PDA

Zobacz pełną wersję : Walka



Siwy
02-05-2011, 22:54
Cały czas muszę klikać w trakcie walki F5 , bo po kliknięciu dużo się zmieni w walce .

Np. kolega nie ma uśpienia , a po kliknięciu F5 nagle ma..

Albo błąd z kolejką wyskakuje mi , że załóżmy gracz 1 ma kolejkę , ale po kliknięciu F5 to Ja mam kolejkę.. lecz to Gracz 2 powinien mieć wtedy kolejkę ;)

Czyli chodzi mi o to , że co innego mi pokazuje w kratce "kolejka" a co innego jest w walce .

Z takim czymś nie bardzo da się grać .

Troy Lee
03-05-2011, 09:20
A jakiej używasz przeglądarki ? I jaki masz AdobeFlashPlayer ? Może po prostu Ci net zacina

Chaos
03-05-2011, 09:34
Rozsynchronizowanie serverów (s1, s2).
Mi też się ostatnio zdarza.
Np. Leżę martwy i mam turę hehe.
Po odświeżeniu mam połowę hp.

Jacek
03-05-2011, 10:21
Wprowadziłem małe poprawki. Powinno być lepiej.

Siwy
03-05-2011, 17:04
No może trochę lepiej jest , ale nadal z tą kolejką nie bardzo ;/

Jacek
03-05-2011, 22:26
To jakiś dobrze ukryty błąd. Zrobiłem poprawki jakieś. Jakby się powtórzyło to proszę napisz w zgłoszeniu jaki miałeś adres strony w czasie błędu lub rób screena całej przeglądarki.

Siwy
04-05-2011, 00:16
Hmm , żeby nie martwić , nadal to samo jest ;/ jeśli chodzi o ten błąd z kolejką , to wygląda tak jak by ona sie wgl nie przesuwała..

Albo jeszcze taka jedna rzecz , gdy np. mam włączoną walkę i kliknę sobie w tym czasie na inną kartę założymy web gadu , to nie słychać głosów (uderzeń) w grze .

A gdy potem wrócę na kartę gry to wszystko robi się tak szybko i nagle..

Tomi
04-05-2011, 01:04
Albo jeszcze taka jedna rzecz , gdy np. mam włączoną walkę i kliknę sobie w tym czasie na inną kartę założymy web gadu , to nie słychać głosów (uderzeń) w grze . A gdy potem wrócę na kartę gry to wszystko robi się tak szybko i nagle..
Jeśli przeglądarka nie wyświetla danej karty to może "oszczędzać" moce i nie wykonywać wszystkich rzeczy, które na niewidocznej stronie się dzieją - może stąd te błędy. Jeszcze napisz jaką masz przeglądarkę.

Siwy
04-05-2011, 01:15
Google Chrome , wcześniej takiego czegoś nie miałem , od przed wczoraj tak mam i w sumie to nie tylko Ja dużo graczy się skarży na takie coś .\


No bez kitu zróbcie to , bo Ja grać nie mogę , albo jak coś spieprzę w walce to się team wydziera na mnie..

Coni
04-05-2011, 01:22
Z kolejką miałem nie jeden raz błąd, (zapewne jak większości nie chciało się zgłaszać, bo da się z nim żyć :P) ale to po chwili się naprawia albo po odświeżeniu strony od razu działa.

Tomi
04-05-2011, 17:39
No więc tak - chrome rzeczywiście "oszczędza" na wykonywaniu skryptów itp. na stronach wyświetlonych w nieaktywnych tabach i nie bardzo da się cokolwiek z tym zrobić. Przez to "oszczędzanie" przeglądarka nie dostaje wszystkich zdarzeń/dostaje ja za późno i dlatego powstają takie błędy. W przypadku "zwykłych" stron to rozwiązanie się sprawdza, ale w przypadku gry w czasie rzeczywistym, gdzie każda sekunda jest wazna to po prostu uniemożliwia prawidłowe jej funkcjonowanie.

Rozwiązanie:
a) nie przechodzić na inne taby/nie minimalizowac chrome'a - szczególnie podczas walki
b) nie używać chrome'a
c) przekonać googla, żeby tak nie robili, a przynajmniej, aby można było to konfigurować ;)

PS. dla użytkowników FF 3.6 - nie radzę się przesiadać się na FF4 jeśli jesteście na XP'ku - na tym systemie nowsza wersja ma sporo wolniejsze przetwarzanie grafiki, przez co granie w MF3 na FF 3.6 jest dużo płynniejsze niż na FF4.
Dla tych co mają już FF4 do gry polecam FF 3.6 portable. Naprawdę widać różnicę - szczególnie na niezbyt szybkich kompach.