PDA

Zobacz pełną wersję : Arena Potworów



Troy Lee
02-05-2011, 13:37
Co sądzicie o wprowadzenie w danym mieście areny potworów (zaczynając od Eterni)

Np : Eternia : Ptak Gromu,Tygrys,Zabłąkany Anioł,Banita,Goblin,Szkielet
Langeburg : Dzikus,Skrzat,Lis,Ogr

To jest tylko pomysł zawsze można coś odjąć bądź dodać .
Po co arena ? Żeby sprawdzić się czy jesteśmy w stanie expić na danym potorze .

benerit
02-05-2011, 13:41
arena fajna rzecz... trochę brakuje jej - mozna by testować skrypty i możliwości postaci. Najlepiej połączyć ją z istniejącymi arenami w miastach

Troy Lee
02-05-2011, 13:43
arena fajna rzecz... trochę brakuje jej - mozna by testować skrypty i możliwości postaci. Najlepiej połączyć ją z istniejącymi arenami w miastach

moim zdaniem nie bo wtedy by się gryzło pvp i walka z potworami lepiej zrobić osobną arenkę i gdzieś ją wcisnąć , a jeżeli już na tej co jest to np 2 osobne skrypty czy 2 innych gości. Ale osobna arena to lepszy pomysł tam by był np obrazek walczącego maga czy woja np z tygrysem czy coś takiego .

benerit
02-05-2011, 13:47
w jakim sensie by się gryzło? przecież masz na początku opcje do wyboru - walki solo, lub drużynowe, można dodać z potworami. Chyba nie chodzi Tak trywialną rzecz jak obrazek walczących?

Troy Lee
02-05-2011, 13:48
no niby nie ... napisałem że zawsze można coś zmienić lub dodać ^^ :)

Sterz
05-05-2011, 10:49
Przydała by się takowa arena do walk z potworami. Tak jak napisał Benerit najlepiej jeśli połączy się ją z istniejącą już areną pvp.

Gansey
05-05-2011, 11:09
Zgadzam się z poprzednikami. Można ją wprowadzić, ale w połączeniu z istniejącą areną. Teraz i tak jest już "naładowane" w świecie gry także tworzenie drugiej areny na same potworki nie miałoby sensu.

Chaos
05-05-2011, 11:14
Popieram pomysł.
Może dzięki temu ulepszeniu więcej osób zacznie odwiedzać arenę.

BeLiaR
05-05-2011, 13:46
W zupełności popieram ;d To raczej nie byłby wielki problem a jak już to ktoś mówił można by testować skrypty co byłoby ułatwieniem ;d

Ice Axe
13-06-2011, 16:21
Jestem za wprowadzeniem areny potworów pomogło by to do testowania inty ;) Teraz wyszły walki PvP Auto to się przyda na pewno. Przydało by się nie tylko do testowania inty a także do sprawdzenia gdzie można expić :D

Co o tym sądzicie?

Levusek
13-06-2011, 16:48
Jest już arena, jeżeli chcesz wypróbować intę, walcz o nic z innymi graczami.

Ash
13-06-2011, 17:09
Kiedyś miałem pomysł o tym, ale bardziej rozwinięty.
Wprowadzić do areny bota, w którym moglibyśmy ustawić staty, eq i inte. Pozwoliłoby to sprawdzić wiele aspektów jak hit na daną obronę itd.
W wielu RPG'ach jest coś podobnego, więc pewnie tu też się to przyjmie, zwłaszcza kiedy nie ma ze znajomych kogoś onlajn do testowania.

EDIT: Nawet można by było dodać opcje resetu stat na "niby". Wtedy można by kombinować ze statami przed użyciem usługi.

Ice Axe
13-06-2011, 17:11
Jest już arena, jeżeli chcesz wypróbować intę, walcz o nic z innymi graczami.


Zapomniałem dodać areny ''potworów''