PDA

Zobacz pełną wersję : MultiDieo



The End
21-04-2011, 11:56
Nie wiem gdzie to wrzucić bo nigdy czegoś takiego nie robiłem. Wrzucam w rozmowę.
Chciałbym zauważyć że gracz Dieoxis posiada multikonto. Nick 2 postaci to BankDieoxis.
1 screen:
https://img811.imageshack.us/i/multidieoxis.jpg/
Dowodem na to iż to ta sama osoba mogą być już jawnie kontrastujące pozycje w ranku złota(gracz na 20 na miejscu 3000?,a na 13lvl miejsce 5?). Ponadto tutaj fragment rozmowy:
2 screen:
https://img715.imageshack.us/i/dieo.jpg/
Daty logowań bankowo (:D) też się będą pokrywać.

Proszę o uwzględnienie zgłoszenia.

Sunflora
21-04-2011, 12:00
Nie ma game masterów w grze to nie ma kto ich banować
Gdy będą może grać zgłosić postać i zablokują mu postać lub usuną to z najmniejszym z lv

Snake
21-04-2011, 12:10
ludzie tu tyle osob ma multi konta ze szkoda gadać, nikt z tym nic nie robi. dajcie sobie ranking zlota top 12
P.S Wszystkim się nudzi na 20lv i robią se 2 konta. Ciekawe czy posypią się bany

benerit
21-04-2011, 12:12
Postaci ze słowem 'bank' w nazwie już kilka widziałem. Przyjdą GM zacznie się płacz...

Siwy
21-04-2011, 12:16
Robienie nowej postaci na koncie nie jest karalne .. możesz mieć ile chcesz postaci na (jednym koncie) .

Jeśli zrobisz nowe konto na komputerze w którym już jest konto to wtedy jest to multi ;)

Snake
21-04-2011, 12:17
ta, z czego połowa na 2 przeglądarkach jedzie...

Siwy
21-04-2011, 12:20
No to jeśli chodzi o to , to to już powinno być karane .

Mita bank
21-04-2011, 12:21
Dokładnie, każdy z nich ma postac na swoim koncie, nie jest to multi, a wy zanim zaczniecie to przeczytajcie regulamin i zobaczcie jak funkcjonyją konta i postacie na nich.

EDIT: nikt nie jedzie na 2 przeglądarkach ;] jesli już to raczej nie do banku :P
denerwują was ich pozycje i szukacie tylko powodu do zbanowania ich, prawda jest taka że oni tylko potrafią grać i robią to bez łamania regulaminu

EDIT: jeśli chodzi o dieoxisa to jest multi, tylko czy będzie uznane skoro 2 lapy i 2 nety ;] powinien dostać bana za samo wyzywanie innych w prezentacjach, jego teksty typu "X ma patologie w rodzinie" itp.

Siwy
21-04-2011, 12:22
Jeśli masz zaufanego kolegę.. to masz gites majonez ;)

Snake
21-04-2011, 12:24
Mita już nie bądź taki Fajny. Nie tylko top Rank. na wywernach sporo multi sie kreci

Mita bank
21-04-2011, 12:26
Tępisz topke z zazdrości, wejdź na testy i naucz się lepiej grac to nie będzie ci przeszkadzało że inni sa wyżej w rankingach od ciebie ;]

Chaos
21-04-2011, 12:27
Mita ale niektórzy chodzą na wywke 2 charami naraz.
A to jest raczej nie możliwe.
Bo nie można grać w tym samym czasie 2 postaciami z tego samego konta.

Mita bank
21-04-2011, 12:28
atakują wywke i tylko zmieniają postacie w panelu ;] tak mi sie wydaje :P

BilonTHC
21-04-2011, 12:34
Siwy jak ja :P

Siwy
21-04-2011, 12:41
;]

Snake
21-04-2011, 12:46
Mita Ja wiem że ta gra to twoje życie, popłacz więcej heh... [ Co za Oszołom ]

Antybristler
21-04-2011, 13:04
Powinno być ograniczenie, że w jednej walce nie mogą być 2 postaci z tego samego konta. Kolejne SOS byłyby przez system odrzucane.

Chaos
21-04-2011, 13:12
Ludzie ale przecież można łatwo sprawdzić czy postać jest multi.
Wchodzimy w profil gracza, tam gdzie jest podana liczba bójek, pojedynków itp.
I tam na samym dole pisze taki coś: 'inne postacie na koncie'.
Więc jeśli 2 postać nie jest tam podana to znaczy że jest multi.

Ps. Repucik za ciekawą informacje?
Bo sądzę że mało kto o tym wiedział.

