PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc z Magiem!



Mordechaj
21-04-2011, 06:29
Witam,
Osiągnąłem 10 poziom swoim magiem. Statystyki mam takie:
HP 40
MP 10
Atak 10
Obrona 15
Atak magiczny 20
Obrona magiczna 15
Szczęście 20
Szybkość 40
1.I tu mam pytanie do doświadczonych magów - jak rozdawać staty dalej?
2.Gdzie mogę expić od 10 poziomu w górę (najlepiej do 20 poziomu)?
3.Jakie są sposoby na zarobienie trochę złota?
Za sensowną odpowiedź nagradzam plusikiem :D

benerit
21-04-2011, 07:03
- staty możesz dalej rozdawać w podobnych proporcjach, ale warto w pewnym momencie dodać więcej many niż tylko bazowe+różdżka, najlepiej kosztem punktów które byś dał w szczęście (tu dobre EQ wystarczy do podniesienia dla maga) Atak magiczny też możesz mocniej podnieść.
- exp na ptakach gromu (40exp) lub dwóch dwugłowych wężach (50exp), później dwa ptaki gromu, następnie jaskinia ogników
- złoto najlepiej zdobyć na słabszych ale liczebniejszych grupach / handluj / oszczędzaj mikstury leczenia i many np przez używanie zdolności leczenie przed miksturkami

Mordechaj
21-04-2011, 07:11
Nie do końca zrozumiałem tylko w pierwszym podpunkcie. Czyli np. jak rozdać staty na 11 poziom? Co podnieść? I jeszcze na jakim poziomie zacząć inwestować w MP?
Na przykład teraz - mam 11 poziom. I umiejętności takie jak w pierwszym poście. Jak rozdać te 10 punktów? Będzie +! :)

Laseczka
21-04-2011, 09:38
Daj w MP 6-7, a resztę w co uważasz. Jeśli chcesz być "fighterem" to zbieraj kasę na dobre eq (czyli na swój lvl).



Pozdrawiam

Ash
21-04-2011, 09:41
Ja bym dodał wszystko w atak mag. Idź na ptaki gromu (przy północnym wyjściu z Eternii), bo z atakiem na 30 i różdżką na 10 lvl będziesz je miał na dwa hity.
W MP zacznij gdzieś na 15 lvl jak wbijesz zaklęcie na 4* i wydaję mi się, że od 80-100 MP starczy mając 20lvl.
Po 13-14 idź na ogniki, fajny exp i pieniądze a dodatkowo możesz wylootować zbroję z plazmy. Expić możesz różnie - ogniki, tygrysy,gobliny. Jak tobie będzie pasować.