PDA

Zobacz pełną wersję : Bug z Równiną Błyskawic



Dżebulaaf
20-01-2013, 18:24
Witam jest to mój 1 Post i niestety w tak nie miłym temacie :C

Opis Błędu:
Oto o co chodzi, otóż w Eterni jest już ciemno <no dobra podwieczór> a w równinie błyskawic nadal jest jasno <Dzień>

Screen z zaznaczoną Godzinką:
https://i.imm.io/TuKY.bmp

Moja przegladarka:
Mozilla Firefox wersja: 19.0

Kiedy wyskakuje Bug:
Nie wiem dzisiaj tak miałem, możliwe że już jutro bd normalnie

Z poważaniem Dżebulaaf

Prosiłbym o jak najszybsze rozwiazanie błędu.
Nie wolno ci ty wejść!! (https://Gry.pl)

Pix
20-01-2013, 18:27
To nie jest błąd. Noc jest tylko w dwóch miastach Eternii i Langeburgu. W pozostałych lokacjach jest cały czas dzień.

Dżebulaaf
20-01-2013, 18:44
Aha dobrze, przepraszam za moją niewiedzę, no ale skoro jest noc w 2 lokacjach to czemu nie ma jej we wszystkich?

Nikon
20-01-2013, 18:52
Aha dobrze, przepraszam za moją niewiedzę, no ale skoro jest noc w 2 lokacjach to czemu nie ma jej we wszystkich?

bo za dużo by było roboty
chyba że ty chcesz zrobić...

Dżebulaaf
20-01-2013, 21:01
bo za dużo by było roboty
chyba że ty chcesz zrobić...

Po 1 Przepraszam że teraz zaoftopuje ale niestety chcę odpowiedzieć.
Przecież można Wgrać tzw. Skrypt na Dzień i Noc i Ustawić tam np. Czas Rzeczywisty i wtedy Skrypt bd automatycznie zmieniał nam Odcień ekranu, wiem że wtedy w pomieszczeniach też np. bd noc ale i na to jest rada można to np. Na zwykłych zdarzeniach zrobić np jesteśmy u nas w chatce a na zewnątrz jest noc aby noc nie była w domku dajesz zdarzenie Równoległe (parallel process) i bierzesz zmień odcień ekranu na np. 0,0,0,0. i wtedy masz już normalnie w tej chatce jedyny problem to taki że w każdej chatce by musiał takowy skrypt zostać zainicjowany ale to można spokojnie przekopiować.

Doktor Lewatywa
20-01-2013, 23:01
Sama zmiana jasności nie wyglądałaby zbyt estetycznie.

Dżebulaaf
21-01-2013, 18:00
Możliwe, ale można również Zrobić Charachters <Chodzi mi o RM'a> o np. "normalnym świetle" wewnatrz, domku tylko że robota nad nim by zajęła dużo czasu a tych domków tutaj nastawialiście że normalnie ruski rok by to robił :/

Tomi
22-01-2013, 17:34
To nie błąd więc zamykam.