PDA

Zobacz pełną wersję : Igrzyska śmierci



LeFil
10-09-2012, 21:30
Mam propozycję dodania igrzysk śmierci. Co jakiś czas będą organizowane igrzyska śmierci. (tak to wymyśliłem) Będzie stworzone nowe mapki z przedziałem levelowym. I tam wszystko nam zniknie. Wszystkie itemy. Będziemy musieli zdobywać skrzynki z itemkami. I tam będzie trzeba robić bójki. Kto ostatni zostanie będzie zwycięzcą. Więcej szczegółów: wpiszcię na yoputube igrzyska śmierci minecraft i tam będzie.










Błagam tylko mnie nie minusujcie. Mam już ujemną reputację więc jakby co dawajcie plusy. Nie mogę swobodnie pisać postów na forumku.

Vologart
12-09-2012, 14:30
Ja też oglądam MrVertez i Nolif666 na yt ale nie mogę wejść na ich serwer bo nie mam legalnego minecrafta. 100% plagiatu. Na nie i wyjazd z forum. Reputację masz taką bo sobie zasłużyłeś.

El Fortuno
12-09-2012, 14:33
Aleś głupotę wymyślił.

musaraj
12-09-2012, 14:35
Na Mafii jest calkiem fajny event o nazwie arena śmierci - tyle że tam ma sie EQ :) Ale też jest się teleportowanym na inną mapę z samymi bójkami.

Ale tam są nieco inne realia ( krótsze walki)

Btw. uwierz mi, że te minusy pewnie nei lecą za nic :>

Tomi
12-09-2012, 14:44
Arena śmierci podobna do MMO jest planowana również u nas i nawet pod nazwą "igrzyska śmierci" miało to wejść ;)
Tak więc autor całkiem dobrze trafił z tą propozycją.

Noriko
12-09-2012, 15:08
Dobry pomysł , tylko co do areny śmierci na MMO mam zastrzeżenia więc mam nadzieje, że tu wyjdzie to lepiej . Tam Pajacyki stoją i czekają aż ich ktoś zaatakuje, bo każdy się boi ponieważ atak = mniejsze szanse na wygraną .

Bicek
12-09-2012, 15:13
Można tak zrobić, że jak przeciwnicy nie będą chcieli ze sobą walczyć to powiedzmy po 3-4 minutach będzie automatyczne losować/dobierać przeciwnika.
Będzie sprawiedliwie, bo jak znając życie wejdzie 6 osób które się znają i będą stać i gadać ze sobą :>

Pix
12-09-2012, 15:19
Można tak zrobić, że jak przeciwnicy nie będą chcieli ze sobą walczyć to powiedzmy po 3-4 minutach będzie automatyczne losować/dobierać przeciwnika.
Będzie sprawiedliwie, bo jak znając życie wejdzie 6 osób które się znają i będą stać i gadać ze sobą :>

A propos tego, że wejdą sami znajomi. Kiedy już przeciwnicy zostaną wybrani losowo, lub coś w ten deseń, to opcja remisu i poddania się powinny być wyłączone, aby walki były w miarę uczciwe.

Qwiker
12-09-2012, 15:30
Jak ktoś będzie chciał oddać walkę to i tak to zrobi, opuszczając turę, bądź atakując słąbym (mag lapa, woj pocisk mag 1*) ;p

Antybristler
12-09-2012, 15:32
To powinno być coś na zasadzie autozapisów do jakiejś mini-areny, która będzie losować gracza do walki spośród zapisanych. Każdy kto się do tej areny nie zapisze i nie dokona żadnej walki, jest teleportowany do miasta.
Od zapisania na arenę trzeba wykonać minimum 1 walkę w ciągu 24h (lub innego czasu w zależności jak długo event ma trwać). Kto nie zawalczy, wylatuje do miasta.

