PDA

Zobacz pełną wersję : nowe gemy



Ptah
01-05-2011, 20:02
Gemy dajace + do elementu lub umiejetnosci poslugiwania sie bronią b.malo przydatne skoro ich procent nie moze przekroczyc ustalonych 25%. Przecie ktos kto bedzie uzywal tych gemow to juz ma dany czar czy skill broni na 25%. Na atak plus czy atak magiczny plus nie ma ograniczeń,wiec wybór jest oczywisty. Ale najwiekszym nieporozumieniem jest gem co zwieksza czestotliwosc ataków przeciwników. W MF2 rozumiem gdzie energie tracilo sie za ruch ale tu?

Qwiker
01-05-2011, 20:08
ale z drugiej strony... Gem bierności zmniejsza o 5% :D na 5* pewnie daje -25%. wbijasz takie 4 i latasz po mapie nic cie nie atakuje. Fajny sposób na oszczędzanie ene idąc na bossy

ADIHC1
01-05-2011, 20:49
A gdzie tutaj propozycja? Przeniosłem do Rozmowy.


Gemy dajace + do elementu lub umiejetnosci poslugiwania sie bronią b.malo przydatne skoro ich procent nie moze przekroczyc ustalonych 25%.
To chyba oczywiste, że służą one do podnoszenia nienabitych atrybutów, a co za tym idzie - obrony.


Ale najwiekszym nieporozumieniem jest gem co zwieksza czestotliwosc ataków przeciwników. W MF2 rozumiem gdzie energie tracilo sie za ruch ale tu?
To ma na celu przyspieszenie expienia - nic więcej. Nie musisz z nich korzystać.

Ptah
02-05-2011, 13:18
Pytanie o drop czarów gemów itp. Dlaczego ich drop nie jest losowy. Obecnie na targu sa same gem+ do wiatru czary wiatru i lodu + do włuczni a reszty brak... czy nie szło w przypadku dropu dac szanse wydropienia kazdego z elementów a nie zawsze ten sam? Pewno w nastepnym updacie beda tylko ziemie ogien co wg mnie nie ma sensu jezeli upek bedzie za miesiac i wiecej.

Tomi
02-05-2011, 14:24
Pytanie o drop czarów gemów itp. Dlaczego ich drop nie jest losowy. Obecnie na targu sa same gem+ do wiatru czary wiatru i lodu + do włuczni a reszty brak... czy nie szło w przypadku dropu dac szanse wydropienia kazdego z elementów a nie zawsze ten sam? Pewno w nastepnym updacie beda tylko ziemie ogien co wg mnie nie ma sensu jezeli upek bedzie za miesiac i wiecej.

wszystkie te gemy są dostępne w tym upku - na różnych etapach.