PDA

Zobacz pełną wersję : drop bossów



Ptah
01-05-2011, 13:06
Zmieniono szanse na drop w bossach odnawialnych, natomiast zastanawiam sie dlaczego nie polepszono szansy w bossach jednorazowych. Juz w 1 etapie bety itemy z bossow jednorazowych to byly rarytasy o cenach kilkanascie razy wiekszych od dropów z bossów odnawialnych. Taki drop by miał sens gdyby gra szla do przodu, a tak znowu bedzie to samo.
Tak, jest to post wylewania zali bo mnie mierzi kiedy sie staram ubijam bossa za pierwszym razem i juz wiecej go nie zobacze, a zostawil 0 jakiegokolwiek uzbrojenia

Wojtek
01-05-2011, 13:20
Zgadzam sie z ptahem zabiłem ważke polecial wiatr... poczekajmy pare dni a na skrzydlatej kobrze bedzie to co z wywka i co drugi gracz bedzie mial komplet rzeczy lecących z niej.Zmiejszyc drop z odnawialnych bo wkoncu są odnawialne i ciut polepszyc ze zwykłych i tyle

Doktor Lewatywa
01-05-2011, 13:23
Dobrze gadacie :D Mi zawsze z nieodnawialnych nic nie leciało, ale na szczęście ważka wczoraj mnie obficie obdarowała ;)

Wojto
01-05-2011, 14:06
ewentualnie można jeszcze bardziej wzmocnić itemy z odnawialnych, wtedy itemy z nieodnawialnych nie będą miały takiego znaczenia.
albo ewentualnie osłabić z nieodnawialnych ;d

Chaos
01-05-2011, 14:10
Ale wtedy nie będzie się opłacało bić niektórych nieodnawialnych typu: goblin królewski, tygrys brunatny czy gryf.

Kolnay
01-05-2011, 15:15
Ale wtedy nie będzie się opłacało bić niektórych nieodnawialnych typu: goblin królewski, tygrys brunatny czy gryf.

Z tego co wiem są to bossy odnawialne.

Chaos
01-05-2011, 16:02
Tak,
ale żeby móc z nimi walczyć trzeba najpierw zabić sporo ilość potworków.
Bo bossy odnawialne dzielą się na:
-bossy odnawialne co 24h
-bossy odnawialne co 24h+ zabicie określonej liczny potworków
-bossy odnawialne zabiciu określonej liczny potworków