Snake
21-04-2011, 13:25
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=2883463&vpid=4790&vtid=0 macie. Brajan i Whezy strasznie podejrzane ^^ na koniec widać jeszcze że go nie chcieli leczyć zmiękczaczem. patrzcie jak pisali heh ^^

Podczas walki było widać, jak czekało się troche na atak Brajana

The End
21-04-2011, 13:38
Dieoxis nie ma banku na swoim koncie tylko na osobnym. Co innego posiadanie wielu postaci na 1 koncie ( i tak ma wiekszosc graczy- tzw. banki) a co innego posiadanie kilku kont. Ograniczenie do 1 konta zostało wprowadzone by dzielić punktu ruchu pomiędzy postaciami. Tu są 2 konta. I takie coś jest karane.
Także mita ochłoń, poczytaj regulamin itd :)
Problem w tym, że jak się zabierze administracja do tych multi (obstawiam ze po upie będzie czystka) to gracze potracą całe złoto jakie zgromadzili.Zatem jeśli ktoś ma taką sytuacje jak Dieo to radzę przelać kasę na główne konto, albo zrobić nowy 1 lvl.

MasterOfPuppets
21-04-2011, 13:43
Jak są zasady to powinno sie ich przestrzegać niezależnie od rankingu na jakim jest dana postać oraz od ilości osób które ten proceder robią, bo wtedy jest respekt do regulaminu.
Bo na s2 o ile pamiętam pare razy uchylano się od bana kogoś i dawano "ost. szanse"

The End
21-04-2011, 14:05
Dura lex sed lex
A do administracji: pacta sunt servanda
I nie ma pierdolenia to tamto :)
Oj będzie rzeź z upkiem ^^ Wierzę w to głęboko.
Administracja zawstydzi Inkwizycje,Heroda i Vlada Palownika :D

VaanDee
21-04-2011, 14:05
5 postaci to maks na 1 koncie, więc "wiele" nie jest odpowiednim słowem, "kilka" to już prędzej.
Nie sądzę aby zaraz po Update były jakieś czystki, bo Admini nie będą tracili czasu na wyłapywanie
multi, chęci pewnie też nie. Gdy zostanie opracowany panel to wtedy pojawią się GM'a w następstwie
będzie można mówić o karach.

Nie można też karać 1 gracza tylko dlatego że ktoś założył temat na forum, pomijając kwestie złamania
punktu regulaminu, to byłoby to bardzo niesprawiedliwe względem rzeszy innych graczy posiadających
multi. Albo się karze wszystkich albo nikogo.

Goddess Of War
21-04-2011, 14:49
atakują wywke i tylko zmieniają postacie w panelu ;] tak mi sie wydaje :P

nie da się tak mita :) bo sosu nie przyjmiesz :) a postaci na koncie można mieć maks 5 :)

VaanDee
21-04-2011, 15:06
nie da się tak mita :) bo sosu nie przyjmiesz :) a postaci na koncie można mieć maks 5 :)

Wtedy wystarczy że ktoś inny w walce da SOS

QSQ
21-04-2011, 16:06
A gra na 2 przeglądarkach jednym kontem jest dozwolona??

minek
21-04-2011, 16:09
Nie da się w obrębie jednego konta grać na 2 postaciach w tym samym czasie, nawet jeśli są odpalone na 2 przeglądarkach.

QSQ
21-04-2011, 16:15
To już nie rozumiem...Jak można bić wywkę 2 postaciami z jednego konta??

Coni
21-04-2011, 16:19
Jedną łapiesz, bierzesz kogoś. Wchodzisz na drugą postać i ten trzeci, którego wziąłeś może cie przyjąć.

QSQ
21-04-2011, 16:20
I walczysz wtedy wylogowując się itd??

VaanDee
21-04-2011, 16:22
Mniej więcej, można ustawić na 1 postaci auto walkę i grać tylko na 2, albo relog na przemian, tylko komu by się chciało ../

Coni
21-04-2011, 16:22
Chyba tak, inaczej się nie da. Jak pisał minek w obrębie jednego konta na 2 postaciach na raz się nie da grać.

Val Gaav
21-04-2011, 16:51
za takie praktyki powinien być autoban na 24h na całe konto
jak nie chcesz się dzielić z innymi to lepiej nie graj
przedtem chyba była blokada na końcu walki na takie coś ale chyba ją znieśli a lepiej by było jakby została

Mita bank
21-04-2011, 17:17
Mita Ja wiem że ta gra to twoje życie, popłacz więcej heh... [ Co za Oszołom ]
Dobrze że ty masz swoje, na pewno jest świetne xD
na MF mam max energii juz z 3-4 dzień, wchodze tylko na forum patrzeć czy jest update, może admini powinni karac nie tylko w grze ale i na forum, tobie powinni dać warna za trollowanie, żeby ta prowokacja jeszcze była na poziomie może miałbym chęć cię obrazić ;)



