PDA

Zobacz pełną wersję : PvP



Kuki
19-04-2011, 23:58
Gram od wczoraj, wbilem dopiero 7 lvl i jest nawet spoko, ale widze juz jedna rzecz ktora nie podobna jest do my-fantasy...
Zawsze mi sie w MFO podobalo tak ze moglem atakowac ludzi i zdobywac ranking, doswiadczenie, itp ... Tutaj tak nie ma (chyba) musze czekac na odpowiedz drugiego gracza i jego zgode na walke TO NIE MA SENSU..
Musicie to jakos zmienic...

Siwy
19-04-2011, 23:59
Jest dobrze ;)

GreenDays
20-04-2011, 00:01
ja też bym wolał łapanie:) na polu:)

pod zamkiem:)

ale tutaj nie musisz sie pytać innych w niektórych miejscach:)

tylko dajesz zatakuj i walczysz:)

Coni
20-04-2011, 00:01
Są specjalne lokacje gdzie są dozwolone bójki i takiego gracza można atakować bez ostrzeżenia. Jest jednak pewne ryzyko, ten gracz może wezwać pomoc. Do tego nie ma przedziałów lvlowych.

Kuki
20-04-2011, 00:02
A to fajnie ze jest taka opcja...
ale jednak bym wola takie cos jak w starszych wersjach, ale wsumie nie kazdemu musi sie to podobac.
Ja mysle ze powina byc zrobiona ankieta kto jak woli i potem jakos zmienione, tak jak wola gracze...

A z ta pomoca nie wiem nie widzialem jeszcze tego, ale z tego co slysze jest to troche glupie

Mita bank
20-04-2011, 00:14
wszystko ma swoje + i - ;]
z pomocą fajnie przy dojsciu do bossa lub rozwaleniu jakiegos :P
na PvP tylko denerwuje jak ktos woła o pomoc...
atakować bez ostrzeżenia na razie mozna tylko w grota szkieletów (o ile dobrze napisałem), wiekowy las i pieczara goblinów (tez nie pamiętam czy dobrze). Moim zdaniem powinno dac sie wszędzie prócz miast, ew. zostawić mape świata też wolną od bójek.

w ankiecie it ak zagłosuje większość na to żeby zakazać w ogóle walk, jak ktoś i tak nie potrafi walczyć i tłumaczy się grą na fabułę to woli też żeby go nie atakowali :P

Coni
20-04-2011, 00:15
@up

atakować bez ostrzeżenia na razie mozna tylko w grota szkieletów (o ile dobrze napisałem), wiekowy las i pieczara goblinów
Jeszcze w wilczej grocie ;)

W mfo też były lokacje, w których nie dało się atakować. Tutaj fabularne lokacje są bez bójek, jedynie można pojedynkować. Nie każdy gra dla rank, więc ci co przechodzą fabułę i nie chcą walczyć, wreszcie mają taką możliwość i trzeba to zrozumieć. Chcesz walczyć? To walcz z tymi co też chcą, uwierz mi jest takich sporo, lecz dopiero na maksymalnym poziomie (wtedy tak naprawdę rozpoczyna się dopiero gra). Na przyszłość nie dawaj propozycji jeżeli nie masz o czymś za dużego pojęcia, masz dopiero 7lv i zobaczysz jak będzie na 20. Wtedy dopiero będziesz wiedział co i jak.

Kuki
20-04-2011, 01:32
Moim zdaniem powinno dac sie wszędzie prócz miast, ew. zostawić mape świata też wolną od bójek.

To jest dobre rozwiazanie :D. Ktos nie chce walczyc , zawsze mozna zrobic server No Pvp :D (czyt. NooBpvp)

To ze mam dopiero 7 lvl i nie poznalem calej gry to prawda, ale napisalem tylko o pvp bo to mi sie nie spodobalo... A tak jak narazie wszystko wydaje sie OK :].

Kuki
21-04-2011, 01:13
Wracajac do tematu...
Biegam od 2 dni i prosze kogos o pojedynek i nikt nie chce walczyc. Musi byc cos zmienione w systemie PvP...
A do ludzi ktorzy w to graja: fabula jest wazna, ale pamietajcie to chodzi o to zeby ze soba rywalizowac !!!

Pozdrawiam.

Coni
21-04-2011, 01:30
Na twoim poziomie nie wielu masz przeciwników. Dobij 20 poziom a będziesz miał sporo graczy do walki.

Snake
21-04-2011, 01:30
wbijesz większy lv. to będziesz latał po mapkach pvp