PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy dotyczące pokonywania określonej ilości potworów



BLade Łowca
25-07-2012, 10:24
Nie wiem dokładnie jak opisać ten błąd, czy to w ogóle jest błąd czy tylko mi się tak robi, przed upkiem tak nie było.
Mianowicie do tej pory za każdą pokonaną liczbę potworów (1,100,1000) dostawało się wpis w osiągnięciach.
Ostatnio jednak zauważyłem różnicę bijąc 2x wilcze sługi i tylko dwa razy, a dostałem wpis w osiągach: Pożeracz potwora Wilczy Sługa, a przecież taki wpis dostaje się jak się bije tylko 1x wilczy sługa, to samo miałem z czerwonymi ognikami. Czy tak to ma wyglądać ze względu na żetony ? Druga sprawa, ale to już raczej na pewno błąd. Nie dostałem żadnego osiągnięcia pokonując (1x Leśny Gnom), (1x Leśny Gnom, 1x Rusałka) i (2x Leśny Gnom). Dopiero po kilkunastu sekundach jak przeszedłem kawałek i to na manualu, nagle pojawił się wpis, Zwycięzca potwora Leśny Gnom, ale pozostałe dalej się nie pojawiły. Nie wiem czy to utrudnienie zdobywania żetonów czy faktycznie błąd ? Coś tu jest namieszane moim zdaniem bo przed updat'em żadnych z tym problemów nie miałem, a wszystkie pokonane potwory rozwalałem z energią, żeby nie było. Z tego co zauważyłem na niektórych graczy, chyba nie mieli takich problemów.

MasterOfPuppets
25-07-2012, 10:48
Pokonanie grupy 2x wilczy sługa daje nam 2 wilczych do puli.
Po 500 grupach mamy pożeracza wilczego sługi. A po 1000 chyba pożeracza grupy wilczy sługa x2

By osiągniecia sie liczyly musisz miec energie

BLade Łowca
25-07-2012, 11:06
Zapewne tak, ale i tak z tymi gnomami jakiś błąd występuje, a ene miałem jak pisałem.

Doktor Lewatywa
30-07-2012, 18:42
Faktycznie jest błąd. Biłem zielone ogniki z eną i dopiero po pokonaniu paru dostałem osiągnięcie za pokonanie.

Tomi
30-07-2012, 19:21
Była w międzyczasie zmiana - teraz jest za 10,100,1000. Uzupełniono również żetony za Mini Bossy i inne brakujące. Dam zaraz do projektu tabelkę, gdzie wszystko będzie rozpisane.