Dieoxis nie ma banku na swoim koncie tylko na osobnym. Co innego posiadanie wielu postaci na 1 koncie ( i tak ma wiekszosc graczy- tzw. banki) a co innego posiadanie kilku kont. Ograniczenie do 1 konta zostało wprowadzone by dzielić punktu ruchu pomiędzy postaciami. Tu są 2 konta. I takie coś jest karane.
Także mita ochłoń, poczytaj regulamin itd
Fire, pisałem przecież (edytowałem zanim napisałeś ten post) że Dieo ma multi i powinien zostać ukarany, przynajmniej za prezentacje w której opisuje czy ktoś ma patologie w rodzinie czy nie ;) czytałem regulamin, ja i z 10 innych osób, pozostałe 8000 nie przeczytało z regulaminu nawet 1 zdania ;P

ADIHC1
21-04-2011, 20:00
Oj, będzie się działo, jak pojawią się operatorzy gry. Strach się bać ; >

Tomi
21-04-2011, 20:08
Oj, będzie się działo, jak pojawią się operatorzy gry. Strach się bać ; >

a jeszcze przy dobrych automatach wyszukujących kandydatów do bana to może być naprawdę gorąco ;]

QSQ
21-04-2011, 20:11
a jeszcze przy dobrych automatach wyszukujących kandydatów do bana to może być naprawdę gorąco ;]

Tomi zrobisz coś z tym pojedynczym graczem??


Hmm . To może ja zadam takie pytanie .
Na v2 multi konto było łamaniem regulaminu i banowane więc pytam was czy można mieć dwa konta (nie postacie) . Widziałem wielu graczy co tak robią i bardzo mnie to ciekawi .
Mukrow.

Nie można, tutaj również jest (znaczy się będzie) karane banem.

ADIHC1
21-04-2011, 20:13
a jeszcze przy dobrych automatach wyszukujących kandydatów do bana to może być naprawdę gorąco ;]
O, widzę, że nie będę musiał już proponować tworzenia bota do wyłapywania części multikont ; >

czy można mieć dwa konta (nie postacie)
Nie, nie można. Przeczytaj regulamin.

Biedronka
21-04-2011, 20:15
QsQ bardzo dziękuję za odpowiedź .
Jeśli będzie to karane banem , to powinni operatorzy gry sprawdzic czy to napewno jest multi konto , ponieważ ja nie mam multi kont ale nie raz logowalem sie na informatyce i u kumpla z klasy Lidl'a . Więc proszę o wyrozumiałość =)

QSQ
21-04-2011, 20:17
Administracja ma swoje sposoby na sprawdzenie tego ;]...Na MFO2 kumple dostawali bany mając 2 konta, a nie dostawali grając w kafejkach i w szkole, więc jakiś sposób mają.

Biedronka
21-04-2011, 20:21
QsQ : Ja grałem w v2 od początku miałem nick Mukrow nie którym graczom znany i probowalem nie wchodzic na mfo na informatyce i u innych . Ale w v3 jest inaczej , ponieważ gracze nie boją się banów i wgl. pewnie 3/4 osób grając nie czytało regulaminów , nie powinno tak byc . W v2 było więcej dyscypliny .
Mukrow.

QSQ
21-04-2011, 20:23
Bo tam byli GM'i, którzy byli tak surowi, że musiałem z nimi długo rozmawiać jeżeli banowali nie mając racji np. [GM] Zahir, jednak najlepszym był [GM] MapY ;]...

Ale było też sporo nieudanych adminów, którzy nie byli darzeni sympatią przez graczy.


Mam nadzieje, że Tomi z Jackiem i ADIm zbiorą niezłą ekipę do pilnowania MFO3 :D...

Biedronka
21-04-2011, 20:25
Też nie przepadałem za niektórymi GM'ami , ale nie przeszkadzało mi to w grze

DiEoXiS
21-04-2011, 20:27
hahaha Ładnie już na dwóch laptopach nie można grać mam inne ID wiec nie ma tematu. a co do ciebie FireofDeath szukasz dziury w całym coś ci się nie poddoba to nie graj!!!!!!!!

QSQ
21-04-2011, 20:29
hahaha Ładnie już na dwóch laptopach nie można grać mam inne ID wiec nie ma tematu. a co do ciebie FireofDeath szukasz dziury w całym coś ci się nie poddoba to nie graj!!!!!!!!

Możesz grać i na 40 laptopach, ale na 1 koncie. 2 konta jednego gracza są zabronione bez jakiegokolwiek ominięcia regulaminu.

aaaaaaaaaaaaa
21-04-2011, 20:31
Boże nie gram na jednym internecie sebusiu co ma 15lat ty lepiej zajmij się szkołą a nie sie wymądrzasz

QSQ
21-04-2011, 20:32
Co tu ma do znaczenia jeden internet?? Jeden gracz nie może mieć 2 kont.

Szkoła jest opanowana w 110%, a więc nie musisz się co martwić.

DiEoXiS
21-04-2011, 20:34
Boże mam dwa modemy. A i jeszcze jedno sebastianie co ma 15lat zajmij się szkołą a nie sie tylko wymądrzasz

ADIHC1
21-04-2011, 20:35
Oj, będzie banik, będzie ; >

Mutlikonta są zabronione i zrobi się z nimi porządek, jak pojawi się panel. Koniec tematu.