PDA

Zobacz pełną wersję : błąd podczas bojki



siata
20-04-2012, 20:18
blad wystapil dwukrotnie tuz po dolączeniu pomocnikow do bojki
ze za pierwszym razem to za pierwszym razem gdy dolaczyl przeciwnik mialo byc leczenie ale walnalem z wiatru początkowo myslalem miss click
gdy dołączył trzeci wszedlem w zdolnosci przeczekanie by poczekac na odsiecz jednak a poszlo leczenie 1
oto link do walki choć nie wiem czy da się sprawdzić, że było jak mowie
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=62874710&vpid=1723
to wyglada tak jakby mi sie skrypt aktywowal przed koncem czasu na wykonanie ruchu

Vivien
20-04-2012, 20:42
Mi też czesto się tak zdarza, czasem nawet 13 sekund przed końcem czasu... Czasem jest to bardzo uciążliwe ;)

Jaxive
20-04-2012, 22:13
zamulenie czasu no, poleciało wg systemu 30 sekund waszego ruchu, a według tego co widzieliście - mniej. W ogólnym temacie o bójkach był poruszony ten problem.

siata
21-04-2012, 13:19
to się robi denerwujące 10 sekund przed czasem aktywuje sie skrypt
w kolejnej bojce to samo
tym razem caly czas sledzilem minutnik

Tomi
21-04-2012, 14:45
Czyli dołączanie innych graczy psuje licznik? To całkiem możliwe, bo wtedy są operacje na kolejkach.

siata
21-04-2012, 16:55
Czyli dołączanie innych graczy psuje licznik? To całkiem możliwe, bo wtedy są operacje na kolejkach. może to być przyczyną
bledu nie ma podczas bicia minibossow ani pojedynkach wiec cos musi byc na rzeczy

Antybristler
21-04-2012, 21:17
Ja często mam tak, że gdy odgrywa się animacji innych graczy na auto lub pomyleniu (zwłaszcza na żółwiu jest to widoczne) - czasem animacja odgrywa się nawet 20s i gdy przyjdzie moja tura, to czas jest niby dobry, ale nie uwzględnia czasu "Straconego" na odgrywanie scenki - np. w 15s do końca wykonuje się autoruch.
Pomijam już kolosalny "burdel" w liście kolejek, gdy 2 graczy jest na auto, jeden ma pomylenie a jeden atakuje - w ogóle nie ma żadnego pokrycia z aktualnie odgrywanymi scenami/turami. Najlepiej aby admin wreszcie zawalczył taką walkę z żółwiem (2 auto + 1 pomylenie) i zobaczył o co chodzi, bo to wypacza system wyświetlania kolejek. Może by tak zrobić jakąś aktualizację co turę, albo coś poprawić bo obecną wersję uważam za absurdalną. Wszystkie oczywiście testowanych na aktywnej zakładce w Chrome.

Krycha
21-04-2012, 23:52
U mnie też jest tak z tymi kolejkami. Gdy widzę, że przykładowo żółw ma 3 tury pod rząd, albo gdy jest 3 graczy, a żółw nie ma w ogóle kolejki, to F5 trzeba zrobić, żeby kolejki były zaktualizowane. Trochę to męczące.

Tomi
24-04-2012, 22:37
Przyczyną była prawdopodobnie różnica czasu pomiędzy serwerami s1 i s3 - wynosiła ok. 12 sek.
Zostało to poprawione - dajcie znać czy pomogło.