PDA

Zobacz pełną wersję : Grać czy nie grać?



Sewatorus
27-04-2011, 20:34
Hello,welcome,koniczyła.
Mam pytanie czy grać nadal w mfo3?
Coraz mniej graczy już wchodzi marne 90 - 130.
Już chyba od tygodnia nie ma co robić wchodzę jedynie na wywke jakieś 2 ,3 pvp i tyle.Gra robi się coraz ,,Nudniejsza".Tak,tak wiem że to trudna robota wprowadzenie.
Ale po prostu no nie ma co robić po wbiciu 20 poziomu.
No i czekam na wasze odpowiedzi czy warto jeszcze grać czy nie.

minek
27-04-2011, 20:36
Gra to dopiero beta. Otwarcie gry przed nami. Jeśli chcesz mieć przewagę nad nowymi graczami po starcie gry to graj. Wbijaj nowe postacie, handluj, pomagaj, zbieraj złoto.

Sewatorus
27-04-2011, 20:38
mam już drugą postać na około 11 lvl.Na którą nie wchodzę wogulę.

BeLiaR
27-04-2011, 20:43
To ty się pytasz czy warto czy fajnie grać w mfo3 . Jeśli chodzi Ci o to 1 to tak warto, jeśli ktoś chce grać w mfo3 w przyszłości. A jeśli o to 2 to masz trochę racji z tą nudą, ale to jest beta, sami admini pisali , że gra jest w budowie. ( tylko czemu tak wolno ta gra jest budowana ??) Ja bym prosił adminów o najęcie jakiś MapMaker'ów, (sam się zgłoszę :P ) ażeby gra szybciej się rozwijała.

A co do innych postaci to minek dobrze gada ;P Ja sobie zrobiłem 3 x 20 lvl i zastanawiam się nad 4 :P Przed kolejnym upkiem wbiję znowu max czterema postaciami a co za tym idzie ubiję 4 x bossy nieodnawialne , co daje większą szanse na drop unikatów :P

Terens
27-04-2011, 21:13
odczuwam to co ty ,to juz nie jest rozrywka..tylko marne oczekiwanie.. -upek 15 dni zabawy o znow miesiac czekania :)

BeLiaR
27-04-2011, 21:29
No , ale lepsze to niż gdybym miał czekać np do czerwca aby wgl mfo ruszyło ;p

Tomi
27-04-2011, 21:33
Jeśli nie chcecie czekać -> przyjdźcie za te pół roku.
To jest wersja w trakcie budowy, udostępniona dla chętnych.
Jeśli macie się męczyć to naprawdę lepiej sobie odpuścić.
Zdrowiej dla Was i dla nas, bo narzekania naprawdę nie pomagają ;]

Sewatorus
27-04-2011, 21:35
Nie chodzi o to...ale gra się nudzi co raz mniej graczy gra...nie wiem czy widzicie.Na początku 260 prawie 300 nawet.
A teraz?
70 - 120.Ludzie wchodzą uwalić wywkę i wychodzą.Według mnie powinno do 35 lvl być lvl jak Langeburg wejdzie żeby było więcej zabawy..
Bo jak na razie większej liczbie ludzi nie chcę się grać.I nie piszcie że administratorzy to nie maszyny pracujące 24/7.Taka jest prawda gra robi się ,,NUDNIEJSZA".

EDIT,Tomi.
To mogłeś tą betę wprowadzić po wprowadzeniu nie wiem około 3 - 4 miast.
Marudzimy bo chcemy grać..i co z tego że to beta? patrz ile graczy gra aktualnie.
Niedługo będzie siedzieć ludzi tyle co na testowym..beta,beta no ładnie ale potem finalna i co? kolejny patchy,update będą tyle trwać to ludzi
będzie coraz mniej grać..więcej ludzi już w mfo2 gra.
EDIT.
Nie przewidziałeś że ludzie będą marudzić?

ADIHC1
28-04-2011, 01:27
Przecież nikt nie zmusza cię do gry. Udaj, że gra jest wciąż w trakcie zamkniętej bety, a ty nie masz do niej dostępu ;)

Sterz
28-04-2011, 11:57
Ciągłe narzekania, nie chcecie grać to nie grajcie. Wiadomo było od początku, że Beta może się nudzić później. Graj sobie w MFO2 a jak wyjdzie finalna wersja gry to wróć :)

Snake
28-04-2011, 12:22
Ale ludzie ileż można czekać na marny ubdate do 30.....
Tomi jak byś chciał, to byś posiedział cały dzień, porobił, a nie jak kura pazurem bawić się
Zara pewnie będzie text typu życie prywatne, już to słyszałem tyle razy ehhhh....

zara miesiąc od bety, to widzę ubdate raz na miecha ^^

A z resztą miesiąc można poczekać...

Mam nadzieje że do 1 maja już wejdzie Łata, tyle odemnie

Tomi
28-04-2011, 13:03
Tomi jak byś chciał, to byś posiedział cały dzień, porobił, a nie jak kura pazurem bawić się

cały dzień - hehe masz Ty poczucie humoru ;)
Dobrze dopracowany upek to jest praca na co najmniej miesiąc po kilka godzin dziennie i to dla osoby, która dobrze się w tym orientuje.