PDA

Zobacz pełną wersję : Okno czatowe - handel



Ashiro
07-01-2011, 14:57
No to napisałem temacik.
Przydatne kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i chcemy sprzedać jakieś itemy.
Kiedy w MF będzie już np. cały dostęp do Arkadii to w szybki sposób możemy podać swoją ofertę i czekać na chętnych. A łazić z miasta do miasta i podawać swoją ofertę na czacie ogólnym będzię trochę męczące.
Pomyślałem jeszcze o jakimś skrypcie, aby uniknąć nie związanych z tematem wypowiedzi np. Sprzedam/Kupię->Item->Cena->Miasto
Tak będzie czytelniej + do tego jakaś blokada czasowa pomiędzy swoimi wypowiedziami, by uniknąć spamu.

Kumalski-W2
07-01-2011, 15:50
Albo jakieś biura ogłoszeń w miastach ( oczywiście z braku targu ogłoszenia te same w każdym mieście powinny byc widoczne:)
Wtedy było by łatwiej bo można by zrobić wyszukiwanie przedmiotów w ogłoszeniach według lvl-a np.
Na czacie będzie ciężko coś znaleść.

Tomi
07-01-2011, 17:14
Ja myślę, że główną platformę handlową będzie stanowił jednak Targ (który jest w planach) - bardziej poręczny z wiadomych wzgledów.
Kanał czatowy mógłby być dodatkiem, głównie do szukania chętnych do wymiany bezpośredniej.

Cervantez-W1
07-01-2011, 17:57
Czy ten targ bedzie dzialal na takiej samej zasadzie jak w MFO2?

Mapiątko
07-01-2011, 18:44
Czy ten targ bedzie dzialal na takiej samej zasadzie jak w MFO2?
Z tego co mi wiadomo to tak, tylko bez ingerencji GM'ów w ilość i wartość aukcji, opcja kup teraz, anulowanie przed zakończeniem jeśli nikt jej nie zalicytował

Tomi
07-01-2011, 19:02
Z tego co mi wiadomo to tak, tylko bez ingerencji GM'ów w ilość i wartość aukcji, opcja kup teraz, anulowanie przed zakończeniem jeśli nikt jej nie zalicytował

Coś w tym stylu - ogólnie dużo swobody - tak jak w wymianie bezpośredniej

Kumalski-W2
07-01-2011, 19:28
Jednym słowem Alle..o nam się szykuje :)

Cervantez-W1
08-01-2011, 02:18
Fajne rozwiazanie, wlasnie takiego oczekiwalem. ;]

eRay-W1
08-01-2011, 18:38
Proponował bym jeszcze żeby gracz który wystawia przedmiot na targ mógł wybrać dokładny czas trwania aukcji nie tak jak v2 : 1d,2d,3d tylko np. 6h,8h,10h itd. chyba że już było to w planach