PDA

Zobacz pełną wersję : łapanie na bojke



siata
31-05-2012, 10:46
ostatnio spotkałem sie z takim problemem, że naciskam atakuj postac podchodzi, ale nie atakuje, a moja ofiara dalej beztrosko chodzi po mapie, a ja stoje przyniej i nic;p
dopiero po ponownym kliknięciu atakuj zaczyna sie bojka troche nie fajne jak tak dalej pojdzie to przeciwnicy beda miely wiecej czasu na wylogowanie
zaznaczam, że problem nie występuje zawsze

El Fortuno
31-05-2012, 11:29
Też nie kiedy mam z tym problem klikam bójkę moja postać podchodzi i nic , jeszcze raz klikam i nic dopiero po odświeżeniu atakuje normalnie.

Tomi
31-05-2012, 13:48
Przeciwnik może już nie stać w dokładnie tym samym miejscu, w którym go widzimy i wtedy walka nie dojdzie do skutku. Ruch graczy jest prezentowany z niewielkimi opóźnieniami.

siata
31-05-2012, 14:37
tak tylko ze sytuacja byla taka ze przeciwnik poruszal sie na odcinku 3-4 regularnie, wiec tak czy siak stalem kolo niego

Tomi
31-05-2012, 14:45
Jak podchodzisz z daleka to w momencie podejścia gracz musi stać na tym polu na którym go kliknąłeś, więc jak chodzi z pola na pole to masz 50% szansy na to, że walka się zacznie. Przydała by się pewnie jakaś tolerancja jednego pola. Dla pewności, że to ten problem można by umieścić komunikat o niepowodzeniu.

siata
31-05-2012, 19:13
komunikat nie zaszkodzi

Koneser Śmierci
31-05-2012, 20:49
Ja również miałem coś podobnego, tylko że przeciwnik stał w jednym miejscu i nie ruszał się, a i tak nie mogłem go zaatakować.Nie pomagało odświeżenie, dopiero po relogu udało się rozpocząć walkę.

Pix
31-05-2012, 21:44
To samo się dzieje z handlem, dołączeniem do grupy.
Na zasadzie, że Tobie się nie wyświetla, że czeka na akceptację i tego nie widzisz i osoba, której proponujesz tego nie widzi, lub druga opcja, Ty nie widzisz, a osoba widzi i akceptuje/odrzuca.