PDA

Zobacz pełną wersję : Limit Lvl-owy bicia mini bossów



Galtran
22-12-2012, 12:27
Proponuje aby wprowadzić limit 9lvl na ubicie własnego i 19 na pomoc w ubiciu czyjegoś mini bossa. Co o tym sądzicie???

Fausis
22-12-2012, 12:37
W jakim celu ma być ten limit?
W każdym razie nie.

NieZabijajMnie
23-12-2012, 12:31
jezu wezcie sie z tymi limitami nigdzie sie nie da wejsc bo wszędzie npc jakis dla niedorąbanych stoi i zyc nie daje jak ktos jest slaby do niezależnie od levla sobie nie poradzi... poza tym na tygrysa przed 12 nie pojdziesz bo ograniczyli gracjanem a pomocy nie musisz akceptowac jak ci sie lev nie podoba... to nie igrzyska by dochodzil kazdy bez naszej zgody... zdecydowanie na nie

Death Warrior
02-01-2013, 21:28
Może i rzeczywiście psują większe lvele zabawe z mini bosami niższym lvelom , jestem za tym by ograniczyć to jakimś przedziałem lvelowym np: można bić bossów z najniższym lv mniejszym od naszego np o 20 lub 25. To by narazie nierobiło wielkiej różnicy, ale po kilku upkach to uwierzcie mi, ale ogromną, i podniosła by się cena unikatów z tych bossów...

Zjarany Kondzio
13-01-2013, 19:07
Mi się jednak zdaje że taki limit byłby przydatny, gdyż w ten sposób gracze którzy osiągnęli maxymalny lv przed upkiem często stoją na przykład przed wywerną i sępią bicie od małych leveli, czym psują im zabawę i taka elita nie jest już dla nich groźna... . Po za tym, to gdyby taki limit wprowadzić to szybko wzrosła by cena unikatów z tych mini bossów. Jedynym uchybieniem jest to że limit nie powinien na pewno wynosić 8, lecz minimum 25.
ps. Mój pozytywny koentaż nie jest napisay z tej przyczyny że temat napisał mój brat :)

Doktor Lewatywa
13-01-2013, 20:25
Dobrze jest. Przynajmniej *mam taką nadzieję* większe levele uczą ich grać zespołowo, bo z moich obserwacji śmiem twierdzić, że większość graczy nie radziłaby sobie z wywką we własnym gronie. A nadmierne przegrane przyczyniają się do odchodzenia ludzi z gry.


ps. Mój pozytywny koentaż nie jest napisay z tej przyczyny że temat napisał mój brat
Dziwnie piszesz wyraz "multikonto".

Zjarany Kondzio
13-01-2013, 20:33
Nie czepiaj się ... mam 3/4 z polskiego i jestem jeszcze gimbusem ostatni rok :). wracając do tematu to no wiesz... nwm czy jest zespołowe to, że załóżmy za 2 lata 80-90lv będzie sępił na wywke. Lepiej byłoby gdyby mniejsze levele same się grupowały. I jak już wcześniej podkreśliłem to unikaty z takich elit podrożałyby, przez co więcej graczy chodziło by na wywke i zarobek by ich zmotywował do tworzenia grup i przeprowadzenia wymian

Poojka
14-01-2013, 16:53
Na 80-90 lvl nie będzie się już pewnie opłacało bicie wywerny.

Seitas
14-01-2013, 19:25
Na 80-90 lvl nie będzie się już pewnie opłacało bicie wywerny.

Na 80-90 lvl nie będzie się już pewnie opłacało bicie kapłana :)

Zjarany Kondzio
15-01-2013, 14:53
Zawsze znajdzie się czarna owca...

Luxferre
17-01-2013, 15:12
no dobra ale chyba ten 90 lvl może sam złapać i ubić wywerne jak i smoka mroku

Tomi
23-01-2013, 12:35
Nie planujemy limitów, z czasem staje się to po prostu mało opłacalne, zresztą w niczym to nie szkodzi innym graczom.