PDA

Zobacz pełną wersję : Sortowanie wg lokacji (gracze w pobliżu)



Jaxive
06-08-2012, 09:40
Jak w temacie, myślę że pomogłoby to przede wszystkim osobom, które co chwilę spamuje "haj-levele" o "pomuc z kobrom", albo "orłem".
Sprawdzamy osoby obecne na danej lokacji i prosimy po prostu o pomoc, bo skoro są pod ręką to czemu nie. Albo np. ja, w tej chwili znajdując się na wichrowym wzgórzu, zdając sobie sprawę że żadna osoba z przeze mnie obserwowanych nie jest onlajn, a nie w moim typie jest przeszukiwanie całej listy graczy, aby odnaleźć który z nich znajduje się w okolicach nawiedzonego kościoła w celu wymiany kapłana, bardzo bym sobie ułatwił wszystko ustawiając wyświetlenie osób, które tam są.

Myślę, że dość klarowne a też raczej nie wymagające :)

Potencjalny Nabywca
06-08-2012, 10:02
Przydatne też, gdy chcesz kogoś zaatakować.

musaraj
06-08-2012, 10:08
proponowałem 100 lat temu

Koridor
06-08-2012, 10:34
Wcześniej były propozycje tylko o szukaniu graczy dzięki lokacji w opcji szukaj i coś tam, aby jeszcze była napisana lokacja przy innych sposobach wyszukiwania. Sama taka propozycja nie przeszła, jednakże Tomi zaproponował właśnie rozszerzenie widżetu współpraca o zakładkę: gracze w pobliżu. Obecna propozycja tyczy się chyba tego samego - będzie można wyszukiwać graczy tylko wg lokacji, w której aktualnie jesteśmy lub tylko tych co znajdują się na dość małej odległości od nas.

Zamykam i przenoszę do zaakceptowanych, aby Tomi o tym nie zapomniał.

Edit.
Dorzucam jeszcze jeden z linków: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?603-Szukajka