Tomi
12-09-2012, 16:58
Ładnie zorganizowane i "sprawiedliwe" to będą turnieje. Tego typu event właśnie na tym polega, że wszystko się może zdarzyć - jeden zawalczy 5, drugi 1 walkę i wcale nie najlepszy w samej walce gracz musi wygrać. Niemniej jednak kilka modyfikacji trzeba zrobić, aby to się trzymało kupy - np. nie może być kategorii agresor (sos dostępny na takich samych zasadach dla obu stron lub w ogóle), nie powinno być remisów, a być może powinna być możliwość również auto-walki.
Jakieś zachęty do walki dla "staczy" też można zrobić - zupełnie jak w "hunger games" ;]

aich
12-09-2012, 17:30
Wszystko jest do dopracowania, myślę, że kto gra w mmo mógł by się podzielić spostrzeżeniami co zmienić albo poprawić, bo wydaje mi się, że ta arena będzie na podobnych zasadach.

Shaggyyy
12-09-2012, 17:31
tak .. ale ten pomysł ściągnął minecraft z filmu o takim samym tytule (to taka ciekawostka) a reszt mapa do tego musiała by byc ogromna

musaraj
12-09-2012, 18:00
Mapa wcale nie musi być duża- w walkach będzie brać udział z ~20 osób na przedział. Mapka byłaby pewnie wielkości komnaty smoka (albo mniejsze, piszę tak około).
Co do samej organizacji - problemem będzie w takim razie czas.

Na MMO w moim chyba najlepszym (przy okazji najdluzszym :x) występie straciłem ponad godzinę.Na 4 walki (jedna TvT). Ale od razu wspomnę, że walki na MMO są nawet krótkie - spore hity i mało zdolności.
Tutaj walki są jeszcze dłuższe, do tego graczy będzie pewnie sporo więcej. Nie ma szans, żeby taki event na 50 lv zmiescil sie w ciagu 2 godzin. A nie każdy mógłby tyle czasu poświęcić, tym bardziej, że walki byłyby pewnie wieczorem.

Filozof
12-09-2012, 18:10
Chyba, że walki byłoby automatyczne ;>
Na MAX lvl trochę bardziej by się to rozruszało jeśli nagrody by były dość kuszące.

Jeahok
12-09-2012, 18:12
tak .. ale ten pomysł ściągnął minecraft z filmu o takim samym tytule (to taka ciekawostka) a reszt mapa do tego musiała by byc ogromna

ja bym raczej powiedział, że oba pomysły są zerżnięte z książki/filmu, więc jak możesz mówić, że coś jest zerżnięte z minecrafta, gdy na nim było zerżnięte z filmu ?

SystemOfADown
12-09-2012, 19:33
ja bym raczej powiedział, że oba pomysły są zerżnięte z książki/filmu, więc jak możesz mówić, że coś jest zerżnięte z minecrafta, gdy na nim było zerżnięte z filmu ?
Mindfuck.

A jeśli chodzi o te igrzyska - w odpowiedniej formie byłby to naprawdę ciekawy event , ale na pewno nie w takiej , jaka jest opisana w temacie.

Qwiker
12-09-2012, 19:42
Fajnie było by, gdyby każdy zaczynał z tym samym eq, statami po 10 i punktami do rozłożania

Misa Misa
13-09-2012, 17:26
tak a propos książki, ciekawe ile osób przeczytało i wie dokładnie o co chodzi..

ps. dziwne troche, ale i tak brać udziału nie będę, a wiadomo że i tak wygra ktoś z >=50 lv.
@edit: kurde, nie doczytałam że z przedziałem LVL'owym (nie wiekowym~!), ajm sorry.

@down: true

Filozof
13-09-2012, 17:35
@edit: kurde, nie doczytałam że z przedziałem wiekowym, ajm sorry.
Przedział wiekowy na dużo się nie zda, chyba będzie trzeba dużo dokładniej omówić tą propozycję.

Potencjalny Nabywca
13-09-2012, 18:01
Przedział wiekowy?
Czyli mam 3 lata, wygram?

