PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycje rankingów



Kumalski-W2
07-01-2011, 22:44
Hmm.
Proponuje coś w stylu mfo 2 "Liczba wygranych z potworami" , ale może jakaś zmyślna nazwa :)
Np. mistrz polowania, najlepszy łowca itp.
No i jakaś czarna lista , żeby było śmieszniej, np. natręt ( najczęściej ignorowany w pw ), lub po prostu najczęściej karana osoba (jeśli jakieś kary są przewidywane) :)

Nerus
07-01-2011, 23:13
Dobre jeszcze były rankingi z mf2 takie jak : pkt pvp zdobyte w ciągu 24h, doświadczenie w ciągu 24h, wymieniony wyżej liczba wygranych z potworami no i liczba wygranych z graczami myślę, że te rankingi z mf2 powinny być przeniesione.

Kumalski-W2
07-01-2011, 23:20
No a nazwać je można jakoś fajnie :)
Na pewno każdy kto zdobędzie najwięcej pkt. pvp danego dnia chciałby byc w rankingu KILLER :) za doświadczenie w 24 h może być MANIAK itp

Cervantez-W1
08-01-2011, 02:20
Jeszcze mysle, ze moglyby byc ilosc wygranych pod rzad, ilosc walk bez porazki.

eRay-W1
08-01-2011, 18:35
Cervantez: pomysł dobry ale to sie stanie takim MF2 w3, zaczną sobie ludzie podbijać wygrane pod rząd na własnych kontach lub jakieś umówione walki. Ogólnie cała gra jest zrobiona dobrze, podoba mi sie ale boje się że to będzie taki 3-ci świat z v2 :/

Mapiątko
08-01-2011, 19:05
Cervantez: pomysł dobry ale to sie stanie takim MF2 w3, zaczną sobie ludzie podbijać wygrane pod rząd na własnych kontach lub jakieś umówione walki. Ogólnie cała gra jest zrobiona dobrze, podoba mi sie ale boje się że to będzie taki 3-ci świat z v2 :/
Walki między postaciami z tego samego konta powinien być zabroniony - multialarm - nie wiem jak to będzie w v3

ADIHC1
08-01-2011, 19:40
Cervantez: pomysł dobry ale to sie stanie takim MF2 w3, zaczną sobie ludzie podbijać wygrane pod rząd na własnych kontach lub jakieś umówione walki. Ogólnie cała gra jest zrobiona dobrze, podoba mi sie ale boje się że to będzie taki 3-ci świat z v2 :/
To nie powinno być problemem. W końcu można zastosować takie samo ograniczenie, jak w przypadku rankingu PvP*.

*Jacek nie opisał oficjalnie zależności, także nie wypowiadam się na temat szczegółów, bo nie chcę wprowadzać w błąd.

Kumalski-W2
10-01-2011, 13:32
Co do rankingu "złoto" obawiam się że będzie on dość niesprawiedliwy. Nieuczciwi gracze będą sobie złoto przekazywać z innych postaci, a nawet takie zakładać tylko po to aby golda zdobyć, a potem poprzez inną osobę przelać na konto główne. Ja bym z tego rankingu zrezygnował.

mtnm
10-01-2011, 16:22
Najpierw trzeba się zdecydować co będzie "promowane". Jeśli to ładnie ustawić - to np. najważniejszy będzie ranking turniejowy, ewentualny drugi (łatwiejszy do pompowania) - potraktować luźniej ;) Podobnie liczba zwycięstw - to można pompować, tak jak się pompowało czachy ;) ale zwycięstwa turniejowe - to co innego... Dlatego też rankingu złota bym nie wprowadzał z powodów, o których była już mowa. Podobnie jak wszelkich rankingów "negatywnych".
MFO3 to jednak będzie nowa gra, i od jej twórców zależy co na (a raczej od) początku będzie "modne".

Cervantez-W1
11-01-2011, 12:27
Ranking zlota niech bedzie-przeciez nikomu nie zaszkodzi, nawet te przekazywanie golda z wlasnej postaci swiadczy o tym, ze komus z jakiegos powodu poprostu zalezy i kombinuje, wiec niech bedzie nagrodzony. To nie jest ranking za walki, wiec kogo to obchodzi?

Kumalski-W2
11-01-2011, 17:19
Nagrodzony za oszustwo ?
Dla mnie bez sensu.
Ranking powinien być tylko dla uczciwych.

ADIHC1
11-01-2011, 18:25
Nie przeszkadzają mi "oszuści" w rankingu złota. Wolę taki ranking, jak jego całkowity brak.

Cervantez-W1
11-01-2011, 20:58
Podzielam zdanie Adiego. A obecnie na s3 jak masz?
Nawet na s1 i s2 sa pewne machlojki tak czy siak.

mtnm
11-01-2011, 21:03
Wpadłem na szatański pomysł - rankingów może być całkiem sporo, ale nagradzane medalami (w tym ranking liczby zdobytych medali) będą tylko rankingi "promowane" - np ranking złota pozostanie, ale będzie ona taki wirtualny, bez wpisu w logach. Natomiast zwycięstwa w turniejach zostaną nagrodzone dodatkowo jakimś ładnym wpisem w historii gracza.

tester
22-02-2011, 11:37
Przyklejam. Proszę o więcej propozycji

Val Gaav
27-02-2011, 22:33
ja tam bym wolał zobaczyć nie tyle rankingi lecz zakładkę z achievement typu kto ubił jakieś co lepsze moby , osiągnięcia pułapu ilości złota , skąpletowanie np jakieś pełnego setu z bosa ,za komplet nabitych gemów róznego typu , na licznki obrazen róznego typu pewnie nie ma co liczyć to to za wiele
ogólnie w manie osiągnięć można popaść jak się zagrało w urban rivals

ADIHC1
02-03-2011, 01:07
A może ranking "pomocnych graczy", tj. takich, którzy pomagają napadniętym graczom?

mtnm
02-03-2011, 11:48
A może ranking "pomocnych graczy", tj. takich, którzy pomagają napadniętym graczom?

intencja dobra, ale ranking jeszcze łatwiejszy do pompowania niż czachy... :(
ze względu na remisy chociażby

ADIHC1
02-03-2011, 19:08
Szczerze mówiąc nie chodzi mi o sam ranking, a to, że teoretycznie dzięki temu więcej osób będzie pomagać w walkach.

polik1-W1
06-03-2011, 15:51
Moim zdaniem powinno być karane przelewanie złota

polik1-W1
06-03-2011, 15:54
Po winne być równe szanse a nie każdy ma czas żeby robić 20 postaci i przelewać złoto

Gargamel1-W2
06-03-2011, 17:20
Przelewanie złota ze swoich postaci nic nie da :P
Ci co będa próbować będą tracić czas który mogliby wykorzystać expiąc, expią by zdobyli wyższy lvl, z wyższym lvl'em szybciej sie zbiera kase....wychodzi na to że przelewanie małych ilości złota ze słabych postaci nie jest opłacalne ;]

Proponuje wprowadzić ranking handlarzy (gracze którzy sprzedali największą ilość przedmiotów na targu lub normalnym handlem)
ranking wyrabiaczy gemów...nazwa do zmiany...im więcej gemów wyrobiło sie na 5* typ wyżej w rankingu ;]

ADIHC1
06-03-2011, 19:48
To, że zabronimy przelewów nie znaczy, że nie będą one możliwe. Na ewentualnych ograniczeniach znowu ucierpią zwykli gracze, a ci co sprytniejsi i tak sobie poradzą z jego "ominięciem". Także trag pozostanie "wolny".

