PDA

Zobacz pełną wersję : Bezsens?



Nyhariel
02-05-2011, 21:18
W dziale aktualnosci doczytalem sie, ze zuzyte przedmioty po jakims czasie zachowuja sie jakby nie mialy bonosow wynikajacych z (+)..., i ze naprawic to mozna w langeburgu za hajs... a jezeli ktos nie ma dostepu do lange, bo ma powiedzmy 10lv, to co wtedy? musi co chwile kupowac nowe eq?

Chaos
02-05-2011, 21:25
No w sumie lipa.
W takim razie kowal powinien być w każdym mieście.


@down
Bardziej do 18-20lv
Bo mało kto niszczy rapsa na 15lv

Nyhariel
02-05-2011, 21:26
albo w ten sposob, albo eq do powiedzmy 15 levka nie traci swoich bonusow wynikajacych z (+)... inaczej to kompletnie nie ma sensu...

Val Gaav
02-05-2011, 21:40
to ich nie używaj , do lange da sie dojść na 15 lv

Nyhariel
02-05-2011, 21:42
to ich nie uzywaj... bardzo madre :) wiesz ile osob siedzi na 10 levku i nie zamierza szybko z niego zejsc? masa i jeszcze wiecej, a wydaje mi sie, ze na kazdym lv powinno byc dobrze ustawione dla wszystkich, a nie tylko dla wyzszych lv...

Crawler
02-05-2011, 21:50
Uważam, że skoro tracenie bonusów dotyczy wszystkich i na wszystkich levelach, to wszyscy powinni mieć dostęp i możliwość naprawy u kowala.
Chyba że w zamyśle administracji kowal sam w sobie miał być bonusem i żeby skorzystać z jego usług trzeba zapracować (w tym przypadku pokonać Rapsa).
Poza tym wszyscy dobrze znamy opinie adminów, że nie ma co skupiać się na niskich poziomach, skoro prawdziwa gra zaczyna się na wyższych.

Dodam jeszcze, że udało mi się przejść do Langeburga bez utraty żadnego z bonusów w Unikalnym EQ, którego używałem.

Tomi
02-05-2011, 22:37
Do Eternii kowala można ewentualnie dodać, w Dilli absolutnie nie jest potrzebny.

Tajwanski Przemytnik
03-05-2011, 01:15
Tak ogółem bezsensem jest , to że broń może ulec "zniszczeniu" czasowo. Jak zobaczyłem pod , nie którymi broniami jest coś takiego jak "zużycie"... Jak na razie nie wiem jak to działa , ale odrazu mówię , że żużycię powinno zależeć od tego ile broń jest na "plusie" (np. +2) , bo jak nie jest ulepszona , to nie powinna się zużywać , co nie ? Chyba , że działa to w jakiś inny sposób.

Tomi
03-05-2011, 01:33
Tak ogółem bezsensem jest , to że broń może ulec "zniszczeniu" czasowo. Jak zobaczyłem pod , nie którymi broniami jest coś takiego jak "zużycie"... Jak na razie nie wiem jak to działa , ale odrazu mówię , że żużycię powinno zależeć od tego ile broń jest na "plusie" (np. +2) , bo jak nie jest ulepszona , to nie powinna się zużywać , co nie ? Chyba , że działa to w jakiś inny sposób.
zużywają się wyłącznie plusy.

ADIHC1
03-05-2011, 01:35
Jak na razie nie wiem jak to działa , ale odrazu mówię , że żużycię powinno zależeć od tego ile broń jest na "plusie" (np. +2) , bo jak nie jest ulepszona , to nie powinna się zużywać , co nie ?
To przeczytaj ;)


Zużywanie się i naprawa bonusów uzbrojeniadodano: 2011-05-02 15:45:26
W dniu dzisiejszym została wprowadzona zasada zużywania się bonusów (+1,+2,+3) w uzbrojeniu. Zużyte uzbrojenie nadal nadaje się do walki, ale zachowuje się tak, jakby nie miało dodatkowych statystyk wynikających z posiadanego bonusu. Zużyte bonusy można naprawić za złoto u kowala w Langeburgu. Cena jest uzależniona od wysokości bonusu, poziomu przedmiotu i aktualnej sytuacji na rynku złota. Naprawa przedmiotów unikatowych jest 2-krotnie droższa niż pozostałych.