Misa Misa
13-09-2012, 18:10
Będzie stworzone nowe mapki z przedziałem wiekowym.
looool, dlatego tak napisałam : O oczywiście chodziło mi o przedział lvlowy.

anoria
17-09-2012, 18:24
Genialny pomysł (propsuję), tam bedzie plus który zniknał z update "Eliar",to gdy się liczyło to jakie ktoś ma statystyki, a nie jaki ma ekwipunek i jak dużo ma MF ( O ile będzie tak jak na filmie czyli wchodzisz na mapę "Nagi" i bedziesz zbierał z losowo rozstawionych skrzynek losowe rzeczy, mogą być tam buty gothar +8 lub nawet antidotum).
Oglądałem film, bardzo ciekawy pomysł. Tylko jak ktoś juz pisał w tym temacie na początku walki na MFO ciągną sie godzinami, więc takie igrzyska nie mogą trwać wiecznie, zróbmy np. czas 1h, jeśli w ciagu jednej godziny nie ostanie się tylko jeden gracz kończyły by się automatycznie i podium zajęli by gracze którzy zabili najwiecej graczy.
Trzeba dodać również jakiś przedmiot który ekskortował Cię do miasta (np, lanca, trąbka lub umiejetność wystrzelenia magicznego firewerka w górę) i blokował możliwość ponownego powrotu do areny.

PS- Dla mnie im wieksza mapa z różnymi zaułkami i kryjówkami tym lepiej, chcemy dać troche poczucie niebezpieczeństwa i dziczy dla odrobiny smaczku.
Pozdrawiam

Tomi
25-10-2012, 16:29
Igrzyska śmierci są już prawie gotowe. Poniżej opis zasad jakie zostały wstępnie przygotowane. Na 90% pierwsze testowe igrzyska rozegramy w najbliższy weekend.

Igrzyska Śmierci to specjalny event polegający na rozgrywaniu masowych walk pomiędzy graczami, na specjalnie przygotowanej w tym celu arenie.


Kiedy odbywają się walki?
Uznałem iż najodpowiedniejszym dniem będzie niedziela - od godz. 20.00 do momentu, aż na arenie pozostanie tylko jedna osoba. W planach jest cykliczny event - co tydzień.

Jak się zapisać?
Zapisy są prowadzone u Mistrza Areny w miastach bezpośrednio przed startem walk, od 19.55 do 20.00. Po dokonaniu zapisu, postać zostaje unieruchomiona do momentu rozpoczęcia eventu. O godz. 20.00 wszystkie zapisane postacie przenoszone są na specjalną mapę gdzie toczą się walki. Postać musi być w tym czasie zalogowana, w przeciwnym razie odpada z igrzysk. Igrzyska są kierowane głównie do osób posiadających maksymalny poziom w grze, aczkolwiek w walkach mogą też brać osoby o poziomach 40-49.

Czy osoby postronne mogą obserwować potyczki?
Tak, za niewielką opłatą (w złocie) każdy chętny może zakupić bilet na widownię.
Z widowni można na bieżąco podglądać przebieg każdej walki (po kliknięciu walczącego gracza prawym przyciskiem pojawia się stosowna opcja).
Ta opcja wejdzie w późniejszym terminie


Opuszczenie areny
Można opuścić w każdy momencie, ale ponowny powrót będzie niemożliwy.


Jakie są zasady toczenia walk?
Walki odbywają się w trynie manualnym (opcji auto na razie nie przygotowujemy). Przegrana walka skutkuje wykluczeniem z dalszego udziału w evencie, a więc naszym głównym zadaniem jest utrzymanie się przy życiu jak najdłużej. Wygrywa ten, kto pozostanie na arenie jako ostatni. Możemy atakować każdego, a także być przez każdego atakowanym. Nie ma ograniczeń poziomowych, nie ma również czasu oczekiwania na walkę (ekranu przygotowania). Można walczyć 1vs1 lub grupowo w dowolnej konfiguracji. Do każdej strony walki, która nie ma pełnej obsady (4 osoby) mogą dołączać nowi gracze bez akceptacji już walczących. Postać, która wyloguje się w czasie pobytu na arenie jest nadal dostępna do ataku.


Jakie są nagrody?
Osoba, która zwycięży otrzyma nagrodę w postaci pkt MF (jeszcze nie ustalono wysokości). Nie ma nagród za 2,3 i dalsze miejsca, ale podczas trwania eventu na mapie pojawiają się specjalne prezenty, z których możemy otrzymać różne przedmioty (mniej lub bardziej cenne - żetony, extra punkty rankingowe, czasami unikaty na max lv). Prezenty pojawiają się jedynie za rozegrane walki, a więc jak ktoś rozegra mało walk to będzie miał małe szanse na prezent. Oprócz prezentów na mapie pojawiają się co jakiś czas tzw. power up'y w postaci czasowego przyspieszenia chodu postaci, które ułatwią nam polowanie na uciekających graczy.