Kasej
04-04-2011, 14:32
Co wy na to aby do rankingu dodać
"Najwięcej walk wygranych" np w bójkach, bądź pojedynkach :)

Ash
04-04-2011, 14:39
Pewnie jakieś rankingi się jeszcze pojawią. Na testach był o tym temat i było kilka ciekawych propozycji.

QSQ
04-04-2011, 15:07
Mogłyby być wprowadzone nowe rankingi, ale ciekawsze niż "Najwięcej walk wygranych"

Goddess Of War
04-04-2011, 15:32
będą nowe rankingi z czasem jak dla mnie temat do zamknięcia

ADIHC1
04-04-2011, 19:01
Przecież wisi przyklejony temat na propozycje dot. rankingów - jak można było go nie zobaczyć?

(połączyłem tematy)

Teletubiś
09-04-2011, 13:01
Ja myślę nad typem ,, Liczba wygranych z graczami ''
Może być ,, Najlepsi pogromcy''

Jacek
09-04-2011, 13:18
To będzie ranking: komu się będzie dłużej chciało poddawać walkę ;]

Coni
09-04-2011, 13:20
Można dodać ranking ubitych bossów odnawialnych.

Kasej
09-04-2011, 13:43
myślałem również o "Najdłuższa seria wygranych" z... tego już nie wiem :D najlepiej pojedynków :)

Teletubiś
09-04-2011, 14:19
Proponuje ''Liczba wygranych z graczami'' lub różnica między wygranymi i przegranymi ;D Proszę rozpatrzyć

Phenomenal
09-04-2011, 14:22
Proponuje ''Liczba wygranych z graczami'' lub różnica między wygranymi i przegranymi ;D Proszę rozpatrzyć

Nie jest to dobry pomysł, bo logiczne jest, że w tym rankingu najwyższe miejsa miały by najmniejsze lewele. Jak 20 poziom ma stoczyć tyle samo walk co 5ty ?

Jacek
09-04-2011, 14:48
Nawet nie o to chodzi. Wystarcza się z kolegą umówić i ciągle poddawać walki...

Phenomenal
09-04-2011, 15:07
Heh to też, ale już pomijam aspekt oszustw :D

Jacek
09-04-2011, 16:46
Nie można pomijać najważniejszej sprawy przy konstruowaniu rankingu

Nyhariel
18-04-2011, 12:05
przepraszam, ze troche odswieze temat, ale mysle, ze liczba wygranych z graczami to jeden z najwazniejszych rankingow, bo badz co badz to duze osiagniecie :) a nie da sie oszukiwac tak na dobra sprawe, bo z tego co wiem wprowadzone 3 walki z jednym kontem o ranking - wiec tutaj przydaloby sie zmodernizowac, generalnie powinny byc 3 pojedynki z jednym kontem na tydzien, czy to o ranking czy tez o nic :) jezeli oczywiscie sa plany wprowadzenia rankingu za najwieksza ilosc wygranych z graczami, w innym wypadku to nie ma sensu :)

aha i jeszcze ktos cos tam wspomnial o tym, ze na nizszych wiecej walk z graczami - otoz nie do konca tak musi byc, w rankingu za wygrana ilosc z graczami liczylyby sie tez bojki, czyli ogolnie razem wszystkie wygrane z graczami, a wiadomo, ze 5 lev nie idzie do miejsca, w ktorym dozwolone sa bojki, zeby kogos upolowac ;]

Chaos
18-04-2011, 12:08
@up
czyli największa ilość wygranych pojedynków o rank?

Snake
18-04-2011, 12:21
Ranking przechodzonych kroków ^^ ahah pamętam było w paru grach, licznik liczył ile kroków w grze zrobiłeś ^^

Nyhariel
18-04-2011, 12:32
Chaos nie :) zle mnie zrozumiales :) najwieksza ilosc wygranych z graczami czy to pojedynki, czy bojki, czy o rank, czy tez nie, nie wazne ;]

ale zeby to moglo jakos funkcjonowac, trzeba wyeliminowac takich co by sobie nabijali wygrane w walkach o nic z jakims graczem, z ktorym by sie na to ustawili :) czyli po prostu 3 walki tygodniowo z jednym kontem i nie wazne czy o ranking, czy o nic :)

Sewatorus
23-04-2011, 19:31
Ranking lvl.Jest exp to i lvl.
Żeby było ten kto 1.wbije ten 30 lvl będzie 1. ten kto jako 2. będzie 2. i tak dalej.

mnietuniema
24-04-2011, 13:34
Ranking wygranych walk. Tak. Turniejowych ;)

lokin
20-05-2011, 22:55
Ja proponuję ranking "Całkowity czas gry" ,żeby wiedzieć jakie osoby spędzają najwięcej czasu w grze ;)
To jest w Statystykach ,ale lepiej wiedzieć ,kto jest takim maniakiem MFO :P

NewTonN
22-05-2011, 22:15
ja bym proponowal zrobic ranking zabicia bossow odnawialnych tak jak kiedys wspomnial Coni bylby to nawet fajny ranking 4fun i przede wszystkim kazdy chcialby byc top3 ;p

Crawler
22-05-2011, 22:15
ja bym proponowal zrobic ranking zabicia bossow odnawialnych tak jak kiedys wspomnial Coni bylby to nawet fajny ranking 4fun i przede wszystkim kazdy chcialby byc top3 ;p
Podoba mi się ten pomysł.

Chaos
22-05-2011, 22:24
Także jestem za.

Jacek
23-05-2011, 10:15
Można by dodać, ale teraz system nie przyznaje medali za rankingi z podziałem na np. bossy, więc byłby mniejszy fun.

