PDA

Zobacz pełną wersję : Automatyczne wypisanie z areny podczas zdobycia poziomu doświadczenia



SystemOfADown
11-09-2012, 14:53
Jak w temacie , przed zmianami ta propozycja byłaby zbędna , lecz teraz , kiedy zdobywamy ogromne ilości doświadczenia za walki z graczami , nawet te automatyczne...
Przykład : Zostawiamy postać na arenie i się wylogowujemy.
Gracze nas atakują , nasza postać pokonuje wielu konkurentów. W ten sposób zdobywamy kolejny level i tego nie zauważamy.
A postać dalej jest zapisana na arenie. Z takim samym skryptem i z nierozdanymi punktami statystyk.
Szczególnie uciążliwą sytuacją jest postać pozostawiona na arenie , kiedy dany gracz ma bana.
Wtedy - można powiedzieć - uczestniczy w grze pomimo tego , że jest zbanowany.
https://img849.imageshack.us/img849/4366/jebacmfo.jpg

Doktor Lewatywa
11-09-2012, 14:56
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?14938-Arena-walk-walki-na-wylogowaniu-wypisz-gdy-wbije-si%C4%99-poziom

SystemOfADown
11-09-2012, 14:56
Może wypowiedź admina?
Czy jest to trudne do zrealizowania , kiedy ewentualnie może zostać wprowadzone?

Jeahok
11-09-2012, 14:58
Dobre, w przedziale 6-13 lvl starczylo zostawic zapisana postac na chwile i byl awans a po nim seria przegranych bo staty nierozdane

Tomi
11-09-2012, 15:07
Nie trzeba zostawiać postaci w taki sposób, a jeśli już tak robimy to należy ją często monitorować. Na tym polega kara bana, że nie możemy operować swoją postacią - ze wszystkimi tego konsekwencjami. Poza tym już bardziej byłbym skłonny do wycofania opcji ciągłego zapisu - jak się raz przegra to powinno bezwarunkowo wypisywać. Przynajmniej trzeba by wykazać odrobinę aktywności, aby zapisać postać ponownie.

Jak bardzo chcesz to mogę ci tą postać wypisać ;]

SystemOfADown
11-09-2012, 15:07
Kocham cię Tomi , wypisz <3

Invictus
11-09-2012, 15:08
Sorki, że nie pisze w kontekście tematu, ale chce się dowiedzieć ile, proc. albo expa wpada na pojedynczym zwycięstwie

Doktor Lewatywa
11-09-2012, 15:13
Sorki, że nie pisze w kontekście tematu, ale chce się dowiedzieć ile, proc. albo expa wpada na pojedynczym zwycięstwie

Średni exp za 5 potworków na tym poziomie czy coś takiego.

MiTrAnDiR
11-09-2012, 20:49
Miałem to samo, zawsze robię tak, że gdy brakuje mi mało expa do lvla to zapisuję się tylko na jedną walkę i zawsze do pierwszej przegranej bo można zostac ostro złojonym.

musaraj
12-09-2012, 10:44
Miałem to samo, zawsze robię tak, że gdy brakuje mi mało expa do lvla to zapisuję się tylko na jedną walkę i zawsze do pierwszej przegranej bo można zostac ostro złojonym.

Zapisujesz się na 2 sposoby naraz? :D