PDA

Zobacz pełną wersję : Turniej pvp



WeeQ
22-09-2012, 10:30
Witam, organizuję turniej w przedziale 21-30lvl. W turnieju ja też chcę wziąć udział.

Podstawowe informacje (regulamin jest w trakcie produkcji):
1. Za wygraną walkę otrzymuje się 3 punkty, za przegraną 0 punktów, w przypadku remisu należy powtórzyć walkę.
2. W turnieju będą 4 grupy (grupa A, B, C, D) w każdej grupie po 4 osoby, czyli razem 16 osób, lecz jeśli będzie miej po prostu grupy będą mniejsze, lecz w wypadku gdy będzie więcej osób o 1-4, 5... będą one przydzielone do grup wyznaczonych.
3. Z każdej grupy wychodzą 2 pierwsze osoby.
4. Walki muszą być wysyłane do gracza o nicku Febus jak i również tam będę przyjmował wpisowe(nieznane), (Eternia).
5. Gracze nagrodzeni będą tylko i wyłącznie z miejsca 1, 2 i 3.
6. Grupy znamy przejdźmy do ćwierćfinału, półfinału i finału.

Ćwierćfinał: 8osób (lub więcej)
Gracz A1 vs gracz B2
gracz A2 vs gracz B1
gracz C1 vs gracz D2
gracz C2 vs gracz D1

Półfinał:
Przykład: gracz A1 vs gracz C1
gracz A2 vs gracz D1

Finał:
Bierze udział 2graczy którzy wygrali półfinały:
Przykład: gracz A1 vs gracz D1

Temat powstał z myślą wybadania ilu graczy było by chętnych.
Jeśli są jakieś pytania lub propozycję proszę pisać.
Jeśli ktoś by chciał można też być indywidualnym sponsorem.

Nagrody:
miejsce 1: 370k, pierścieniowa zbroja wełniany płaszcz
miejsce 2: 70k
miejsce 3: 30k
Konkretnie nagrody są jeszcze nieznane, ale to zależy tylko od zainteresowania turniejem.

Cały regulamin postaram się zrobić na dniach.

Sponsorzy:
WeeQ: 200k
Lew: pierścieniowa zbroja, wełniany płaszcz i 70k
Muszynianka: 200k dla zwycięzcy

siata
22-09-2012, 11:04
inicjatywa faja
również ciekaw jestem ilu chetnych znajdziesz

WeeQ
22-09-2012, 11:38
Już jest 2 chętnych niestety sami nie chcieli pisać poprosili mnie... :) Nick: HubisD i Sados

Ślimak
22-09-2012, 12:23
Jest możliwość sponsorowania?

Bo jeśli tak to

Pierścieniowa Zbroja
Wełniany Płaszcz

70k

Wszystko za pierwsze.

Jaaraargh
22-09-2012, 12:28
Mam dwie proppzycje do walk półfinałowych i finałowych, a mianowicie zwiększyć liczbę walk do 2 (w przypadku remisu dodatkowa walka).
Dlaczego dwie? Ponieważ moglby ktos np. pomylic skrpyt i takim bledem przekreslił by szanse na wygrana turnieju.

Jeszcze dodałbym zakaz resetu statystyk i nabijanie atrybutów na kazdego innego przeciwnika. Za nabijanie atrybutów pod przeciwnika i resetowanie statystyk = dyskwalifikacja.

A co do zapisów, to z miłą chęcią wezmę udział postacią Rivatha ; ) (nabije 30lv zanim ruszy turniej)

RobinHood
22-09-2012, 12:30
Walki będą toczyły się o ranking? Jeśli TAK należy jeszcze uważać by nie wbić 31lv ;)

WeeQ
22-09-2012, 12:32
Tak sponsoring jak najbardziej jest, Jaaraargh mówisz o skrypcie ale to turniej walk manualnych, sory zapomniałem tego dopisać. Co do resetów tak będzie dyskwalifikacja, ale to już uwzględnię w szczegółowym regulaminie, a atry to już bez przesady.


Walki będą toczyły się o ranking? Jeśli TAK należy jeszcze uważać by nie wbić 31lv ;)
Tak walki w miarę możliwości, czyli przedział rankingowy, o ranking. Jeśli ktoś wbije lvl 31 automatycznie zostanie zdyskwalifikowany.

Jaaraargh
22-09-2012, 12:40
Jaaraargh mówisz o skrypcie ale to turniej walk manualnych, sory zapomniałem tego dopisać. Co do resetów tak będzie dyskwalifikacja.


Aha, ale co do zwiększenia liczby walk, to dalej jestem za tym by to zostalo wprowadzone do turnieju. 2 dla półfinałowych i finałowych zwieksza szanse na wygraną. Jesli np. gracz A1 pokona gracza gracza B2 dwa razy, to potwierdził, że gracz A1 nie ma z nim szans i nie byłoby problemów, że wygrał fartem itd.