ADIHC1
02-06-2011, 19:35
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2828-Dodanie-punkt%C3%B3w-reputacji&p=18517#post18517


Równie dobrze można by dodać medale za:
- wygrane z potworami
- serię wygranych z potworami
- wygrane z graczami
- serię wygranych z graczami
- całkowity czas gry (hehe)
- ilość udzielonych pomocy (to może wypromuje nieco SOS w bójkach)

lokin
06-06-2011, 23:09
Ponawiam propozycją Rankingu: Całkowity czas gry. Byłby odświeżany raz na dzień o północy i miałby na celu dowiedzenie się ,kto jest maniakiem MFO 3. Kolejny cel to rozpromowanie MFO 3 by ludzie ,którzy jeszcze się nie zarejestrowali i by zobaczyli ile czasu poświęca się na grę.
Dla tych mało kumatych Rankingi dla tych ,którzy się nie zarejestrowali są w Zakładce "Najlepsi" na głównej stronie MFO 3.
Proszę o rozpatrzenie tego rankingu.

Coni
06-06-2011, 23:10
Byłbym w TOP, choć często afcze ;P
Ja tam byłbym za przywróceniem rankingu złota (ogólnego) ;)

ADIHC1
07-06-2011, 01:40
Ja tam byłbym za przywróceniem rankingu złota (ogólnego)
Szczerze mówiąc ja też.

Jaskier
07-06-2011, 14:00
Zloto ogolne... NIby mozna, ale wiadomo by tez bylo, kogo atakowac :D

Jacek
07-06-2011, 15:12
Ranking ogólnego złota będzie przywrócony jak zostanie dodane wysyłanie wyzwań.

Coni
07-06-2011, 16:48
Zloto ogolne... NIby mozna, ale wiadomo by tez bylo, kogo atakowac
Wiadomo też do kogo pisać w razie sprzedaży itemu ;)

lokin
07-06-2011, 17:36
A wrócicie do mojej wypowiedzi i skomentujecie ,bo jak na razie to tylko jedna odpowiedziała i zaczęła nowy wątek prowadzić...

Kubaz
07-06-2011, 18:14
Ponawiam propozycją Rankingu: Całkowity czas gry. Byłby odświeżany raz na dzień o północy i miałby na celu dowiedzenie się ,kto jest maniakiem MFO 3. Kolejny cel to rozpromowanie MFO 3 by ludzie ,którzy jeszcze się nie zarejestrowali i by zobaczyli ile czasu poświęca się na grę.
Dla tych mało kumatych Rankingi dla tych ,którzy się nie zarejestrowali są w Zakładce "Najlepsi" na głównej stronie MFO 3.
Proszę o rozpatrzenie tego rankingu.

Uważam ten ranking za całkowicie zbędny. Na co ci wiedzieć kto ile gra? A po za tym mogę się założyć, że mało kto będzie chciał być uważany za jakiegoś maniaka komputerowego. Natomiast ranking całkowitego złota jest jak najbardziej na miejscu.

Nerus
07-06-2011, 18:55
według mnie niezbyt dobra ta propozycja z przywróceniem rankingu złota ogólnego, nie mieliśmy tolerować chomików ; )

ADIHC1
07-06-2011, 19:24
Z chomikami powinno się walczyć wyższymi prowizjami (targ, handel), a nie usuwaniem rankingu, który interesuje nie tylko ich.

Coni
07-06-2011, 19:27
Z chomikami nie powinno się walczyć, co tam one komu przeszkadzają ?:P


Ranking ogólnego złota będzie przywrócony jak zostanie dodane wysyłanie wyzwań.
Wyzwania będą jedynie dla graczy w TOP czy dla każdego o zbliżonym ranku?

ReveL
01-08-2011, 19:19
Nie wiem czy była taka propozycja "Medale dla członków najlepszej drużyny,2 i 3"
chyba każdy wie o co chodzi

Jaskier
01-08-2011, 21:50
Nie czytalem tematu.
Gracz, ktory ma najwiecej wygranych walk pod rzad (o rank).

Fatal
12-08-2011, 09:04
1.Najmniejsze poziomy pokonania bossów ( wszystkie razem, by były kategorie dla ilości )
2.Ilość ekwipunku
3.Ilość AP nabitego dla wszystkich zdolności

Coni
25-08-2011, 00:18
Doświadczenie zdobyte w ciągu 24h.

Nyhariel
25-08-2011, 01:12
Ja mam wrazenie, ze piszecie wszystko co Wam sie na jezyk napatoczy, a nawet nie przemysleliscie swoich propozycji. "Ilosc ekwipunku"...? Moze jeszcze dodamy do tego milion rankingow - Kto ma najwiecej miksur zycia lv1, kto ma najwiecej miktur many lv1, kto ma najwiecej mikstur zycia lv2.................. kto ma najwiecej antidotum itp. Niezle nie? Wiem, jestem tak samo finezyjny jak i Wy.

Coni doswiadczenie 24h nie ma obecnie sensu, bo wiecej expa nabije 15lv niz 30, ze wzgledu oczywiscie na ograniczenie, ale Ty przynajmniej napisales cos madrzejszego niz Vag :)



Jaskie zarzucil ciekawy pomysl, ale nawet nie musialoby byc pod rzad ;] Generalnie ilosc wygranych z graczami o ranking, czy po prostu o cos, wazne, zeby nie bylo o nic.

Coni
25-08-2011, 01:35
Coni doswiadczenie 24h nie ma obecnie sensu, bo wiecej expa nabije 15lv niz 30, ze wzgledu oczywiscie na ograniczenie, ale Ty przynajmniej napisales cos madrzejszego niz Vag
Do naliczania ranku mogłaby być podana "prawdziwa" wartość (ewentualnie AP).

QSQ
16-11-2011, 07:11
-Ilość wygranych z graczami
-Ilość wygranych z potworami
-Doświadczenie zdobyte w ciągu 24h (nie wiem, czemu jeszcze tego rankingu nie ma...nie ważne, że są limity i ograniczenia)

Odświeżam temat, bo chciałbym wiedzieć co admini sądzą o tych rankingach, które były na v2 i spisywały się dobrze :)

Warrior Master
26-11-2011, 19:18
Może to było , jeśli tak to zmienię na coś inne .

Ilość zdobytego eq w ciągu 24h (tylko eq do założenia na sb)
Ilość wyczerpanych pkt. energii wciągu 24h

Doktor Lewatywa
26-11-2011, 19:34
Hm, nie wiem co było wcześniej ale nie zaszkodziły by takie rankingi jak:
Liczba pokonanych minibossów (ogółem)
Iilość wygranych walk z danym minibossem (taki np co biłby gobliny pewnie by trochę mf wydał żeby być najwyżej w rankingu:D)
Najdłuższa seria wygranych z potworami
Najdłuższa seria wygranych z graczami
Najwięcej udzielonych pomocy z minibossami
Najwięcej udzielonych pomocy w bójkach
Najwięcej wygranych bójek jako obrońca
Najwięcej wygranych pojedynków
Najwięcej osiągnięć (może się w końcu bardziej przydadzą :) )
Najdłuższy czas gry.

