozpocząć grę nową postacią, przez co możemy się tylko wzbogacić :D Nie wiem na jakim poziomie jest ten problem, ale brak panelu GM jest coraz bardziej odczuwalny, poziom rozmów w grze = mfo old. Zero ograniczeń same bluzgi, wyłudzenia, włamania, itp.

Coni
22-01-2013, 14:44
Przynajmniej można pogadać, bo jak wprowadzą panel to stanie się to samo na czatach co z tutejszym shoutboxem.

aich
22-01-2013, 14:48
Może warunki na forumowym shoutboxie są zbyt rygorystyczne, jednak poziom rozmów po niedzielnych igrzyskach był zdecydowanie nie do zaakceptowania.

musaraj
22-01-2013, 14:50
Sprawiedliwość skończyła się po grzechu pierworodnym
Sprawiedliwość nie istnieje.

Ptysia
22-01-2013, 15:26
Proponuję zamknąć MFO do czasu aż wejdzie panel GM.

Doktor Lewatywa
22-01-2013, 15:58
No tak, inni mają zrezygnować z gry przez bandę idiotów z multi? To oni powinni zostać ukarani, a nie my.

lokin
22-01-2013, 16:01
Sprawiedliwości stanie się zadość (niedługo).

Qwiker
22-01-2013, 16:03
Proponuję zamknąć MFO do czasu aż wejdzie panel GM.
Panel nic nie zmieni, dopóki kary będą takie jakie są teraz

Doktor Lewatywa
22-01-2013, 19:03
Sprawiedliwość nie istnieje.

Taa, najlepiej nic nie robić i niech świat się pogrąża.

Ziarrno
22-01-2013, 19:17
Taa, najlepiej nic nie robić i niech świat się pogrąża.

większe kary za multi dla cwaniaków bez wyjątków!! to jest to, denerwuje mnie to że maja łatwiej tylko dlatego że mają 2 bądź nawet 3/4/5 kont wystarczy zwrócić uwagę na osoby lubiące na Fb: mfo3 bądź nk, G+, graczy Tu jest kilka razy więcej niż osób lubiących, ok gra internetowa nie każdy musi lubić publicznie i w ogóle, ale litości albo admini liczą tylko kaskę za mf i są ślepi, albo już dawno olali tą grę, normalni gracze po prostu odejdą przez zaćmę analną gmów (zaćma analna-dupa admina nie widzi możliwości zatoczenia się do roboty) popieram Twórce tematu.:p

Coni
22-01-2013, 19:26
Ja mam 8 multikont i co tam, najwyżej dostanę bana. Te tysiące mfów, które na nich wycisnąłem i tak rekompensują mi wszystko, a wy tchórze nadal grajcie tylko jednym kontem i proponujcie śmieszne zmiany. Hehe, beka.

Dżebulaaf
22-01-2013, 19:27
Hmm... patrząc po wypowiedziach w temacie i to że posiadam tak niski lvl, rozumuję że najlepszą rzeczą dla mnie na szybkie Wbicie lvl'a to bd zrobienie sobie Multi w końcu przecież to same Plusy takie jak:
Możliwość zdobywania Expa przez multi na główną np. w Bójkach itp.
Niesamowicie Szybkie Zdobywanie Golda :D
Możliwość Dorobienia się bardzo dużej ilości ranq <ciągłe walki z naszymi licznymi multii>
i wiele wiele innych, dziękuje za podpowiedź w tym temacie że admini mają na to wywalone, dam im ścieme że gram z Bratem i już po kłopocie w końcu kto wie czy mam brata czy nie.

A przy Multii sobie Dobije do 30 lvl w max 3 iechy :) no dobra w takim terminie to do 50 lvl'a dojdę spokojnie :).
Jeszcze raz dziękuje za wskazanie mi poprawnej drogi i leci * Dla twórcy tematu :)
<Ps. jak bym do was pisał z 2 konta to mój nick bd tam ModeratorToPierdołka> :)

Lady Karen
22-01-2013, 19:29
Popieram rygorystyczne kary za mutli, to ogromna niesprawiedliwość dla uczciwych graczy, a i straty dla administracji - reflinki na postać głowna i w cholerę darmowych mfów leci.
Jak to przejdzie... biedny Soład, chociaż w sumie prawo nie działa wstecz prawda?

