PDA

Zobacz pełną wersję : [Uzbrojenie] Deficyt złota



Pechowiec
29-08-2012, 11:36
Mam 20 Poziom.

Opis problemu: Możecie mi powiedzieć, jakie są sposoby żeby zarobić trochę grosza? Całe złoto wydaję ma mikstury(kupuję ich max. 8, na więcej mnie nie stać), biję potwory, i jak się skończą miksturki, powrót do miasta i tak w kółko. Więc znacie jakieś sposoby jak trochę zarobić, bo moja postać przeżywa kryzys :( Na pewno nie chodzi mi o:
*żebranie
*bicie potworków, bo to robię, ale dużo z tego nie mam.
Problem ze złotem najbardziej mi pasuje to uzbrojenia, bo na nie mnie nie stać. Nie prosze o złoto, tylko o jakieś rady.
Z góry dziękuję :)

Demoniczna Dusza
29-08-2012, 11:47
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9581-Pieni%C4%85dze-jak-zarabia%C4%87-du%C5%BCo-i-wydawa%C4%87-ma%C5%82o - przeczytaj ten poradnik.

Jeahok
29-08-2012, 11:52
Po przejrzeniu jednej z twoich walk ze skrzatem> nie leczysz się po skończonej walce, wchodzisz w następną mając ~200hp przez co od razu używasz drogą mikse lvl2, zamiast wyleczyć się tanimi lvl 1 przed walka, podobnie z niezaładowaną maną na start walki. Oprócz tego nie masz ustawionego dobicia, prosty warunek na pierwszym miejscu w skrypcie (np. gdy przeciwnik ma %hp poniżej 33% użyj jakieś tam zaklęcie), to wszystko wydłuża walkę i zwiększa użycie miksów. Dodatkowo nie leczysz się ze zdolności, a taniej wychodzi użyć 2 razy zdolności leczenie 1 i użycie tej miksy many niż ciągle używanie życia lvl2 .

Pechowiec
29-08-2012, 12:01
Właśnie teraz już nie bd kupował tych na 15lv, które leczą 800 hp, leczą 2 razy więcej, a ich cena jest 5x większa.

Jeahok
29-08-2012, 12:14
nie no, musisz je mieć, chodzi o to, że po skończonej walce się leczysz miksami lvl 1 bo wychodza najtaniej i nowa walke zaczynaj z full hp, a w czasie walki na początku używaj zdolności leczenie 1 (bo leczenia 2 chyba jeszcze nie ma na tym poziomie), a później mikstury lvl 2

dobrze dobrać tak potworki, żeby biło się je łatwo i dawały jak najwięcej złota

Doktor Lewatywa
29-08-2012, 12:21
Skrypt bezobsługowy jest trochę głupi.

Pechowiec
29-08-2012, 12:23
Ok, dzięki :)