Mapka areny póki co jest prosta - bez żadnych kryjówek, zaułków czy przeszkód itp. Coś postaram się dodać, ale nadmiar elementów może spowodować lagi ;)

El Fortuno
25-10-2012, 16:33
Co jak co ale to brzmi bardzo dobrze . Napewno się zapiszę.

Jeahok
25-10-2012, 16:59
a walki będą o nic ? jedyny zysk to utrzymanie się na arenie (no i frajda)?

Kampaj
25-10-2012, 17:00
Brzmi super. Nie widzę dla siebie szans na zwycięstwo, ale spróbuję na pewno ;]

El Fortuno
25-10-2012, 17:03
Pamiętajcie , zawsze się dla was znajdą miejsca na trybunach , widowni i kibiców nigdy dość :D

BeLiaR
25-10-2012, 17:09
Ta, gdyby były opcje walki jeden na jednego to bym coś powalczył. A tak będzie ciężko , każdy sobie wzywa pomoc ;> A najbardziej bolesną dla mneisprawą jets 0 czasu na przygotowanie się do walki, trzeba będzie pół na pół chodzić ;)

Pix
25-10-2012, 18:40
Czy po przegranej walce(odpadnięciu z igrzysk) jest się automatycznie przenoszonym do miasta czy na widownię? Dla uczestników widownia będzie darmowa czy również płatna? Będzie można się na nią dostać podczas trwania igrzysk czy tylko w tych 5 minutach przed startem?

SystemOfADown
25-10-2012, 18:44
Po przegranej walce umierasz. Tak jest w filmie.

Retaxen
25-10-2012, 19:25
Wszystko fajnie wziął bym udział ale rani mnie to że od 40lvl :/ Ja mam samemu 33 i wiele minie zanim wbiję 40lvl a to naprawdę brzmi kusząco :)

El Fortuno
25-10-2012, 19:38
Jak nie te to następne, napisane jest że ten event będzie co tydzień . Napewno znajdzie wielu zwolenników , bo Wątpię żeby wygrywali Ci z czołówki rankingów. Event bardziej będzie się opierał na farcie .

Tomi
25-10-2012, 20:46
a walki będą o nic ? jedyny zysk to utrzymanie się na arenie (no i frajda)?
Walki będą toczone na ogólnych zasadach.


Czy po przegranej walce(odpadnięciu z igrzysk) jest się automatycznie przenoszonym do miasta czy na widownię? Dla uczestników widownia będzie darmowa czy również płatna? Będzie można się na nią dostać podczas trwania igrzysk czy tylko w tych 5 minutach przed startem?
Póki co po przegranej wyrzuca nas do punktu respawnu. Na widownię można jednak wejść w ciągu godziny od rozpoczęcia. Myślę, że da się zrobić tak, aby wyrzucało nas na widownię.


Wszystko fajnie wziął bym udział ale rani mnie to że od 40lvl :/ Ja mam samemu 33 i wiele minie zanim wbiję 40lvl a to naprawdę brzmi kusząco :)
Chcemy promować max lv, na którym w kwestii PvP najmniej się dzieje, a powinno być wręcz odwrotnie.


Jak nie te to następne, napisane jest że ten event będzie co tydzień . Napewno znajdzie wielu zwolenników , bo Wątpię żeby wygrywali Ci z czołówki rankingów. Event bardziej będzie się opierał na farcie .
Ten element losowości/farta jest celowo wkalkulowany w event, aby wynik nie był zbyt przewidywalny. Będziemy starali się promować aktywność - dodatkowe losowe nagrody będą pojawiały się za stoczone walki, a także wysokość nagrody dla zwycięzcy planuję uzależnić od tego ile walk stoczył, aby nie było tak, że unikanie walki będzie najlepszym sposobem na wygraną.

