PDA

Zobacz pełną wersję : Duży Lotek MFO



KrystianMO
10-04-2012, 19:53
DUŻY LOTEK MFO OTWARTY NA NOWO!



Kupony sprzedaje jedynie gracz TOTOLOTEK

DUŻY LOTEK MFO - jest to Duży Lotek na prawdziwych zasadach gry tylko nagrody są wypłacane w złocie MFO.

Ogólne zasady gry:
1. W losowaniu bierze udział 49 kul.
2. Gracz typuje 6 liczb spośród 49.
3. Opłata za jeden kupon - 5.000G (lub 1MF = 4 kupony). Kuponów można kupić tyle ile się chce.
4. Losowania Lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę
o godz. 22:15 (są to prawdziwe losowanie w telewizji - bez oszustw).
5. Kupony można zakupić tylko u gracza TOTOLOTEK, który znajduję się w Eterni (zazwyczaj po środku miasta).
Można również kupić jego aukcję - miksturę many 1 za 5.500G (nawet gdy jest offline, TOTOLOTEK opłaca prowizję).
Jeżeli ktoś inny oferuje sprzedaż "takich" kuponów, to wiedzcie, że to oszust i gracz TOTOLOTEK nie odpowiada za stracone złoto.
6. Po zakupionym kuponie należy wysłać swoje 6 liczb graczowi TOTOLOTEK na PW (to jest właśnie ten kupon).
7. PW powinno zawierać typy gracza (6 liczb) oraz datę losowania na które kupuje kupon.
Jeżeli gracz nie podał daty losowania to automatycznie przyjmowane jest, że chodzi o najbliższe losowanie.
8. Jest również opcja CHYBIŁ TRAFIŁ, gdzie to TOTOLOTEK podaje Ci twoje numery wygenerowane w programie.
9. Kupony można kupować do godziny 21:45 przed danym losowaniem. Kupony są warte jedynie na jedno losowanie.
10. PW z typami można wysyłać do godziny 22:00 przed danym losowaniem. Typy wysłane tej godzinie będą przechodzić na kolejne losowanie.





Liczba trafień z 1 kuponu (6liczb)
Nagrody (TOTOLOTEK opłaca prowizję)


1 trafienie ​
0G


2 trafienia
0G


3 trafienia
60.000G


4 trafienia
400.000G


5 trafień
1.500.000G


6 trafień
5.000.000G








Jeżeli ktoś wygra musi upomnieć się o nagrodę wysyłając PW do gracza TOTOLOTEK. Nagroda będzie wypłacana najszybciej jak to możliwe.

Jeżeli kilka osób w jednym losowaniu ma 3 trafienia to i tak każdy otrzymuje nagrodę 60.000G.
Natomiast jeżeli kilka osób w jednym losowaniu ma 4,5 lub 6 trafień to nagroda jest dzielona na ilość tych osób.

Coni
10-04-2012, 20:02
Podoba mi się ten pomysł, a do tego ładnie można zarobić.
Sam z chęcią będę grywał dla zabicia czasu ;)

Loco
10-04-2012, 20:11
Zamknąłeś z braku czasu? Codziennie jesteś w grze ;) Zresztą kiedyś ten "czas" będziesz mieć, a patent był Twój także mogłeś spokojnie zachować działalność dla siebie. Jedyne co to trochę to monotonne ale i tak dziwne, że oddałeś go akurat dla KrystianaMO. A może, będzie on przysłowiowo murzynił, a zyski dzielimy na pół? :D
Bynajmniej to nie moja sprawa tylko nie mydlcie nam oczu.
A no i jest jedna kwestia projekt TOTOLOTEK posiadał certyfikat Tomi & Jacek approved za kadencji Coniego, ale czy nowy właściciel jest równie wiarygodny? Z tego co pamiętam to po aferach związanych z projektami, głównie MapY'ego jest to wymagane. Projekt miał wielu fanów, którzy teraz mylnie mogą go mylić z projektem Coniego.

Zboczyłem z tematu to na koniec dodam, że osobiście temu pa.. Krystianowi zarobić nie dam.

siata
10-04-2012, 20:40
ehh czego to ludzie nie wymyślą żeby zarobić :P

Antybristler
10-04-2012, 21:25
10. PW z typami można wysyłać do godziny 22:00 przed danym losowaniem. Typy wysłane tej godzinie będą przechodzić na kolejne losowanie.

]
Ostatnie zdanie bez sensu.

Po za tym niezły zarobek, 1 MF = 10k ? Czyli kupując 2 kupony płacę (przy obecnym kursie 20k) 40k za 2 kupony = złodziejstwo w biały dzień.

Czy ten projekt ma pozwolenie od TOTOLOTKA na używanie jej marki handlowej do celów zarobkowych?

