PDA

Zobacz pełną wersję : Brak przedmiotu po wyciągnięciu go ze skrzynki



Coni
02-05-2011, 18:18
Wykonałem właśnie quest: Otwórz zamkniętą skrzynkę nieopodal siedziby Rady Mędrców.
Pisze, że otrzymałem Totem, lecz nigdzie go nie mam. Sprawdzałem w plecaku i w depozycie i nic.

Sheep
02-05-2011, 18:36
Witam.

Wyżej wymieniony błąd polegał na tym, iż będąc na tej polanie z kobrą, dostalem się do skrzynki koło Portalu. Otwieram ją, patrze ZWINNE RĘKAWICE (o 18:30 dnia dzisiejszego)
- myśle ekstra! Sprawdzam uzbrojenie czy są na plusiku a tu bęc - nie ma ich w ogóle! Zestresowany szybko chcialem zrobic SSa z widokiem "Otrzymujesz Zwinne rękawice"[czy coś takiego, ten napis w logach na dole] i przez pomyłek wcisnąłem F5 zamiast Print Screen.

Nie wiem o co chodzi, prosze o sprawdzenie tego w moich logach. Dokladnie o 18;30 ja znalazlem, a nastepnie po tym przypadkowym odswiezeniu probowalem znow otworzyc skrzynie - jednak bezskutecznie, skrzynia otwarta a rekawic nie ma.

Prosze o pomoc,
Sheep.

ADIHC1
02-05-2011, 18:39
Połączyłem wasze tematy - najprawdopodobniej dotyczą tego samego błędu.

Sheep
02-05-2011, 19:14
Czytając dzisiejsze uaktualnienie, sądze, że może to być powiązane z ZUŻYWANIEM broni. Gdyż w mglistej dolinie tasak +0/ żelazne buty +0 tam kolo tygrysów wyciągnąłem ze skrzynki normalnie, a rękawice które mogły być na +1/2/3 poprostu zniknely - nie wiem- moze to jakis efekt uboczny odnalezienia "zepsutej" broni.


@@Edit

Dziękuje za dodanie mi tych rękawic, jednak patrząc na okoliczności - przedmioty bez + wychodzą normalnie dlatego uwazam, iz te rękawice powinny byc +1/+2/+3 :P

Jacek
02-05-2011, 20:37
Tak na prawdę to dostałeś wtedy te rękawice, tylko się nie wyświetlały do czasu zapisania jakiś zmian w ekwipunku. Błąd został naprawiony.