Ziarrno
22-01-2013, 19:32
darmowe mf dla multi z polecenia, rzeczywiście:D sporo mogą stracić:P

Via
22-01-2013, 19:34
proponuje jeszcze aby energia nie mogła się ładować podczas bana

Wszedlem, bo chcialem to napisac.


Oj dajcie spokój... Gdyby nie te ich multi to gra by była zbyt prosta, tak chociaż mamy wyzwanie :)

Co za brednie. Ja moge bez - to ty tez mozesz.


Panel nic nie zmieni, dopóki kary będą takie jakie są teraz

Absolutnie trzeba zaostrzyc kary. Najlepiej w postaci dodatkowej kary grzywny w postaci % od calkowitego posiadanego majatku/przedmiotow.

A co do panelu...
Grupa osob zasiadajacych w nim musi miec bardzo scisle okreslone kompetencje i ich akcje powinny podlegac okresowemu zainteresowaniu ze strony Tomiego. Idiotyczne jest twierdzenie (tak jak wiele osob na tym forum robi), ze panel bedzie dla nich rozwiazywal problemy zwiazane z gra. Nianke niech wam rodzice kupia. Panel niech sie interesuje wylacznie lamaniem regulaminu i niczym co jest zwiazane z dowolnym innym aspektem gry. W przeciwnym razie bedziemy mieli (znowu) sfore bezdennie aroganckich, nie ponoszacych odpowiedzialnosci za swoje akcje osob, ktorzy mfo traktowac beda jak swoja piaskownice.

tymon
22-01-2013, 19:35
Proponuję zamknąć MFO do czasu aż wejdzie panel GM.

Chyba nawet sobie nie zdajesz sprawy na jak długo by trzeba było przerwać zabawę z mfo.
Panel admina = tysiąc wiadomości dziennie o ile zdajesz sobie sprawę na jakim poziomie ludzie grają w tą grę.
Trzeba byłoby zatrudnić masę ludzi lub ekipę 10 osób pomiędzy zwykłym graczem, a adminem. Ludzie tacy by odpowiadali na te debilne pytania, zostawaliby oceniani itp, a gdy zostaną poinformowani o jakimś multi, oszustwie, które widzą, że jest trafione albo istnieje prawdopodobieństwo, że być mogą, to wtedy by kierowali dopiero sprawę do admina. Ogólnie można by było dodać kilku adminów odpowiedzialnych do banowania na termin do 2 dni, w międzyczasie bany byłyby wydłużane/anulowane przez admina wyższego szczebla.

Bo ta gra jednak wymaga uwagi większej ilości osób patrząc na to, co się dzieje.

Edit: Pierwszy raz dokładnie się z Tobą zgadzam, jednak spam będzie tam i tak i tak, bo wybiorą temat skargi na multikonto, a będą pytali co mają zrobić po zabiciu rapsa bo most jest zablokowany, dlatego kilka osób trzeba by było zatrudnić do pomocy w obsługiwaniu panelu, żeby wklejali wiadomość "to nie miejsce na spam, odpowiedzi masz na forum" albo kierowali sprawę dalej.

Ziarrno
22-01-2013, 19:38
Bo ta gra jednak wymaga uwagi większej ilości osób patrząc na to, co się dzieje.[/QUOTE]

Dokładnie.

SZCZAWENGER
22-01-2013, 21:39
Kary są zdecydowanie za niskie, co to 2 lata które dostałem na obydwa konta, szybko minie a ja dalej po tych dwóch latach będę się mógł bogacić ! Skandal, powinno być dożywocie na IP

Coni
22-01-2013, 21:40
Dożywocie na IP jest spoko, potwierdzam.

Koneser Śmierci
22-01-2013, 21:42
Szczególnie, gdy ktoś ma zmienne IP.