TrueStory
22-09-2012, 12:46
Jak najbardziej jestem za, nawet jestem za tym żeby te turnieje w "naszym" przedziale 21-30 były regularne. : )

WeeQ
22-09-2012, 12:46
Nie 2 walk nie będzie, dlatego że trzeba być gotowym od razu nie ma żadnych 2szans. Zawsze można trochę zaczekać do walki, walki nie trzeba toczyć od razu będzie termin i wtedy dobrze się przygotujesz.

Jaaraargh
22-09-2012, 14:07
Dobra niech będzie ;). A co do atrów, to nooby będą nabijać, więc tez z tego skorzystam :)

MasterOfPuppets
22-09-2012, 14:11
Nie zawsze bedziesz wiedzial z czego bd bic przeciwnik ;]

WeeQ
22-09-2012, 14:18
Czyli tak uczestnicy którzy biorą udział:
WeeQ, Rivatha, Sados, Sillesia, BerenErchamion

Jaaraargh
22-09-2012, 14:28
Czyli tak uczestnicy którzy biorą udział:
WeeQ, Rivatha, HubisD, Sados,

Dopisz Sillesia - to TrueStory trzecia postać rankingowa. Na Sillesi ma 23lv, ale będzie nim walczyć tylko dobije 30lv ; p


Nie zawsze bedziesz wiedzial z czego bd bic przeciwnik ;]
Raporty z walk.
Nie jest zabronione w turnieju jak widać, więc uczestnicy z tego będą korzystać, a ja gorszym nie będę i też tak będę robił : )
Chyba, że przeciwnik przed walką napisze, że bez atrybutów, to ok. Ale to i tak ryzyko, ponieważ nie ma dogrywek i taki 'oszust' może wygrać..

WeeQ
22-09-2012, 14:33
Dopisz Sillesia - to TrueStory trzecia postać rankingowa. Na Sillesi ma 23lv, ale będzie nim walczyć tylko dobije 30lv ; p

To wiem że Muszynianka startuje ale dokładnie nie powiedziała jaką postacią dopytam się jej jak będzie, bo powiedziała, że jak zdąży to będzie Sillesia.

Goolman
22-09-2012, 15:23
skąd będziesz wiedział że ktos zrobił resa? nie będziesz wiedział, więc?

Ślimak
22-09-2012, 15:37
@Goolman

Po innych HP i MP.

__________________________________

Mam takie pytanko.

Jak sprawdzić kto ma 3 miejsce?

1 miejsce: Zwyciesca Finału
2 miejsce: Przegrany Finału
3 miejsce: ???

RobinHood
22-09-2012, 15:39
Zwycięzca walki o III miejsce, która będzie toczyć się między graczami, którzy odpadli z półfinału - zapewne tak będzie to zrobione.

Ślimak
22-09-2012, 15:40
dzięki, +

SystemOfADown
22-09-2012, 15:45
@Goolman
Po innych HP i MP.


HP plus i MP plus?
Pierścień witalności , życia , inne EQ dodające HP?
Rękawice , różdżki z różną ilością MP?
Twój argument jest inwalidą.

WeeQ
22-09-2012, 15:53
skąd będziesz wiedział że ktos zrobił resa? nie będziesz wiedział, więc?
Pogadam o tym z adminem.

TrueStory
22-09-2012, 16:17
Po co z góry zakładac że ktoś będzie robił resy statystyk w trakcie Turnieju, biorąc pod uwage jakie będą nagrody to nie będzie to opłacalne, ten turniej jest dla sportu żeby jakoś zadbac o PVP w minimalnym stopniu ;D Każdy szanujący się gracz raczej nie będzie robił resów ;p

Jaaraargh
22-09-2012, 23:01
Po co z góry zakładac że ktoś będzie robił resy statystyk w trakcie Turnieju, biorąc pod uwage jakie będą nagrody to nie będzie to opłacalne, ten turniej jest dla sportu żeby jakoś zadbac o PVP w minimalnym stopniu ;D Każdy szanujący się gracz raczej nie będzie robił resów ;p

Zanim turniej ruszy będą lepsze nagrody i sam coś wartościowego lub w postaci golda dołożę jak się dorobie.
A co do restartów statystyk, to są różni gracze i nawet dla wygranej zrobią restart choć im to się nie będzie opłacało, ale wtątpie, że do wystartowania turnieju nie będzie lepszych nagród. Nawet jakby spojrzeć na to, że temat został założony dzisiaj i już są jakieś (nienajgorsze nagrody) i 4 osoby zapisane, więc jest szansa, że nagrody się zwiększą.

BerenErchamion
22-09-2012, 23:54
Chciałbym zgłosić się do turnieju.
-Nick : BerenErchamion

WeeQ
23-09-2012, 09:14
Już mam informację co do resetów, w razie potrzeby jeśli jeden gracz oskarży drugiego, będzie można sprawdzić czy reset był.