Warrior Master
03-12-2011, 08:11
Jeżeli było to spoko .

Liczba wygranych z drużynami .
Ilość pkt rankingowego drużynowego .

Kolega Dresa
19-12-2011, 21:07
Punkty Rankingowe Drużyny.
Bo z tego co widzę to nie ma.

ReveL
19-12-2011, 21:25
Punkty Rankingowe Drużyny.
Bo z tego co widzę to nie ma.
proponowałem

np. dla 3 najbardziej udzielających się ludzi na forum (wg. reputacji i postów)

Nyhariel
19-12-2011, 21:43
Punkty Rankingowe Drużyny.
Bo z tego co widzę to nie ma.
Ranking druzynowy omawialem juz X razy i w sumie nie wiem czemu jeszcze nic nie zostalo z tym zrobione. Chociaz w sumie na co to komu, jak druzynowo nikt nie walczy? ;] Co dziwne, bo to jest duzo fajniejsza opcja niz PVP.

Kolega Dresa
19-12-2011, 21:44
ranking drużynowy to w tej chwili opcja szukaj :P

Tenshimaru
27-12-2011, 13:46
Pomysł Fajny. Jestem za wprowadzeniem go.

lcs
28-12-2011, 18:43
New the rank:

Poziom pokonania mini-bossa (tylko gracze solo, dla drużyn byłby oddzielny ranking)

Flower
28-12-2011, 22:04
Jest taki ranking na forum.

Death Warrior
03-02-2012, 07:19
Witam.

Moim zdaniem na chwilę obecną,ranking PvP nie jest w żaden sposób wykładnikiem umiejętności gracza.

Nie chodzi mi o to, że większość punktów rankingowych jest w posiadaniu większych poziomów. Dzięki ograniczeniu w zdobywaniu punktów za walki z zbyt "słabymi" graczami, ma miejsce sytuacja, gdzie można praktycznie na zmianę wygrywać i przegrywać walki stojąc w tym samym miejscu w rankingu.....

Ciężka jest to sytuacja, gdyż wszelkie rankingi, gdzie wskaźnikiem bezpośrednim jest ilość walk faworyzuje mniejsze poziomy. Padło kilka propozycji typu seria wygranych, jednak wtedy high lewele nie mają szans na top..

Dobrą konstrukcją był ranking z V2, biorąc pod uwagę, że teraz należy stoczyć minimum jedną walkę w tygodniu wyeliminowało by to chomików punktów rankingowych.. Gdyby tak teraz zwiększyć tą ilość do kilku walk, rozgrywka o top w PvP stała by się bardzo dynamiczna.
Jedynym problemem mogło by być przelewanie ranku na małych poziomach, jako że nie istnieje tutaj multialarm. Gdyby tak wprowadzić multialarm dla walk, było by bosko.

Jest to tylko jedna szybka myśl, która przychodzi mi do głowy. Ogólnie uważam, że pomimo iż zamysł obecnego systemu był dobry, to realia są inne i w praktyce się to nie sprawdza. Przykład :

Update. Dropie szybko parę mocnych itemów, dzięki czemu pokonuję kilku graczy i zdobywam powiedzmy 200 pkt-ów. Po jakimś czasie, inni gracze zdobywają ekwipunek który ja zdobyłem wcześniej, dzięki czemu moja przewaga się niweluje. I teraz mogę spokojnie walczyć sobie, kilka walk przegram, kilka wygram a i tak moja przewaga się mniej więcej utrzymuję, jako że cały czas walczę tylko z osobami o podobnej do mnie ilości pktów.

Czy gracze oraz administracja są zadowoleni z obecnego rankingu PvP?
Zachęcam do rozmowy .

Kaumashi
03-02-2012, 13:07
Mi ogólnie podobają się walki i uważam, że są tutaj najlepszą rzeczą. Ale to absurd, że nie ma możliwości walczyć o ranking z równym lvl, albo nawet z wyższym jak ktoś nie ma 50% pkt. rankingowych innego gracza. Ten limit połowy pkt. ranku powinien być zmniejszony do ok. 10%-20%, albo w ogóle nie powinien tutaj mieć racji bytu. W MFO 2 nie ma tego limitu, jeśli można to tak nazwać, i jest wszystko dobrze. Walki, na których pkt. ranku były np. przelewane, to tym osobom, które walczyły groziłby ban, tak jak w MFO 2.. Na pewno więcej osób zaczęło by walczyć i ranking by się 'ożywił'. Teraz jest tak, że kto ma złoto, sporo mu leci z mini bossów/unikatowych potworków, ma dużo MF ten rządzi w PVP, bo stać go na mikstury odnowienia, mobilizacji/skupienia, regeneracji, życia, many; runy i kamienie, a przede wszystkich na ekwipunek +2/3.. Jakby nie ten limit 50% to gracze z uzbrojeniem ze sklepu nawet zaczęli troszkę pogrywać, bo wiedzieliby, że nie muszą mierzyć się z najlepszymi co mają to 'pro' eq, a mogliby mieć też sporo ranku.

Krycha
03-02-2012, 13:10
Krótko odpowiedź - to nie jest MFO2.

Death Warrior
03-02-2012, 13:26
No a może zawrzesz w swojej wypowiedzi coś więcej niż tylko "to nie jest mfo2" bo to wszyscy bardzo dobrze wiemy. Powinieneś się nauczyć tworzyć konstruktywne wypowiedzi zamiast stwierdzać coś co jest oczywiste - nie jesteśmy bez mózgami.

Krycha
03-02-2012, 13:37
Przejrzyj moje posty i zastanów się, czy nie potrafię "tworzyć konstruktywnych wypowiedzi". Za dużo wymagacie od tej gry. To jest całkowicie nowy twór, który powiązania z MFO2 ma tylko dwa - fabułę i tych samych twórców. Wiele rzeczy - praktycznie wszystko - jest inne. Również PvP. Do czasu limitów poziomowych 2x rankingu by atakować jest najlepszym rozwiązaniem, bo poziom zawsze można wbić, natomiast na MFO2 trzeba było monotonnie wbijać poziomy. Potrzebujesz jeszcze bardziej rozbudowanej wypowiedzi, panie Wojowniku Śmierci, czy zrozumiałeś moje jakże wyrafinowanie przesłanie, skupiające się głównie w jednym zdaniu - TO NIE JEST MFO2.

