PDA

Zobacz pełną wersję : [P4]Limit tur statusu



musaraj
27-07-2012, 12:34
Jeśli najedziemy statusem w momencie, gdy kończy się jego działanie (wykonaliśmy turę i zaraz potem najeżdżamy na konczaczy sie status) pokazuje się nam, że nie ma on limitu tur (podczas gdy go jego konca jest 0 tur).

El Fortuno
27-07-2012, 14:18
Błąd stary jak Mfo3... Nie przeszkadza nikomu. Nie zakłóca przebiegu walki ani nic. Ale lepiej zmienić na brak statusu.

siata
27-07-2012, 14:25
@up popieram
gorzej gdy najeżdżasz na status i się wyświetlenie blokuje wtedy trzeba f5

VaanDee
27-07-2012, 14:53
@up popieram
gorzej gdy najeżdżasz na status i się wyświetlenie blokuje wtedy trzeba f5

Mi pomaga ponowne najechanie na jakiś status i wtedy znika to zablokowane wyświetlenie.

El Fortuno
27-07-2012, 14:57
Mi pomaga ponowne najechanie na jakiś status i wtedy znika to zablokowane wyświetlenie.

Dokladnie. Wystarczy najechać na jakiś wyświetlany status i to zwieszone okienko znika.

Tomi
27-07-2012, 16:14
To jest ogólna zasada działania dymków - jak najedziesz na element (powiedzmy: odpowiedz na post) i dymek się pojawi, a ty w tym samym momencie przesuniesz nieco myszkę (nie opuszczając elementu) to dymek znika. Aby znowu się pojawił trzeba zejść na inny element i ponownie najechać na ten, który nas interesuje.

Natomiast w grze dymek jest nieco inaczej zrobiony, ale tą przypadłość też ma.

musaraj
27-07-2012, 16:19
Ale tu nie o to chodzi - tu chodzi o złą ilość tur podawaną przy znikaniu statusu.

Tomi
27-07-2012, 16:40
Ale tu nie o to chodzi - tu chodzi o złą ilość tur podawaną przy znikaniu statusu.
To jest oczywiście błąd.

king of fire
20-12-2019, 16:57
każdy zna błąd jak najeżdzamy myszką albo klikamy na tel okno statusu podczas jego ostatniej tury to pisze nam że jest bez limitu, ale czasem jest tak że to okno i ten napis zostaje i trzeba odświeżać grę -.- (również po walce nie znika i trzeba odświeżyć) można by było naprawić ten 2 błąd tylko 1 niezbyt tam przeszkadza ( no chyba że nowy gracz na to najechał i wrobił się że ma np. regeneracje bez limitu :>)

Przeglądarka/OS: chrome

Tomi
20-12-2019, 17:00
Ten błąd jest zawsze czy tylko czasami? Da się go wywołać na żądanie?

king of fire
20-12-2019, 17:05
Ten błąd jest zawsze czy tylko czasami? Da się go wywołać na żądanie?

czasami sie pojawia ale licząc z 30+ razy mi się pojawił ;-;

Luxferre
20-12-2019, 17:11
faktycznie kiedyś mi się zdarzało, ale już od dawna nie miałem tego błędu

Clover
20-12-2019, 17:12
Ten błąd jest zawsze czy tylko czasami? Da się go wywołać na żądanie?

Nie wiem na czym dokładnie polega wywoływanie tego błędu (bodajże kliknięcie myszką na spis stausów, żeby nie zniknął jak zjedziemy nią z niego, ale nie jestem pewien, czy to kliknięcie to robiło, jestem na telefonie, więc niech ktoś potwierdzi), ale w skrócie wygląda to tak, że jeśli okienko ze statusami się pojawi w trybie bez znikania po odsunięciu kursora, możemy sprawić, żeby zniknęło, po prostu najeżdżając na status jeszcze raz i wtedy okienko odpali się w trybie ze znikaniem, więc zaraz zniknie bez problemu. Jeżeli jednak zamkniemy okno walki bez pozbycia się okienka, to zostanie na ekranie do odświeżenia gry

Bąblowiec pląsający
20-12-2019, 17:25
f5 załatwi sprawe

Tomi
21-12-2019, 18:22
Nie mogę potwierdzić istnienia błędu.
Potrzebny dokładniejszy sposób na wywołanie. Jak zablokować okno statusu, jak uzyskać "bez limitu tur" w ostatniej turze itd.

Kim Chi
21-12-2019, 19:43
Chyba trzeba po prostu najeżdżać kursorem, aż się zbuguje i zostanie na ekranie

A "bez limitu tur" wyświetla się, gdy wykonujemy turę i właśnie kończy nam się status i w tym samym momencie najeżdżamy na listę statusów kursorem.