Jeahok
25-10-2012, 22:34
Walki będą toczone na ogólnych zasadach.
nie lepiej potraktować tego jako walkę "o nic"? wtedy jedynym wkładem będzie czas.Tak to można sporo ryzykować, a wyniki walk będą bardzo losowe(brak czasu na przygotowanie, brak kontroli nad dołączającymi przeciwnikami). Rozumiem, że to bardziej taki event rozrywkowy, niż jakiś test umiejętności, ale przy tym charakterze zabawy większe wzięcie by miała, gdyby można w niej uczestniczyć bez ryzyka utraty czegokolwiek(przynajmniej tak mi się wydaje).

Pirrat
25-10-2012, 22:38
Można by wprowadzić wybór walki 1vs1 lub "teamowe"

Coni
25-10-2012, 22:41
Właśnie bardzo dobrze, że jest możliwość "wpraszania się", tak to walkę 1v1 z kolegą można by toczyć wieczność używając przedmiotów (4v4 z losowymi graczami raczej takiej sytuacji nie będzie) i z łatwością strollować igrzyska.

Jeahok
25-10-2012, 22:44
Właśnie bardzo dobrze, że jest możliwość "wpraszania się", tak to walkę 1v1 z kolegą można by toczyć wieczność używając przedmiotów (4v4 z losowymi graczami raczej takiej sytuacji nie będzie) i z łatwością strollować igrzyska.

to tak, nie mam nic przeciwko temu, bo fajny motyw, ale dziwna byłaby sytuacja walki rankingowej w takim miejscu, a hipotetycznie jest to możliwe, podobnie niefajnie byłoby stracić ekwipunek :<

Ice Axe
26-10-2012, 16:22
Zapisał bym się ale godzina nie odpowiada nie może być jakaś 16-17? Wtedy więcej graczy będzie mogło by brać udział.

Retaxen
26-10-2012, 19:24
No właśnie wszystko ładnie jest ale mam takie pytanie . Czy te igrzyska będą organizowane często ?

skarlet
26-10-2012, 19:27
Kiedy odbywają się walki?
Uznałem iż najodpowiedniejszym dniem będzie niedziela - od godz. 20.00 do momentu, aż na arenie pozostanie tylko jedna osoba. W planach jest cykliczny event - co tydzień. :P

Retaxen
26-10-2012, 19:35
Aha Ok :P Nie przeczytałem dzięki :)

Ksiliath
26-10-2012, 21:24
hehe igrzyska będą trwały do 3 w nocy, aż się gracze wylogują bo będą chcieli iść spać. Gdzieś czytałam że wylogowany gracz jest dalej możliwy do łapania, a co będzie jak ostatnie 5 osób się wyloguje? to kto wygra skoro te 5 osób będzie dalej na arenie, a nikt nie będzie mógł ich złapać?

Coni
26-10-2012, 21:25
Na pewno ktoś zostanie do końca choćby miało to trwać do 8 rano ;)

aich
27-10-2012, 00:53
Czy sabotaże będą w jakiś sposób karane?

Tomi
27-10-2012, 00:58
Czy sabotaże będą w jakiś sposób karane?
Sabotaże są integralną częścią walki o przetrwanie :) Nie po to umożliwiamy sabotowanie (dołączanie bez akceptacji), aby za to karać. Sabotażysta musi mieć jednak na uwadze, że sabotuje również swój udział w evencie.

Antybristler
27-10-2012, 10:18
co się dzieje w przypadku remisu? Jeśli ta opcja będzie nawet zablokowana, to może się tak zdarzyć, że walka zakończy się remisem. Wszyscy wtedy "wylatują" czy walka nie jest brana pod uwagę i kontynuują event?

musaraj
27-10-2012, 12:32
A w tych bojkach bedzie limit graczy po ktorejs stronie?

Lady Karen
27-10-2012, 13:47
bójki będą na ogólnych zasadach? czyli eq też będzie mogło polecieć? bo przypuszczam, że nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie tam ze złotem:)

Koridor
27-10-2012, 15:49
co się dzieje w przypadku remisu? Jeśli ta opcja będzie nawet zablokowana, to może się tak zdarzyć, że walka zakończy się remisem. Wszyscy wtedy "wylatują" czy walka nie jest brana pod uwagę i kontynuują event?Obecnie podczas remisu w bójce żadna ze stron nie trafia do miasta - obie zostają w miejscu przed bójką. Tak też będzie tutaj, czyli wszyscy zostają. W sumie wypadałoby coś z tym zrobić, bo kilka osób złapie się wzajemnie i w 8 będą przedłużać walkę, aby zostać do samego końca, następnie dadzą remis..