@down
ogarnij ping

Kaumashi
03-02-2012, 13:39
Krótko odpowiedź - to nie jest MFO2.

No gościu, muszę powiedzieć, że ostro pojechałeś.. Myślałem, że pójdę pod ziemie.. No ale kłaniam się nisko za tą Twoją wypowiedź. Naprawdę czarująca.
Ale raczej każdy umie odróżnić MFO 2 od MFO 3. Tutaj trudniej o eq, itd. I powinno to się zmienić.

Doktor Lewatywa
03-02-2012, 13:42
Obecny ranking jest o tyle dobry, że nie można sobie nabić pierwszego miejsca na "ogórach" tak jak to jest w mfo2.

Death Warrior
03-02-2012, 13:44
Ale to nie chodzi o poziomy, widać nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Powiedz mi jakim wykładnikiem umiejętności gry jest teraz rank, skoro liczy się tylko lewel, itemy jakie masz i jak mocno masz wyexpione zdolności. Nie ma tutaj nic z rywalizacji. Dobrze, w takim razie dobrze było by wprowadzić jakiś drugi ranking, dla tych którzy nie są w stanie dogonić obecnych graczy ze złotem czy też z AP w umiejętnościach bo np teraz zaczynają dopiero i nie mają kolegów. Teraz świta już coś po mału ??


Obecny ranking jest o tyle dobry, że nie można sobie nabić pierwszego miejsca na "ogórach" tak jak to jest w mfo2.

O widzisz, dobrze Pan prawisz Panie. Tylko jak to pogodzić teraz z tym, że nowi gracze też by chcieli się liczyć ?

musaraj
03-02-2012, 14:03
na jakich zasadach chcesz zrobić ten ranking o.O

Każdy może wbic do topki, mając nieco szczęścia, trochę wyczucia, czytując forum i najlepiej mając wypchaną sakwę.
W zasadzie wystarczy jeden, dobry pomysł, aby zawojować w topce.

I narzekasz, że trzeba mieć wysoki lv jak dobrze przeczytałem - i dobrze. Bo są tacy "cwaniacy" co wykupują full uzbrojenie +3 na niski poziom i uważają ze są super świetni w PvP. A, prawdę mówiąc, moje 190 parę ranku ma znacznie większą wartośc niż u innych 500.

P.S. masz chyba 6 lv czy któryś - pograj troche, a nie narzekasz.

Krycha
03-02-2012, 14:04
Powiedz mi jakim wykładnikiem umiejętności gry jest teraz rank, skoro liczy się tylko lewel, itemy jakie masz i jak mocno masz wyexpione zdolności.
Krótka piłka - pracujesz nad postacią = osiągasz lepsze wyniki w PvP.


Nie ma tutaj nic z rywalizacji.
Aha - jak expie zdolności godzinami, to mam być taki sam jak osoba, która tego nie robi? Gdzie tu logika panie Wojowniku Śmierci?


Dobrze, w takim razie dobrze było by wprowadzić jakiś drugi ranking, dla tych którzy nie są w stanie dogonić obecnych graczy ze złotem czy też z AP w umiejętnościach bo np teraz zaczynają dopiero i nie mają kolegów.
Nie rozumiem. Przerwy między updatami są tyle długie, że spokojnie można usunać konto 3 razy, zrobić nowe i dogonić wszystkich. To, że masz problemy i nie ogarniasz tej gry to nie znaczy, że masz się żalić na forum ;).

Death Warrior
03-02-2012, 14:21
Krótka piłka - pracujesz nad postacią = osiągasz lepsze wyniki w PvP.

Ale nie da się, słownie n i e d a s i ę wyexpić zdolności tak jak inni mają bo za długo oni już stali na konkretnych poziomach i maja wyexpione wszystko, począwszy od umiejętności do walki 1vs1 jak i TvsT



Aha - jak expie zdolności godzinami, to mam być taki sam jak osoba, która tego nie robi? Gdzie tu logika panie Wojowniku Śmierci?

Ciekawe jak, skoro jest ograniczona ilość energi :cool:


Nie rozumiem. Przerwy między updatami są tyle długie, że spokojnie można usunać konto 3 razy, zrobić nowe i dogonić wszystkich. Ale nie wyexpie umiejętności tak jak inni nie jest to realne, już nie mówiąc o goldzie którzy inni skrzętnie kiszą po "kontach bankach"





To, że masz problemy i nie ogarniasz tej gry to nie znaczy, że masz się żalić na forum ;).

Ale skąd ta agresja ?

Jesteś typem człowieka który jest na nie z czystej natury. Jeśli obrałeś sobie teraz ten temat jako jakieś pole idiotycznej sprzeczki, to przykro mi ale ja się nie mieszkam w takie rzeczy a już powoli zaczyna się tu robić nie miło.

Doktor Lewatywa
03-02-2012, 14:29
Pomyślmy, że nie ma widełek. Rejestrujesz się, grasz i walczysz tylko z 50-rankowcami, aż zdobędziesz top1. Czasem walczysz jeszcze raz, żeby nie zniknąć z rankingu. Czy jest to wizja gracza dobrego w pvp?

Death Warrior
03-02-2012, 14:32
No właśnie dlatego chciałem, żeby inni wypowiedzieli się co sądzą o obecnej sytuacji i ewentualnie zaproponowali jakieś rozwiązania ? W końcu temat nazywa się "Propozycje nowych rankingów".

Ciekawe, że przy wyszukiwaniu graczy jest opcja wyszukiwania po ilości stoczonych walk PvP, jednakże oficjalnie nie ma takiego rankingu :)

Kaumashi
03-02-2012, 14:32
Pomyślmy, że nie ma widełek. Rejestrujesz się, grasz i walczysz tylko z 50-rankowcami, aż zdobędziesz top1. Czasem walczysz jeszcze raz, żeby nie zniknąć z rankingu. Czy jest to wizja gracza dobrego w pvp?

Zawsze znajdzie się ktoś, kto może okazać się lepszy, bo ma np. lepsze statystyki (nie koniecznie eq) i będziemy mieć jakąś porażkę. No i jakby tak było to ranking skoczyłby do góry, bo więcej osób by miało dużo ranku.

Krycha
03-02-2012, 14:34
Ale nie da się, słownie n i e d a s i ę wyexpić zdolności tak jak inni mają bo za długo oni już stali na konkretnych poziomach i maja wyexpione wszystko, począwszy od umiejętności do walki 1vs1 jak i TvsT

Oczywiście że się da :)

Ciekawe jak, skoro jest ograniczona ilość energi

To chyba gramy w inne gry. Energie można tracić na wieloraki sposób.