Jeżeli TOTOLOTEK opłaca prowizję, to czemu płaci się 500G kupując mixa?

Czy ten projekt posiada pełną akceptację "nowej formy z nowym właścicielem" od admina Jacka lub Tomiego?

Nieudzielenie odpowiedzi będzie tylko potwierdzeniem tego co napisałem powyżej.

Zdecydowanie odradzam włączanie się w jakikolwiek sposób w ten projekt, dopóki nie zostaną wyjaśnione wszystkie niejasności.

Coni
10-04-2012, 21:37
Ostatnie zdanie bez sensu.
Chyba miało być "po*" tej godzinie.


Po za tym niezły zarobek, 1 MF = 10k ? Czyli kupując 2 kupony płacę (przy obecnym kursie 20k) 40k za 2 kupony = złodziejstwo w biały dzień.
1MF - 2 kupony czyli 20k - 2 kupony (przy obecnym kursie, jednak on się waha)


Jeżeli TOTOLOTEK opłaca prowizję, to czemu płaci się 500G kupując mixa?
Płacisz 5.500G i tracisz 5.500G - nie opłacasz dodatkowo prowizji.

Tyle mogę sam wyjaśnić.

Poza tym MapY widzę, że znów zaczynasz swoje bezsensowne ataki, daj sobie spokój - odejdź na chwilę od komputera i ochłoń.
Ten projekt to zapewne forma zabawy i tak to należy traktować.

Antybristler
10-04-2012, 21:45
To jest kompletny idiotyzm - dopłacać 500G do losu i pisać że to TOTOLOTEK opłaca prowizję. Większego świństwa na tym forum nie widziałem. Handlując płacimy 5000G + prowizja 500 G = 5500 G czyli dokładnie tyle samo ile ponosimy kosztów przy zakupieniu miksa. Przecież to przekracza wszelkie granice malwersacji, próba wmawiania czegoś co jest kłamstwem, prosto w oczy.


Poza tym MapY widzę, że znów zaczynasz swoje bezsensowne ataki, daj sobie spokój - odejdź na chwilę od komputera i ochłoń.
Która część mojej wypowiedzi w moim poście jest bezsensowna? Za to w 1. poście w całej rozciągłości.

Prophet
10-04-2012, 21:47
Niestety muszę przyznać rację MapY. Chodzi o MF. Obecnie za 1 MF trzeba zapłacić 20k, więc za 1 MF powinny być 4 kupony.

A co do prowizji. Jeżeli kupon kosztuje 5k To powinniśmy płacić 5k :D Skoro płacimy 5,5k my płacimy prowizje

Poza tym Wszystko jest ok. Na pewno wezme udział :D Może się coś trafi :D

Coni
10-04-2012, 21:48
Źle to interpretujesz. Cena jest stała czyli 5000G. Gdy gracze płacą handlując tracą 5000G + 500G = 5500G tak samo jak aukcją, tylko w tym wypadku widać wyraźnie, że cena jest inna dlatego jest stosowna informacja, że w tym przypadku TOTOLOTEK opłaca prowizję ;)
Już nie szukaj przekrętów ani nie pal głupa, hehe.

Ps. Każdy idiota to rozumie, więc jeśli Ty nie to musi to o czymś świadczyć.

Mita bank
10-04-2012, 21:57
czy mógłbym wymienić w TOTOLOTKU złoto?
miałbyś na nagrody :)
mam 1,5kk (nie całe, ale dozbieram żeby pokryć prowizje z mojej strony)
po kursie 1MF=10k

Pączkowski
10-04-2012, 22:35
Nieważne czy robisz to czysto dla zarobku, czy dla zabawy, projekt mi się podoba. Zapewne, w którymś z kolejnych losowań wezmę udział :)

Antybristler
10-04-2012, 22:45
Ważne, gdyż tworzenie projektów zarobkowych jest zabronione w Regulaminie MFO. Nie jest wykluczone, że zostaniesz zbanowany za współudział.

Pączkowski
10-04-2012, 23:29
Ok. Rozumiem Twój punkt widzenia. Nie bronię Krystiana (no, może trochę), ale aktywność społeczna i dawanie czegoś "od siebie" nie powinna być tłumiona. Jakby nie było takie projekty sprawiają, że gra jest mniej monotonna. Banami mnie straszyć nie musisz, bo póki co nie zrobiłem niczego wbrew regulaminowi. Forum jest po to, żeby swoje poglądy wygłaszać i wymieniać z innymi.

Coni
11-04-2012, 07:01
Oczywiście nie należy też traktować słow Mapy'ego poważnie, nikt nawet i organizator nie zostanie zbanowany za ten projekt (jeżeli administracja będzie miała zastrzeżenia napisze stosowne PW), a gracze biorący udział tym bardziej.