A w tych bojkach bedzie limit graczy po ktorejs stronie?4 vs 4, jak w klasycznej bójce.


bójki będą na ogólnych zasadach? czyli eq też będzie mogło polecieć? bo przypuszczam, że nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie tam ze złotem:)Zapewne tak. Również bym to ograniczył.

Ślimak
27-10-2012, 17:43
Mam trochę pytań.

1. Czy będziemy wchodzić bez eq, tak jak pisał filipo pl?

1.1 Czy będziemy wszystko tracić i znowu wydawać sporo golda na eq?

1.2 Czy będziemy zyskiwać wszystko co straciliśmy na początku igrzysk?

Jeżeli tylko 1 i 1.2 się spełni to może być, ale jak 1.1 to igrzyska nie mają sensu.

Jeżeli jednak cały pkt 1 się nie spełni to igrzyska w najlepszym wykonaniu i na pewno wystartuję.

2. O której się zaczną igrzyska?

O 7:00 w poniedziałek muszę być na nogach, więc lepiej rano.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Koridor
27-10-2012, 17:50
Mam trochę pytań.

1. Czy będziemy wchodzić bez eq, tak jak pisał filipo pl?

1.1 Czy będziemy wszystko tracić i znowu wydawać sporo golda na 50 lvl?

1.2 Czy będziemy zyskiwać wszystko co straciliśmy na początku igrzysk?

Jeżeli tylko 1 i 1.2 się spełni to może być, ale jak 1.1 to igrzyska nie mają sensu.

Jeżeli jednak cały pkt 1 się nie spełni to igrzyska w najlepszym wykonaniu i na pewno wystartuję.

2. O której się zaczną igrzyska?

O 7:00 w poniedziałek muszę być na nogach, więc lepiej rano.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

1. Wchodzimy z eq jakie posiadamy (nie mamy tego co zostało w depo).
1.1 Niczego nie tracimy (choć możliwe, że jest szansa na utratę czegoś podczas walki (tracimy coś z niezałożonych rzeczy z 1% szans) - tutaj musi się wypowiedzieć Tomi)
1.2 Jak stracisz coś po jakiejś bójce, to już tego nie odzyskasz (chyba, że ten kto dany przedmiot zdobył, Ci go odda)

2. Między 19:55-20:00 możliwe są zapisy u Mistrza Areny. Po zapisaniu jesteśmy unieruchamiani do czasu rozpoczęcia igrzysk (20:00). Wypadałoby wziąć potrzebne rzeczy zanim pójdziemy się zapisać, podczas oczekiwania można ustawić sobie profile, założone eq, gemy, zdolności, itp. Po godz. 20 zostajemy przeniesieni na specjalną arenę. Tam wszystko się rozegra.
Jeśli pójdziemy do Mistrza Areny po godz. 20, to możemy jedynie za opłatą wejść na widownię.

Coni
27-10-2012, 18:11
W sumie wypadałoby coś z tym zrobić, bo kilka osób złapie się wzajemnie i w 8 będą przedłużać walkę, aby zostać do samego końca, następnie dadzą remis..
Najlepiej remis = odpadnięcie z igrzysk.
W końcu w przypadku remisu giną obie strony, a skoro są martwi to jak chcą kontynuować dalej walki w igrzyskach ;>?

Tomi
27-10-2012, 22:57
Remisy "na żądanie" będą zablokowane. Może się jednak zdarzyć remis typu zadajemy ostatni cios, ale sami padamy od zatrucia - wtedy obaj gracze odpadają.

Obecnie trwają testy i poprawiane są błędy, dlatego nie ustalam jeszcze na 100% daty pierwszych igrzysk na normalnym serwerze.