Ale nie wyexpie umiejętności tak jak inni nie jest to realne, już nie mówiąc o goldzie którzy inni skrzętnie kiszą po "kontach bankach"
I to nasz problem?


Ale skąd ta agresja ?

Jesteś typem człowieka który jest na nie z czystej natury. Jeśli obrałeś sobie teraz ten temat jako jakieś pole idiotycznej sprzeczki, to przykro mi ale ja się nie mieszkam w takie rzeczy a już powoli zaczyna się tu robić nie miło.
Żadna agresja. Pograj dłużej i pogadamy za jakiś czas.

Chaos
03-02-2012, 14:35
Proponowałbym dodać ranking MF.
Jeśli jest ranking złota, to czemu by nie dodać takiego rankingu.

Coni
03-02-2012, 14:36
Bo złoto ciężko się zarabia w grze i ma sens taki ranking.
A ranking MF nie ma - tutaj top zajmują najbogatsze osoby (realnie).

Kasej
03-02-2012, 16:44
a z kasa tak nie jest? taki bankomatowy, kase ma tylko i wyłącznie z wymiany za MFY ...

Coni
03-02-2012, 16:54
Jednakże gracze, którzy nie wydają złota też mogą być wysoko w tym ranku więc nie jest tak samo.

Zło
11-02-2012, 03:35
Ale nie wyexpie umiejętności tak jak inni nie jest to realne, już nie mówiąc o goldzie którzy inni skrzętnie kiszą po "kontach bankach"
Chcesz o tym pogadać? Miałam tu już 40 lvl i 41 lvl, w tej chwili mam 23 lvl. Możliwe? Możliwe. Jak tu ktoś wcześniej napisał "jak masz pomysł możesz zawojować, ja sama osobiście znalazłam pomysł, na który oczywiście wszyscy w okół narzekali, ale wejść do topki, weszłam. To na prawdę nie jest takie trudne jak się wydaje. W jednym tylko mogę przyznać rację, chcesz mieć osiągi w PvP? Max lvl, eq +2/+3, MÓZG.

Dziękuję.

Antybristler
08-03-2012, 13:53
Co sądzicie o rankingu pkt. MF ?
Na pewno dla administracji byłby korzystny finansowo, dla graczy natomiast może skutkować wzrostem ceny (czyli dobrze i źle).

Koridor
08-03-2012, 13:58
Jest już temat o propozycji rankingów :P
Myślałem kiedyś, żeby o tym napisać, ale stwierdziłem, że to podchodziłoby pod przewagę "mechaniczną", bo zwykły gracz miałby bardzo ograniczone możliwości co do zdobycia wysokich miejsc w takim rankingu (małe, ale jednak istniejące).

PS
Jednak temat zostawię, bo ten temat można troszkę obgadać, co byłoby złe w Propozycjach rankingu - brak opinii innych graczy.

Edit
A jednak połączyłem :P

skarlet
08-03-2012, 13:58
już widzę te wiadomości do kogoś kto jest w top 10 mf "SPRZEDASZ MF ,POTRZEBUJE PILNIE " ale pomimo tego na TAK

Grzeczna Byłam
08-03-2012, 14:34
Ja tam jestem na tak, ale nie każdy chcę zdradzać ile tych mf'ów posiada (mi to rybka), chyba że dodać by jakąś opcję "nie pokazuj mnie w rankingu punktów MF" to wtedy już lepiej.

NieZabijajMnie
09-03-2012, 13:25
Ja tam jestem na tak, ale nie każdy chcę zdradzać ile tych mf'ów posiada (mi to rybka), chyba że dodać by jakąś opcję "nie pokazuj mnie w rankingu punktów MF" to wtedy już lepiej.
Super pomysł jeszcze zrobić taką opcje ze złotem :) jak raz mi sie zdarzylo mieć złoto w rankingu złoto na 24h to miałam kilka osób które łaziły za mną i żebrały o to bym im "pożyczyła" bo wkońcu szybko zarobie sobie nowe i co to dla mnie 100k;/(musialam uciekac na panel gracza by sie odstosunkowaly) nie chce by tak było z MFami i by ktoś sie czepiał że ja chituje że mam taki wysoki lev bo kupuje mfy i jestem nolifem co siedzi i wydaje kase rodziców na gre.

Doktor Lewatywa
11-07-2012, 10:15
Skoro teraz wyszło tyle nowości to można by zrobić ranking najlepszych rybaków itp. No i oczywiście rankingi kolekcjonerów (najwięcej skrzydeł, pędów, rudy, orchidei itp).

Achaye
11-07-2012, 13:49
@UP: Popieram, przydadzą się takie rankingi.


Może ranking największej ilości wymian(skrzydła,pędy,kwiaty,pióra,skorupy)?

Jack Sparrow Back
20-07-2012, 13:46
Ranking Ilość Posiadanych Żetonów
Ranking Żetony zdobyte w ciągu 24h

SebastianxD
09-08-2012, 13:11
RankinG Najwiekszych Obrazen
Ranking najwiekszych statystyk

Jeahok
09-08-2012, 17:31
jak tyle tego powchodzi, to będzie można zrobić ranking multimedalistów :D

SystemOfADown
09-08-2012, 17:44
Ranking największej ilości śmierci od:
-królika
-osy
-żaby
-dwugłowego węża
-wywerny
-ptaka gromu
-niebieskiego ognika
-plazmy energetycznej
-goblina
-wilka
-goblina + wilka
-szkieleta
-nietoperza
-wróżki
-smoka mroku
-płaczącej zjawy
-Bandyty
-lisa
-dzikusa
-skrzata
-magicznego dzbana
-ogra
-skrzydlatej kobry
-diablika
-lwa
-smoczego rycerza
-gryfa
-trolla
-szczura
-szczurołaka
-czerwonego ognika
-wampira
-wampirzycy
-zielonej poczwary
-wilczego sługi
-syreny
-błotnistej czaszki
-wodnego żółwia
-rośliniaka
-rusałki
-leśnego gnoma
-guarany
-mrocznego elfa
-pędraka
-rozbójnika
-nieumarłego
-nieumarłego kapłana
-skalnego golema
-zielonego ognika
-bomba
-orka
-orka królewskiego

CHYBA ALL.

