PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości zalogowania się - szkodliwy plugin na Chrome 20 / Mac OS X



Felix
23-07-2012, 18:39
Chcąc zalogować się*dzisiaj do gry napotkałem pewien problem,a mianowicie :
kiedy wpisuję login i hasło , naciskam enter bądź klikam zaloguj, nic się nie dzieje, po prostu nie mogę wejść do gry.
przeglądarka Google Chrome Version 20.0.1132.57
system Mac OS X

Dodam, że udało mi się zalogować przez przeglądarkę Safarii bez żadnych problemów.
Problem wystąpił pierwszy raz, aczkolwiek nie ukrywam, że jest dosyć uciążliwy, bo na Chromie mfo chodzi 2 razy szybciej.
Próbowałem się zalogować wielokrotnie w różnych porach ,jednak bezskutecznie do chwili obecnej.

Tomi
23-07-2012, 19:26
jakikolwiek komunikat wyskakuje czy kompletnie nic? Czy strona się w ogóle przeładowuje przy tych próbach logowania?

Felix
23-07-2012, 19:47
Nie wyskakuje kompletnie nic. Strona się nie przeładowuje, jakby kompletnie nie reagowała, dlatego się dziwię.
Próbowałem się logować na poczty ,jakieś serwisy itd, wszędzie bez problemu,a tutaj taki zonk.

Tomi
23-07-2012, 19:59
Ale guzik się wciska (podświetla)?


najlepiej daj screena z: narzędzia->dla programistów i zakładka "network" - czy coś tam się pojawia podczas tych prób logowania

i jeszcze z zakładki "console" daj logi

Felix
24-07-2012, 12:55
Problem rozwiązany, dziękuję*bardzo za pomoc. Temat do zamknięcia.

VaanDee
24-07-2012, 13:08
Problem rozwiązany, dziękuję*bardzo za pomoc. Temat do zamknięcia.

Pochwal się w jaki sposób problem został rozwiązany, przyda się na przyszłość.

Felix
24-07-2012, 16:43
Nie ma sprawy. Okazało się, że mam zainstalowaną przez przypadek jakąś*wtyczkę, która narobiła bałaganu gdzieś w skrypcie ,
przez co nie mogłem wejść do gry. Odinstalowanie jej rozwiązało problem.
Gdyby ktoś*miał taki problem na macu i google chrome, polecam sprawdzić
, jak Tomi radził, zakładkę extensions lub plugins i tam powinien siedzieć szkodnik :>.

VaanDee
24-07-2012, 16:48
Dobrze że Ci to pomogło, ale skąd wiedziałeś że to akurat ta wtyczka stanowi problem.
Metoda prób i błędów? pamiętasz nazwę tej wtyczki / pluginu?

Felix
24-07-2012, 16:57
Wiesz co, po prostu to była jedyna wtyczka, którą*miałem zainstalowaną w google chrome, więc wybór był prosty. Tomi mówił, żeby kasować*coś*co wydaje się podejrzane, więc dużo się nie napracowałem. Miałem ją*w extensions.
Niestety, nie pamiętam jak się nazywała.
Rozpoznać ją*można było po tym ,że niektóre słowa na różnych stronach, podświeltały się na kolor niebieski/zielony z podkreśleniem.
Jak najeżdżało się na nie kursorem, szukały jakiś reklam czy coś w tym stylu. Jakiś klasyczny syf.

VaanDee
24-07-2012, 17:54
Podane przez Ciebie informacje powinny wystarczyć, temat zamykam.
Jeśli byś chciał coś dodać to ewentualnie napisz PW do mnie.