PDA

Zobacz pełną wersję : Ekwipunek



Raahal-W3
16-01-2011, 21:36
To jest moj pierwszy post na tym forum i mam nadzieje ze w dobrym dziale go zalozylem.
Chodzi mi o rekawice i bron. Nie wiem dlaczego ale jak zaloze byle jaka bron to nie moge miec zalozonych rekawic. Tak some tyczy sie dodatkow. Jesli mam ubrany pasek nie moge miec zalozonego medalionu. Czy beda dodatkowe sloty specjalnie dla: rekawic, paskow, naszyjnikow i pierscieni???

minek
16-01-2011, 22:14
Rękawice są jako broń. Uderzasz z pięści.

Paski, wisiorki, pierścienie, to dodatek, traktowany jako jedno.

Raahal-W3
16-01-2011, 22:16
To moze warto byloby to zmienic bo dla mnie dziwne z ogolnego puntku widzenia zeby rekawice i bronie liczyc jako jedno. Dodatkowo 1 miejsce na dodatek to troszke malo.

Tomi
16-01-2011, 23:38
Na dodatki (może) kiedyś dołożymy drugi slot, natomiast rękawice zostaną tak jak są - jako ofensywna cześć ekwipunku (atak fizyczny bez atrybutu).
Należy jednak pamiętać, że dołożenie jakiegokolwiek slotu pociągnie za sobą obniżenie bonusów w pozostałych częściach eq - żeby zachować ten sam poziom bonusów.
Ogólnie będzie to więc ten sam efekt, tylko rozłożony na więcej części eq, dlatego zmiany w tej kwestii są z naszego punktu widzenia "niemile" widziane.

Przykładowo: teraz można założyć jedną zbroję i daje ona +30 DEF, a gdyby można było założyć trzy zbroje to musiały by dawać jedynie po +10 DEF (razem +30 DEF)