Seitas
09-08-2012, 17:49
Przeciwieństwo tego czyli ranking śmierci na podstawie jak najmniejszej liczby porażek ogólnych.

musaraj
09-08-2012, 17:54
Ranking największej ilości śmierci od:
-królika
-osy
-żaby
-dwugłowego węża
-wywerny
-ptaka gromu
-niebieskiego ognika
-plazmy energetycznej
-goblina
-wilka
-goblina + wilka
-szkieleta
-nietoperza
-wróżki
-smoka mroku
-płaczącej zjawy
-Bandyty
-lisa
-dzikusa
-skrzata
-magicznego dzbana
-ogra
-skrzydlatej kobry
-diablika
-lwa
-smoczego rycerza
-gryfa
-trolla
-szczura
-szczurołaka
-czerwonego ognika
-wampira
-wampirzycy
-zielonej poczwary
-wilczego sługi
-syreny
-błotnistej czaszki
-wodnego żółwia
-rośliniaka
-rusałki
-leśnego gnoma
-guarany
-mrocznego elfa
-pędraka
-rozbójnika
-nieumarłego
-nieumarłego kapłana
-skalnego golema
-zielonego ognika
-bomba
-orka
-orka królewskiego

CHYBA ALL.

A mroczne zjawy i tygrysy?

Ranking największej ilości wygranych z potworami?

Potencjalny Nabywca
09-08-2012, 21:51
Przeciwieństwo tego czyli ranking śmierci na podstawie jak najmniejszej liczby porażek ogólnych.

Zrobię nową postać i nie będzie ani jednej przegranej, medal gwarantowany.

BANK TEAT
09-08-2012, 22:21
Ranking największej ilości banów :D

Potencjalny Nabywca
09-08-2012, 22:28
Najwięcej wygranych z mini bossem ... (nazwa mini-bossa)

Jeżeli mini-boss pokonany grupowo, zalicza każdemu, kto był w tej walce.

Doktor Lewatywa
09-08-2012, 22:35
Najwięcej wygranych z mini bossem ... (nazwa mini-bossa)

Jeżeli mini-boss pokonany grupowo, zalicza każdemu, kto był w tej walce.
Hmm, ciekawe kto by miał medal za goblina królewskiego? :D

LookAtMyHorse
10-12-2012, 10:20
Ranking ilości zdobytych medali.
Za bycie 1 -> 3 punkty
Za bycie 2 -> 2 punkty
Za bycie 3 -> 1 punkt
Jak się jest na jakimś rankingu przez parę dni to zaliczają się punkty codziennie. No i pokonanie bossów na najmniejszym lvlu, punkty zaliczałyby się raz na tydzień, bo tam prawie nic się nie zmienia.To samo doświadczenie, liczba walk, liczba zwycięstw, złoto.

Ranking ilości poleconych graczy

lokin
10-12-2012, 16:37
Ranking ilości zdobytych medali.
Za bycie 1 -> 3 punkty
Za bycie 2 -> 2 punkty
Za bycie 3 -> 1 punkt
Jak się jest na jakimś rankingu przez parę dni to zaliczają się punkty codziennie. No i pokonanie bossów na najmniejszym lvlu, punkty zaliczałyby się raz na tydzień, bo tam prawie nic się nie zmienia.To samo doświadczenie, liczba walk, liczba zwycięstw, złoto.

Ranking ilości poleconych graczy

Rankingi bez sensu, przykro mi :<

SystemOfADown
10-12-2012, 16:43
A co myślicie o rankingach, które ja wymyśliłem?
Jestem pewien, że się przyjmą.

indyferent
10-12-2012, 18:50
Nie wiem czy to już było. Jeśli było to przepraszam bo wszystkich propozycji nie czytałem. Otóż proponuje wprowadzenia rankingu zwycięzców igrzysk śmierci. I oczywiście medale dla 3 pierwszych miejsc w rankingu.

Luxferre
23-02-2013, 18:38
Ranking poziomu pokonania minibossa samemu.

Qorg
19-05-2013, 17:59
Ranking poziomu pokonania minibossa samemu.

Dobry pomysł :)

Bank Jarasek
08-06-2013, 08:23
ranking najwięcej sprzedanych przedmiotów na rynku

XdynamoX
05-07-2013, 09:38
A co wy na to aby dodać ranking posiadanych kart.

Something
06-08-2013, 00:42
Nie przejdzie.

Bisca
29-08-2013, 14:35
A co wy na to aby dodać ranking posiadanych kart.

Może być :)

Squadron
22-10-2013, 23:21
1. Ranking żetonów
2. Ilość wygranych walk z:
a) potworami
b) mini bossami
c) graczami

Bisca
22-10-2013, 23:46
Ranking zdobytych żetonów.
Ranking posiadanych żetonów.
Ranking pokonania mini-bossów/potworków(kto najwięcej pokonał).
Ranking zdobytego doświadczenia w 24h.
Ranking pokonania najwięcej mini-bossów/bossów w 24h.
Ranking zdobytych żetonów w 24h.
Ranking posiadanych MF"ÓW.
Ranking zdobytych (kupionych za kase w realu/grze) MF"ÓW.

Houqe
24-10-2013, 22:38
Można by dodać do każdego bicia mini bossów w prawym górnym rogu talki licznik. (coś jak w Igrzyskach Śmierci, pokazujący czas do włączenia się auto-walki).
Ale ten pokazywałby czas ubicia poszczególnego minibossa. Rekordy mogłyby być zapisywane na jakiejś tabeli, lub pokazywane u mistrza areny. (jak ranking zwycięzców igrzysk)
Wypisany każdy miniboss - rekordowy czas w jakim został pokonany, data i wymieniona ekipa, lub pojedyńczy gracz który którzy tego dokonali.

Lady Karen
24-10-2013, 22:46
hmmm czyli kto szybciej włączy auto?
troche bez sensu.

Elevators
24-04-2014, 09:31
Z tym rankingiem posiadanie kart to bardzo fajny pomysł. :) Popieram

Bank Jarasek
24-04-2014, 15:29
Ranking zdobytych żetonów.
Ranking posiadanych żetonów.
Ranking pokonania mini-bossów/potworków(kto najwięcej pokonał).
Ranking zdobytego doświadczenia w 24h.
Ranking pokonania najwięcej mini-bossów/bossów w 24h.
Ranking zdobytych żetonów w 24h.
Ranking posiadanych MF"ÓW.
Ranking zdobytych (kupionych za kase w realu/grze) MF"ÓW.

Ranking zdobytych żetonów = kto więcej kupi
Ranking posiadanych żetonów = -||- (czym to się różni w zasadzie?)
Ranking pokonania mini-bossów/potwórków(kto najwięcej pokonał) = ranking doświadczenia
Ranking zdobytego doświadczenia w 24h = 45-49lvl królują
Ranking pokonania najwięcej mini-bossów/bossów = mini bossy to jeszcze ujdzie, ale co tu mają bossy do tego?!
Ranking zdobytych żetonów 24h = patrz na 1.
Ranking posiadanych MF'ów = Patrz na 1.
Ranking zdobytych (kupionych za kase w realu/grze) Mf'ów = Za kase w realu - patrz na 1. /// za kase w grze ujdzie.

