PDA

Zobacz pełną wersję : [Uzbrojenie] Punkty MF



Gogetto
06-10-2012, 17:30
Mam 7 Poziom.

Opis problemu: Cześć, zdobyłem 20 punktów mf i teraz chciałbym je przesłać na inne konto. Czy jest to możliwe?? (jeżeli tak to piszcie jak to mogę zrobić)

Kampaj
06-10-2012, 17:33
Mam rozumieć że masz 2 różne konta tak? Czy 2 postaci?

Antybristler
06-10-2012, 17:43
MFy są przypisane do konta, a nie do innej postaci, więc jeśli chcesz przelać na inne konto - multikonto to za jego posiadanie jest ban.
Jeśli chcesz sprzedać to na targu.

Gogetto
06-10-2012, 19:09
wcześniej jak grałem w mfo3 to kupiłem sobie 20 mf. Potem zrobiłem inne konto bo do tego z mf zapomniałem passów, potem znalazłem na mailu passy do konta i bym chcialem je przesłać na te drugie konto bo tam mam większy lvl.

Kampaj
06-10-2012, 19:16
Masz multi konto, usuń jedno, bo dostaniesz bana.

TrueStory
06-10-2012, 20:04
Już nie bądźcie tacy regulaminowi, gosc wyjaśnił o co chodzi to się tak nie czepiajcie tylko mu wytłumaczcie. Gogetto słuchaj mnie. Teraz jest całkowity zakaz handlowania MFami więc poprzez handel na pewno Ci się to nie uda. Jedynym sposobem na "przekazanie" tych MFów jest wystawienie je na targu za cenę minimalną /średnią , tj 32,5k za sztukę. Jako że masz ich 20 wyjdzie 650k za wszystkie o ile się nie myle. Musiałbyś odkupic je tym drugim kontem a następnie przesłac sobie z niego kaskę z powrotem. W innym wypadku mozesz sprzedac MFy i kaske przelac sobie na te drugie konto. Innego wyjścia nie ma raczej. Jak już to zrobisz to usuń jedno z kont, bo jak już pewnie się dowiedziałeś posiadanie dwóch lub więcej kont grozi banem.

Pix
06-10-2012, 20:16
Już nie bądźcie tacy regulaminowi, gosc wyjaśnił o co chodzi to się tak nie czepiajcie tylko mu wytłumaczcie. Gogetto słuchaj mnie. Teraz jest całkowity zakaz handlowania MFami więc poprzez handel na pewno Ci się to nie uda. Jedynym sposobem na "przekazanie" tych MFów jest wystawienie je na targu za cenę minimalną /średnią , tj 32,5k za sztukę. Jako że masz ich 20 wyjdzie 650k za wszystkie o ile się nie myle. Musiałbyś odkupic je tym drugim kontem a następnie przesłac sobie z niego kaskę z powrotem. W innym wypadku mozesz sprzedac MFy i kaske przelac sobie na te drugie konto. Innego wyjścia nie ma raczej. Jak już to zrobisz to usuń jedno z kont, bo jak już pewnie się dowiedziałeś posiadanie dwóch lub więcej kont grozi banem.


Wątpię, żeby coś takiego dało się zrobić. Multialarm.

TrueStory
06-10-2012, 20:34
To nie wiem, w każdym razie warto sprawdzic : )

Gogetto
06-10-2012, 21:24
ok dzięki za info. Nie wiedziałem że za takie coś jest ban :D usunę 1 konto :D