MasterOfPuppets
23-09-2012, 10:13
Polecam sprawdzanie dmg runy/kamienia. Na tym lv nie ma eq co by manipulowalo przeciwnym defem niz ten przez ktory my zadajemy obrazenia. A resy głownie odbywaja sie w materii odebrania defa drugorzędnego na rzecz pierwszorzędnego.

TrueStory
23-09-2012, 14:58
Ode mnie 200k dla zwycięzcy ;D

Goolman
23-09-2012, 16:31
Mogę dać jako nagrodę Trójzebną Włócznię +3 (mam do niej sentyment, pierwszy mini boss, pierwszy drop) :D

WeeQ
23-09-2012, 22:15
Hmm naprawdę jest tak małe zainteresowanie, no więc tak jeśli nie będzie przynajmniej 10osób turniej się nie odbędzie.

TrueStory
24-09-2012, 08:17
Dlaczego miałby się nie odbyc ? Jak będzie mniej osób to zrobimy coś w stylu ligi. Jedna wielka grupa i każdy z każdym ; ) Taka jest moja propozycja

WeeQ
25-09-2012, 18:06
Zapraszam do zgłaszania się kto weźmie udział w turnieju, jeśli uczestnicy nie znajdą się do końca tygodnia, projekt nie ruszy.

WeeQ
25-09-2012, 19:09
1. Zapisy
1.1 Wymagany poziom (przedział 21-30)
1.2 Jeśli będziesz chciał/chciała się zapisać do turnieju musisz napisać wiadomość do gracza WeeQ. Ma to wyglądać tak: Zapisuję się do turnieju "nick", mam poziom "xx", jestem magiem/wojownikiem, mam "xx" rank.
1.3 Wpisowe 30k należy wpłacić do gracza Febus poprzez handel
1.4 W turnieju może wziąć udział 16 graczy
1.5 Zapisy(nieznana data)

2. Zasady
2.1 Sędziną turnieju jest "WeeQ", wszelkie, pytania, uwagi, zażalenia proszę kierować do niej poprzez PW w grze,
2.2 W turnieju bierze udział 16 graczy, gracze zostaną przydzieleni do czterech grup, w każdej z grup będą toczone walki "każdy z każdym". Z każdej z tej grup wychodzi najlepsza dwójka. Wyłoniona najlepsza ósemka weźmie udział w systemie turniejowym (przegrany odpada). Zostaną rozlosowane cztery pary. Następnie zostanie wyłoniona najlepsza czwórka, która weźmie udział w półfinałach. Wygrani z półfinałów przechodzą do finału, natomiast przegrani toczą walke o 3 miejsce.
2.3 W systemie grupowym zwycięstwo premiowane jest 3 punktami, porażka 0 punktów, natomiast w przypadku remisu będzie trzeba stoczyć kolejną walkę, która ją rozstrzygnie.
2.3 W turnieju w przedziale 21-30 może brac udział każdy gracz, lecz tylko jedną postacią, która ma minimalnie 21 poziom, maksymalnie 30.
2.4 Zabroniona jest zmiana profesji w czasie trwania turnieju, innymi słowy każdy reset statystyk jest karany usunięciem z turnieju
2.5 Zwycięzca walki jest zobowiązany wysłać PW w grze do gracza "Febus" wraz z załączonym raportem walki, no chyba, że ktoś wygra ze mną(organizatorem) wtedy jest zwolniony z wysyłania raportu
2.6 Gracze sami umawiają się na pojedynki, ale sędzina ma również wpływ na ustalanie terminów walk.
2.7 W przypadku remisu walka musi być powtórzona
3. System pucharowy
3.1 Walki w miarę możliwości powinny być toczone o ranking
3.2 Jako że pisząc propozycje pisałem, że chcę wziąć udział również w turnieju w przedziale (21-30) w razie niejasności moje walki będą rozpatrywane przez innych graczy
3.3 Zakaz zmiany profesji podczas trwania turnieju (reset statystyk)!
3.4 Walki odbywają się w trybie manualnym
3.5 Na czas trwania turnieju zabrania się wbijania poziomów, jeśli jest się na 30lvl-u, natomiast jeśli ktoś ma 21-29lvl w niczym nie będzie przeszkadzało aby Ci gracze wbili lvl
3.6 NA POCZĄTKU Z KAŻDEJ WALK TURNIEJOWYCH KAŻDY GRACZ JEST ZOBOWIĄZANY DO NAPISANIA " WALKA TURNIEJU PVP Przedział 21-30"

Nagrody

1 Miejsce, 50% złota z wpisowych + nagrody dodatkowe (170k i pierścieniowa zbroja, wełniany płaszcz)
2 Miejsce, 35% złota z wpisowych + nagrody dodatkowe (70k)
3 Miejsce, 15% złota z wpisowych + nagrody dodatkowe (30k)

O to główny regulamin.

WeeQ
28-09-2012, 16:56
No więc trudno, widząc zainteresowanie turniejem, z przykrością stwierdzam, że turniej się nie odbędzie.