PDA

Zobacz pełną wersję : znowu problem z mapy



siata
30-04-2012, 15:00
jak pewnie wiecie MapY rozpoczął konkurs Inwestycje ktory szczesliwie udalo mi się wygrać
czarnulka postanowiła zasponsorowac zwyciezce konkursu kwota 1,5kk i ta kwote przekazala organizatorowi
nie zostala poinformowana, o regulaminie, który jak się okazuje dotyczy róznież sponsorów, totez nie zaakceptowała go
'18. Zasponsorowane nagrody przechodzą do wyłącznej dyspozycji organizatora, nagrody muszą zostać rozdane w ciągu 100 dni od daty przyjęcia.'
czarnulka nie podlega regulaminowi!
jeszcze dzisiaj rano miałem otrzymac 1,5kk - 10% a juz po poludniu usłyszalem co innego
MapY postanowil rozlozyc ta nagrode na 3 sezony
kiedy chcial mi wyplacic 500k powiedzialem ze kwestionuję wysokość nagrody a on mi na to że w takim razie nie dostanę nic i moja część przechodzi na sezon kolejny
@edit
chciałbym zakomunikować, że MapY wypłacił nalezność w wysokosci 1,5kk - prowizja dziękuję mu że ostatecznie się na to zdecydował
dziękuje wszystkim za wsparcie
sponsorce za nagrode

Nikon
30-04-2012, 15:13
Potwierdzam :)
A miałam dać 80MF na kolejny sezon konkursu (majowy).
Całe szczęście że nie dałam, nagrody są dla zwycięzców a nie organizatorów :D

SystemOfADown
30-04-2012, 16:38
Grubo.
MapY znowu przechytrzył ludzi swoim szatańskim regulaminem.
Ale jak coś jest obiecane , to powinno się tego trzymać. 1,5kk dla Siaty się należy.

Shatan
30-04-2012, 16:44
heh. nie ma to jak człowiek który jest pazerny i tylko szuka "kruczka" w regulaminie.


Moim zdaniem Siata powinien/powinna otrzymać swoją część nagrody. Bo przez takich ludzi jak "MapY" Ludzie przestają grać.

El Fortuno
30-04-2012, 16:48
nie fajnie sobie pogrywa, w sumie cały on. co chwile jakieś duperele na kasę robi a jak przyjdzie co do czego to jest jak widać.

SystemOfADown
30-04-2012, 16:49
Shatan nie przestaje mnie zadziwiać swoimi trafionymi wypowiedziami.
Popieram także Uznu.
Sad but True , bros.

Warrior Master
30-04-2012, 19:25
Ale trzeba przyznać że chłopak ma łeb do takich spraw :D Małe co nie co w regulaminie i już ma kase :D

Shatan
30-04-2012, 19:33
heh ; ] Szczerze to zawsze się napatoczy taki osobnik który dla kasy nawet przeczyta regulamin ;p

Eldoth
30-04-2012, 19:39
Śmiać mi się chce z was. Po co wchodzicie w "projekty" Mapiego? Po to żeby później zakładać durne tematy?
Jesteście żałośni.

siata
30-04-2012, 19:55
chciałbym zakomunikować, że MapY wypłacił nalezność w wysokosci 1,5kk - prowizja dziękuję mu że ostatecznie się na to zdecydował
dziękuje wszystkim za wsparcie
sponsorce za nagrode