Hide
24-04-2014, 16:43
Ranking zdobytych żetonów = kto więcej kupi - Prawdopodobnie kupione by się nie liczyły (WTF - Kto kupuje żetki za MFy?)
Ranking posiadanych żetonów = -||- (czym to się różni w zasadzie?) - Zdobyte nie równa się posiadane.
Ranking pokonania mini-bossów/potwórków(kto najwięcej pokonał) = ranking doświadczenia = brak myślenia
Ranking zdobytego doświadczenia w 24h = 45-49lvl królują - A 30 już nie może?
Ranking pokonania najwięcej mini-bossów/bossów = mini bossy to jeszcze ujdzie, ale co tu mają bossy do tego?! - Oj dał nawias ;p
Ranking zdobytych żetonów 24h = patrz na 1. - Tu akurat bez sensu
Ranking posiadanych MF'ów = Patrz na 1. - również
Ranking zdobytych (kupionych za kase w realu/grze) Mf'ów = Za kase w realu - patrz na 1. /// za kase w grze ujdzie. - Bez sensu.

NieZabijajMnie
24-04-2014, 16:44
Patrzenie komuś w kieszeń... Wątpię by gracze się zgodzili.
Już widzę te stada sępów. Kupiłeś X MF sellnij Y po minimalnej dużo masz...
Reszta tak jak pisał jarasek.

Hide
24-04-2014, 16:58
Ranking zebranych ignorów na czacie.

Toshiro
24-04-2014, 17:17
Ranking zebranych uczciwych głosów na pomocnika.

OmiteczqWoj
24-04-2014, 18:39
Ranking zebranych uczciwych głosów na pomocnika.

Uczciwych? Niby jak to chcesz sprawdzać?

Toshiro
24-04-2014, 19:52
:P No częstosliwości (pomoc) w której zostały wspomagane. Miewałem dużo razy sytuacji w której osoby mnie pochwaliły, że ja powinieniem być na top 1 w liście pomocników. No i wtedy zastanawiałem się, czy to jest uczciwe czy nie w której zdobywaja (zmuszają osoby by dały im pomoc za COŚ)

siata
25-04-2014, 10:10
:P No częstosliwości (pomoc) w której zostały wspomagane. Miewałem dużo razy sytuacji w której osoby mnie pochwaliły, że ja powinieniem być na top 1 w liście pomocników. No i wtedy zastanawiałem się, czy to jest uczciwe czy nie w której zdobywaja (zmuszają osoby by dały im pomoc za COŚ)
hmm myślę że gold na start za kliknęcie "pomógł mi" to nie wiele, a gold się przydaje na starcie wiec sadzę, że to uczciwa pomoc :D
p.s sądze że jest to obiektywne spojrzenie jako że się sam w to nie bawię :P

Toshiro
25-04-2014, 20:23
hmm myślę że gold na start za kliknęcie "pomógł mi" to nie wiele, a gold się przydaje na starcie wiec sadzę, że to uczciwa pomoc :D
p.s sądze że jest to obiektywne spojrzenie jako że się sam w to nie bawię :P

Ale niestety, każą im dawać 1 "pomógł mi" więc nie wchodzi w to gre.

StiQ
10-11-2014, 10:41
Ranking stoczonych walk na Arenie :) przynajmniej więcej osób będzie walczyć :)
a po blokowaniu za 3 walki na tydzień czy 10 walk nie będzie umawiania się z kolegami by nabijać sobie walki

Nocny Lowca
10-11-2014, 11:19
Ranking stoczonych walk na Arenie :)

to właśnie kiedyś było i zostało zamienione na "Arena mistrzowie"

TheBossOfNoBoss
16-05-2015, 16:59
Fajne,Ale Myśle Że Nie Przejdzie,Ponieważ Nie Podoba Mi Sie Ten Pomysł.

Krycha
29-09-2015, 12:52
Medal od karty. Chodzi oczywiscie o łącznosc ilosc kart różnego rodzaju.

Fanta
29-09-2015, 12:54
Ranking na najbardziej 'pechowego' klienta u kowala w Devos.

Clover
29-09-2015, 22:01
Ranking na najbardziej 'pechowego' klienta u kowala w Devos.

a jak zmierzysz pecha?

musaraj
29-09-2015, 22:02
Pechomierzem!

Fanta
30-09-2015, 11:25
a jak zmierzysz pecha?
Tym pytaniem pokazujesz, że albo masz problemy z dedukcją, albo chcesz trollować.


Pechomierzem!
I masz odpowiedź.

A tak ode mnie - gdybyś po pierwsze nie załapał ironii, a po drugie na przyszłość nie zadawał durnych pytań:

Kowal teoretycznie (w moim przypadku) daje przy łączeniu dodatkowy bon za żetony - zgadza się? komprende?
No to super! Zuch chłopczyk.
To stosunek NIE do TAK wskaże największego pechowca. Włala.
Prawda, że nie było tak trudno ogarnąć pechomierza?

Na przyszłe urodziny życzę więcej rozumu.

Clover
01-10-2015, 14:11
Tym pytaniem pokazujesz, że albo masz problemy z dedukcją, albo chcesz trollować.


I masz odpowiedź.

A tak ode mnie - gdybyś po pierwsze nie załapał ironii, a po drugie na przyszłość nie zadawał durnych pytań:

Kowal teoretycznie (w moim przypadku) daje przy łączeniu dodatkowy bon za żetony - zgadza się? komprende?
No to super! Zuch chłopczyk.
To stosunek NIE do TAK wskaże największego pechowca. Włala.
Prawda, że nie było tak trudno ogarnąć pechomierza?

Na przyszłe urodziny życzę więcej rozumu.
Może trochę trollowałem, ale ogólnie chodziło mi o to, że pechem można nazwać także kiepsko wylosowane bonusy.

multin
18-02-2019, 13:30
Ranking najwolniejszych graczy pod wzgledęm wbijanego expa.

Clover
18-02-2019, 16:59
Ranking najwolniejszych graczy pod wzgledęm wbijanego expa.

Pod jakim względem taki ranking byłby interesujący? Górowałyby w nim multikonta z 1 poziomem, bo nigdy nie zdobyłyby expa.

Hide
18-02-2019, 18:28
Ten temat ma jakiś sens bytu?

Yatagarasu
26-02-2020, 19:21
1. Najwięcej zabitych minibossów w dzień.
2. Najwięcej zabitych potworów unikatowych w dzień.