Koridor
27-10-2012, 23:01
Remisy "na żądanie" będą zablokowane. Może się jednak zdarzyć remis typu zadajemy ostatni cios, ale sami padamy od zatrucia - wtedy obaj gracze odpadają.

Walka finałowa -> brak zwycięzcy? Co wtedy? Czy może to jedyny warunek, po którym gracze nie odpadają?

Jeahok
27-10-2012, 23:07
A brak zwycięzcy w czymś przeszkadza ? :P i tak mało prawdopodobna sytuacja

Tomi
27-10-2012, 23:08
Walka finałowa -> brak zwycięzcy? Co wtedy? Czy może to jedyny warunek, po którym gracze nie odpadają?

Wtedy nie ma zwycięzcy. Taka sytuacja jest bardzo mało prawdopodobna, ale możliwa.

Nocny Lowca
28-10-2012, 18:58
A co do mapy można by dodać kilka pułapek dziur / eksplozji które od razu załatwiają zawodnika. Każdy mógłby na nie trafić [ najczęściej uciekający ]

LeFil
28-10-2012, 19:42
Mam pytanie do adminów. Czy za taka fajną propozycje (ja wymyśliłem, żeby dodać igrzyska do gry) dostanę jakiś prezencik?

Antybristler
28-10-2012, 22:40
Mam pytanie do adminów. Czy za taka fajną propozycje (ja wymyśliłem, żeby dodać igrzyska do gry) dostanę jakiś prezencik?
No pewnie, nawet z pakietem socjalnym i odprawą dwumiesięczną.

Koridor
28-10-2012, 22:42
A co do mapy można by dodać kilka pułapek dziur / eksplozji które od razu załatwiają zawodnika. Każdy mógłby na nie trafić [ najczęściej uciekający ]
Będzie coś ekstra, warto czekać :P


Mam pytanie do adminów. Czy za taka fajną propozycje (ja wymyśliłem, żeby dodać igrzyska do gry) dostanę jakiś prezencik?
Spróbuję załatwić Ci wyzerowanie reputacji :D Może nie będę już musiał akceptować postów. Choć ten pomysł mieli już od dłuższego czasu, jeszcze zanim pojawił się ten temat, o czym zresztą pisał Tomi.

NieZabijajMnie
28-10-2012, 22:56
No pewnie, nawet z pakietem socjalnym i odprawą dwumiesięczną.


wystarczyło by żeby go tomi odminusował :> w koncu stara sie chlopak wiec mu sie nalezy pomysl byl pewnie na testowym nie publikowany tutaj:)

Jeahok
28-10-2012, 23:13
spóźnił się, bo zapodał jak oni już nad tym myśleli; a po za tym dosyć słabo opisał swój pomysł i z ostateczną formą igrzysk w mfo będzie miał on tylko wspólną nazwę i zasadę, że kto przeżyje ten wygrywa :p

Tomi
30-10-2012, 17:27
Jutro pierwsze Igrzyska Śmierci. Szykujcie się na godzinę 20.00 (a właściwie na 19.55). Brać udział można od 40 lv, a na widowni zasiadać od 20. Więcej info pojawi się jeszcze dzisiaj w newsie w grze.

Coni
30-10-2012, 17:29
Po co ograniczenie lvl dla widowni?

Tomi
30-10-2012, 17:32
Po co ograniczenie lvl dla widowni?
Bo Igrzyska to poważna sprawa ;)

A tak naprawdę zbyt duży tłum niepożądany.

Koridor
30-10-2012, 17:35
Myślę, że co tydzień, ew. 2, można stopniowo zmniejszać te wymagania, aż dojdzie do 5 lvl (6 - goblin).

Coni
30-10-2012, 17:35
Wg mnie wystarczy sama opłata pieniężna, niskie lvle i tak wtedy nie będą wydawały majątku by obejrzeć walki, chyba że ktoś naprawdę będzie tego chciał, a nie widzę powodu by odbierać tą możliwość.
Czy to już jest pewne że tak zostanie?

Chyba trochę namieszałem, ale myślę, że zrozumiecie o co mi chodzi.

Tomi
30-10-2012, 18:04
Czy to już jest pewne że tak zostanie?

Jutro tak, potem się zobaczy.