PDA

Zobacz pełną wersję : Blokada złota.



Chaos
21-04-2011, 13:18
Witam
wpadłem na pomysł zrobienia blokady golda.
Tzn. Jeśli ktoś posiada ponad 1mln złota, to nie będzie otrzymywał złota za walki z potworami.
(za targ tak).
W ten sposób moźe polepszyłaby się sytuacja na serverze.
Bo drop golda powoli zbliża się do tego z testów.
Blokada byłaby oczywiście na całe konto.
Można by też usunąć ranking złota.

The End
21-04-2011, 14:08
Ooo. Chcialem napisać że jestem Za w 1 momencie, ale po namyśle głosuje odwrotnie. Liberum Veto. Jestem na Nie.
Z goldem coś trzeba chyba jednak będzie zrobić, ale blokady nie wchodzą w grę.

Chaos
21-04-2011, 14:12
To co proponujesz?
Wg mnie jest to dobre rozwiązanie, które wpłynie na graczy którzy lubią chomikować ogromne ilości złota.
Bo po kolejnym upku ludzie w 2tyg wbiją blokade lv i znowu będzie problem.
I znowu będzie tak jak na testach, że wywka dawała 1g.

Dark Skiter
21-04-2011, 14:14
Blokada to najgłupsze co można by zrobić, nie ma to ani ładu ani składu ani nic nie załatwi, jedynie zniechęci wielu ludzi.

Chaos
21-04-2011, 14:17
Zniechęci, no właśnie zniechęci do trzymania dużych ilości golda na postaciach typu bank.
Bo właśnie przez to że kilkanaście osób ma ponad 1mln golda my normalni uczciwi gracze mamy zmniejszony drop.

Sunflora
21-04-2011, 14:27
Dla mnie to bez różnicy wbiłem 20 lv a max. kasy miałem i mam 22.546 k :D

mnietuniema
21-04-2011, 14:36
Ale w mfo2 coś takiego było (jest?!)... ;)

Chaos
21-04-2011, 14:44
@up
Ale w mfo2 mamy taki system złota w grze jak tutaj?
-.-

OgsoN
21-04-2011, 14:48
A co mają robić z tą kasą, jak nie mają co kupować?;] Mogą jedynie nakupować sobie odtrutek i mikstur... :D Jeśli była by blokada, to mogli by równie dobrze przestać grać do upka.

Coni
21-04-2011, 15:12
Blokada golda nie wchodzi w grę. Czemu niby gracze, którzy mają ponad milion mają mieć mniejsze możliwości zarabiania? Skoro go zdobyli to chyba wy też możecie. Nie jest przecież zakazane zbierać złoto ..

Dark Skiter
21-04-2011, 15:21
my normalni uczciwi gracze mamy zmniejszony drop.

A przepraszam Ci co mają ponad 1mln złota to co są nienormalni i oszukują ? Weź się zastanów czasem zanim coś napiszesz :P

Chaos
21-04-2011, 15:56
Dark tak oszukują, bo przelewają kasę na inne postacie typu banki, sejfy.
Gdyby poszli expić z tym milionem na sobie i by zgineli to na pewno mocno by to odczuli.
A tak zdobywam 100k i przelewam na bank i tak w kółko.
Jak popatrzymy w top 10 golda to same banki.


A co do tego wydawania złota to zawsze można kupić jakieś lepsze eq z + lub też różne osłonki czy miksy odnowienia, rege.

Pytam czasami graczy o solo to odpowiadają że nie mają eq, miksów itp.
Ale mają multi z 1mln na koncie...

minek
21-04-2011, 16:03
Blokada złota była w v2, i tu też powinna być. Po co komuś złoto jak nie jest w stanie jego wydać?
A co do multi to każdy kto zostanie na nim złapany powinien tracić wszystko.

QSQ
21-04-2011, 16:09
A co do tego wydawania złota to zawsze można kupić jakieś lepsze eq=


I tu jest problem. Jak administracja dalej będzie tak trzymać na limitach graczy, no to jak mamy kupować lepsze eq??...Osłony?? Mam ich 55 i wszystkie z wywy. A więc aby nie trzymać dużo kasy należy tak robić upy, aby max 10 osób było na limicie i kolejne podniesienie poprzeczki.