Ziarrno
22-01-2013, 22:26
albo susa:P

Potencjalny Nabywca
25-01-2013, 17:34
https://mfo3.pl/r/109857922


21:32Championxd
szkoda ze moje mutli na 2 lata zbanowane

Co z tego, że zbanowane? Powinny być cofnięte korzyści. Tak jak przy moim bugowaniu z Goblinem Królewskim.



Ktoś już kiedyś pisał coś podobnego:

To ja zrobię kilkadziesiąt multi. Co z tego, że zostanę zbanowany, skoro będę miał korzyści z 10~ kont?



Proszę przenieść do działu Rozmowy lub ewentualnie połączyć z tym (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?18190-Sprawiedliwo%C5%9Bci) tematem.

Doktor Lewatywa
25-01-2013, 17:37
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?18190-Sprawiedliwo%C5%9Bci! zrobiłem już temat poruszający ten problem. Champion na prawdę zbyt wiele zyskał przez nieuczciwą grę.

Qwiker
25-01-2013, 20:23
dziwi mnie, że admin wypowiadał się w wielu tematach, a tym jeszcze nie

Tomi
25-01-2013, 21:18
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie, że to jakiś wyjątkowy przypadek. Jedno multikonto hi-lv oraz 1 czy 2 low lv jeśli dobrze pamiętam, to chyba poniżej średniej spraw jakimi się zajmowałem pod tym kątem.
---------
hehe, sprawdziłem jak tam sprawuje się kolega po odbyciu kary i wlepiłem kolejną.

Shunsui
26-01-2013, 00:00
Mnie bawi to,że gra działa bez zasad,rozumiem,że to beta ale bez przesady gra działa dobre 2lata bez panelu gm.

ADIHC1
26-01-2013, 00:39
Ten kij ma dwa końce. Skoro tak długo działa bez panelu, to może podziałać jeszcze dłużej ;)

Jeahok
26-01-2013, 09:37
właściwie największym(o ile nie jedynym) problemem są multikonta, więc jakby z automatu jakoś banowało tych mulciarzy to gm'y są praktycznie zbędni :p no i zostają jakieś kwestie kosmetyczne dbania o wizerunek gry przez temperowanie tych nazbyt słownie agresywnych gości i naciągaczy.

Doktor Lewatywa
26-01-2013, 10:23
Multikonta na niskich levelach prowadzą do tego, że unikaty np z wywki opłaca bardziej się sprzedać w sklepie niż na targu.
Multikonka na wysokich poziomach to już jest tragedia.

Antybristler
26-01-2013, 10:25
ADIHC1 jak zwykle odwraca kotem ogon.

Coni
26-01-2013, 17:01
ADIHC1 nie pomoże, a może zaszkodzić.

ADIHC1
27-01-2013, 18:32
właściwie największym(o ile nie jedynym) problemem są multikonta, więc jakby z automatu jakoś banowało tych mulciarzy to gm'y są praktycznie zbędni
Nie pamiętasz co się działo, kiedy Jacek testował automat? ;)

Choć to pewnie nie jest ostatnie podejście do automatu - kwestia kalibracji. W ostateczności zawsze może po prostu tworzyć listę podejrzanych kont, którą zajmowałby się człowiek.


ADIHC1 jak zwykle odwraca kotem ogon.
Wyjaśniłem czemu, moim zdaniem, prace nad panelem mają niski priorytet.

Coni
27-01-2013, 19:00
Wyjaśniłem czemu, moim zdaniem, prace nad panelem mają niski priorytet.
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?4379-W-trakcie-tworzenia-najbli%C5%BCsze-plany
Ma priorytet numer 1.


Sugerujesz, że administracja kłamie ?!

ADIHC1
27-01-2013, 19:42
Panel jest priorytetem od samego początku :D

Coni
27-01-2013, 20:00
Ja tam zostałem już zbanowany kilka razy, to w sumie tak jakby był ;>

musaraj
30-01-2013, 20:20
Podbijam temat



P.S. Czy dostanę przez ten post bana za spam?