PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup punktów MF zagranicą



Manik
22-10-2012, 21:22
Witam. Mieszkam i pracuję za granicą. Mając wolny weekend posiedziałbym przy gierce dłużej, ale jaki sens, skoro energii brak (tej w grze ;) rzecz jasna) i nie mam jak dokupić. Może pomyślelibyście o graczach, co wyjechali za chlebem. :D Pozdrawiam.

Bicek
22-10-2012, 21:28
Witam. Mieszkam i pracuję za granicą. Mając wolny weekend posiedziałbym przy gierce dłużej, ale jaki sens, skoro energii brak (tej w grze ;) rzecz jasna) i nie mam jak dokupić. Może pomyślelibyście o graczach, co wyjechali za chlebem. :D Pozdrawiam.

Mam ten sam problem, ale nie martw się mam dobrą wiadomość.
Wczoraj złapałem Admina na gadu i zapytałem się go o płatność z zagranicy, powiedział, że za jakiś czas zostanie wprowadzona nowa metoda płatność.
moneybookers ma jakieś problemy czy trwają tam jakieś prace i nie można zapłacić kartą, pewnie jak serwis moneybookers zostanie naprawiony, to będzie można wysłać przelew z zagranicy.

Dodam jeszcze, że tam jest "lipny" limi tak zwany Saldo i jak się go wykorzysta, to będzie Blokada i trzeba będzie doładować saldo na stronce ;].

P.S- dodam jeszcze, że odsłuch kodu też nie działa :)

Manik
22-10-2012, 22:23
Przyznaję, że wlałeś trochę nadziei w me serce ;) Tylko szkoda, że nie przez paypal albo Yeti, z moneybookers to różnie bywa - jak przyznałeś zresztą sam :) A, i dziękuję za szybką odpowiedź i sprawdzone info :D Pozdrawiam.

Antybristler
22-10-2012, 22:39
Zawsze możesz poprosić znajomego z Polski aby dokonał przelewu.

PS A kartą nie możesz zapłacić? Tylko tutaj dochodzą koszty przewalutowania i nie wykluczone że inne prowizje.

ADIHC1
23-10-2012, 01:51
A kartą nie możesz zapłacić?
Tak, jak Bicek wspomniał - obecnie nie można. Płatności kartą obsługuje Moneybookers, a ten kanał płatności jest wyłączony.

Tomi
23-10-2012, 03:19
Transferuj ma problemy ze znalezieniem dobrego partnera do obsługi kart, ale intensywnie nad tym pracują. Niestety, firmom rzucane są kłody pod nogi w postaci rozdmuchanych regulacji unijnych i wystawców kart. Oczywiście wszystko w trosce o dobro klienta ;)