BeLiaR
21-04-2011, 17:49
A więc aby nie trzymać dużo kasy należy tak robić upy, aby max 10 osób było na limicie i kolejne podniesienie poprzeczki.
W tej chwili takie coś by było nie możliwe ;p teraz już każdy ma 20 lvl (no chyba że osoby, które niedawno zaczęły) i jak będzie up z 3 nowymi bossami fabularnymi to ten limit lvl będzie max 40. I zanim zrobią kolejne miasto znowu minie tyle czasu, że spokojnie ten limit zdobędzie wiele osób.

Snake
21-04-2011, 17:59
niech nasrają se do tych banków jeszcze

Dark Skiter
21-04-2011, 18:24
Dark tak oszukują, bo przelewają kasę na inne postacie typu banki, sejfy.
Gdyby poszli expić z tym milionem na sobie i by zgineli to na pewno mocno by to odczuli.
A tak zdobywam 100k i przelewam na bank i tak w kółko.
Jak popatrzymy w top 10 golda to same banki.


A co do tego wydawania złota to zawsze można kupić jakieś lepsze eq z + lub też różne osłonki czy miksy odnowienia, rege.

Pytam czasami graczy o solo to odpowiadają że nie mają eq, miksów itp.
Ale mają multi z 1mln na koncie...

Przerzucenie kasy przez zaufanego znajomego jest oszustwem... nie no.. kiedyś już jakiś admin pisał, że takie przelewanie kasy jest dozwolone (o ile ma się przez kogo przelać). Jak ktoś potrafi zadbać o znajomych to ma lepiej proste :P Jeśli ktoś nie umie się dogadać to jego problem i niech nie płacze teraz... Kasa jest zbierana przez ludzi uczciwie i tyle.

PS. To nie jest multi, tylko 2 postać... Multi jest jak masz 2 konta.

Doktor Lewatywa
21-04-2011, 19:17
Tak, tylko wasze genialne banki sprawiają, że normalnych graczy nie stać na miksturki.

Dark Skiter
21-04-2011, 19:52
Za to wiń system złota w grze :P Jakoś na mfo v2 nie pamiętam by kogoś na miksturki nie było stać... To było wiadome, że będzie zbieranie kasy. Zawsze tak było w każdej grze więc nie ma się co dziwić teraz.

Val Gaav
21-04-2011, 19:58
Za to wiń system złota w grze :P Jakoś na mfo v2 nie pamiętam by kogoś na miksturki nie było stać... To było wiadome, że będzie zbieranie kasy. Zawsze tak było w każdej grze więc nie ma się co dziwić teraz.

tylko tutaj im więcej złota mają postacie to mniej wypada z mobów , to sztuczne przetrzymywanie kasy na bankowych kontach pogarsza sytuacje złota w grze

Tomi
21-04-2011, 20:06
limit kasy w zależności od poziomu? Mogło by się przyjąć, hehe. np. 200k na 20 poziom, co 80% graczy w zupełności wystarczy.
Wtedy postacie-banki też trzeba by było levelować lub trzymać nadmiar kasy w miksach, eq itp.
Nie mniej jednak sporo by z tym było zachodu, więc pożyjemy, zobaczymy.

CortexX
23-04-2011, 00:27
Nie rozumiem po co ??
Jaka blokada ??
Dlaczego mało golda z bossów ?
To nie ma sensu

Chaos
23-04-2011, 00:34
Cortexx raczej twoja wypowiedź nie ma sensu.

Co do bossów, to chodziło mi o to że teraz bardzo mało golda z nich dropi.
Z wywki jak biją 4 osoby to dropi każdemu po 200 golda.
A kiedyś dawała 500-600 golda.

Michcio Sejf
23-04-2011, 08:30
a banki powstają bo nie ma na co kasy wydawać..

QSQ
23-04-2011, 08:39
No pisałem w temacie o błędach na testach, że gracze robią banki, bo nie ma na co kasy wydawać przez te eq jakie jest w skrzynkach (eq na 28 lvl jak sam mam 20)