PDA

Zobacz pełną wersję : Ikonka aktywności postaci



THE Banker
19-01-2013, 18:52
Można by dodać ikonki pokazujące czy inne postacie danego gracza są aktywne.
Tzn. :
Otwieram zakładkę "Statystyki" w profilu gracza, zjeżdżam na sam dół i przy nickach widzę ikonki aktywności postaci, czyli która jest aktywna.
Często jest tak, że ktoś z kim chcemy pisać jest na innej postaci a wchodzenie na każdą i sprawdzanie jej nie jest zbyt wygodne, co o tym myślicie? Nie jest to chyba duży problem, a trochę pomoże wielu graczom.;)

Doktor Lewatywa
19-01-2013, 19:38
Bardzo dobry pomysł. Proponowałbym jeszcze przeniesienie innych postaci użytkownika na dół zakładki z prezentacją, gdyż zaoszczędzi to klikania :)

Lady Karen
19-01-2013, 20:51
ja bym poszła o krok dalej i połaczyła wszystkie postaci na czacie - tj. nie mam 4 nieaktywnych postaci w obserwowanych i jedną dostępną, tylko wyświetla tą która jest online. Jak użytkownik jest off, czat pokazywałby główną postać.
ewentualnie zrobić + i rozwijanie postaci użytkownika w obserwowanych.

Jan Saryusz
19-01-2013, 21:01
Coś na kształt spoilera. Świetny pomysł. Dziwię się, że sam Antek do którego napisanie jest równoznaczne z zabawą w chowanego na to nie wpadł. Za ikonką PW i czata dodać plus. Osobiście myślę, że w przypadku kilku postaci na jednym koncie na liście dodać wystarczy jako widoczną postać główną w prostym przykładzie;

Antybristler +
-Laseczki
-Fani
-Lewatywy

Seitas
19-01-2013, 21:05
Jest to tak bardzo wygodne, że mogłoby służyć jako okresowa usługa za mf, choć nie popieram takiej opcji :D
Od siebie dodam, iż możnaby tworzyć własne zakładki dla różnych graczy, czyli prościej przegrupować ich, stosując rozwiązania podane wyżej :)

tymon
19-01-2013, 23:50
Popieram, można też tak, że mając w obserwowanych 1 osobę, automatycznie są też tam jej wszystkie postaci obecne i przyszłe.

tosenevrati
20-01-2013, 00:50
Jestem bardzo za, miałabym o połowę krótszą listę obserwowanych :]

Koneser Śmierci
20-01-2013, 12:08
za co minus????

Za twarzowe.

Co do propozycji, to jak najbardziej za.

THE Banker
22-01-2013, 11:43
Faktycznie pomysł Ant'ka jest dobry, można połączyć go z moim, Lady Karen i Jana Saryusza :D wyszło bo coś zupełnie nowego i pomocnego.

Tomi
23-01-2013, 12:24
Obserwowani - multipostacie i grupowanie - było i jest przypisane do interfejsu premium. Ten sam bajer na czacie też ewentualnie do premium.
Ikonki aktywności w zakładce statystyki w profilu - OK.