PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki konkursu "Bądź kreatywny"!



Qorg
04-04-2012, 15:16
Witam ,

[oklaski] ... Mam zamiar powiedzieć wam wyniki konkursu "Bądź kreatywny" .
[na sali panuje cisza wszyscy czekają na wyniki]

Otóż ku wielkiemu zaskoczeniu 1 miejsce zajął ...

Dobra przejdźmy już do wyników :

1 miejsce - praqu - 60 MF
2 miejsce - kacpix - 30 MF
3 miejsce - siata - 10 MF

Dodatkowe wyróżnienie dla verkaa (10MF) za bardzo oryginalne podejście do kwestii rozbudowy świata MFO i przyszłości bohaterów .

Oto najlepsze prace:

Praca gracza Verkaa

TAK WYOBRAŻAM SOBIE MY FANTASY ONLINE 3 W PRZYSZŁOŚCI!
MFO 3 byłoby grą bardziej rozbudowaną .
Mieściło by się w tej grze więcej miast , questów oraz większy wybór wyglądu postaci.
Miasta byłyby ( w zależności od miasta - im dalej od Dilli tym lepsza rozbudowa) coraz bardziej nowoczesne-
miały by miejsce latające oraz jeżdżące samochody , w miastach mieszkało by wiele ludzi ,średniowiecze znikało by w oczach
W miastach znajdowałby się kościół , szkołą oraz biblioteka miejska .
W szkole można by było uczyć się nowym zaklęć , sztuk walki oraz zdolności (za określoną liczbe złota :P ).
Do kościoła chodziłoby się na Msze. Św. (trwałaby około 5-10 minut i kosztowałaby 5 złota na tace ) po których zakończeniu dostawałoby się ciekawe porady dotyczące gry oraz całe HP i MP.
W bibliotece miejskiej można będzie przeczytać kilka książek dotyczących questów oraz historii danego miasta.
Zostałyby zlikwidowane fontanny życia ( które z kolei byłyby zastąpione kościołami)
Każdy gracz będzie miał obowiązek wejścia do gry przynajmniej raz na 2 tygodnie , w innym wypadku konto zostawałoby usuwane - w związku z tym będzie można zgłosić do administracji w okresie wakacji jak i okresie szkolnym swoją nie obecność oraz powód .
Nasza administracja byłaby rozbudowana bardziej niż kiedykolwiek - pilnowane byłyby czaty główne w każdym mieście oraz w każdej innej lokalizacji.
Dodane zostałyby nowe moby typu : lisy (HP 70-80 walczyłyby ATAKIEM ) ,stojące niedźwiedzie polarne ( HP 150-200 walczyłyby szablą )
Dodano by nowe rodzaje żywności dostepne od 20 poziomu ( lizaki , gumy do żucia , chipsy , żelki , pomarańcze , batoniki) i dodawały by 100-150 HP .
Mistrz Solidus pomagałby nam na wezwanie raz na tydzień przy mini bossach i bossach.
Depozyt zostałby powiększony o 2 miejsca .
W skrzynkach byłyby robione dowcipy np. w skrzynce nic nie będzie lub w trudno dostępnym miejscu będzie tylko od 100 do 300 złota.
W coraz to dalszym miastach byłyby tramwaje lub autobusy jeżdżące trasą do kościoła , szkoły ,biblioteki miejskiej oraz do centrum miasta jak i na targ.
Na targu można będzie kupić swój stragan i sprzedawać na nim jedzenie uzbrojenie i wszystkie inne rzeczy za ustaloną przez siebie cenę.
Po uratowaniu Natiusa, nasza wirtualna mama urodziłaby dla nas malutką siostrzyczkę która wraz z naszą ilością walk oraz poziomem będzie rosnąć do wieku tymczasowego Natiusa.
Nasza siostrzyczka w wieku Natiusa pójdzie na grób ojca złożyć kwiaty i zaatakują ją jedni z przetrwanych ludzi Thanarga.
Będziemy musieli ją ratować i iść na drugą stronę kuli ziemskiej , w tym czasie odsłoni się nam w Dilli przejście w drugą stronę - to będzie przygoda całkiem inna niż ratowanie Natiusa
Gdy Natius dorośnie do naszego wieku (my sie nie stażejemy) a mama będzie juz dosyć stara i leniwa Nasz braciszek będzie z nami chodził i pomagał w walkach.
Po tym jak mama umrze my wraz z Natiusem i już uratowaną siostrzyczką pójdziemy na grób mamy , przy którym będzie stał nasz ojciec.
Ojciec nie będzie się starzeć gdyż wraz z nami używa fiolki z życiem i walczy przeciwko złu na ziemi.
Verkaa

Praca gracza Kacpix

https://docs.google.com/file/d/1EvEoQwnut-sv5L4LOWjbwwFswdnMGpB0X54koTR-244JgHgF_Ngld26AuiMD/edit?pli=1

Praca gracza praqu

https://docs.google.com/file/d/1CZuiY7QodVp-m6Kf5vCv4j68-W88jCUEb5Mdf7ohJJAcFpyJa3HpHXH2H3TO/edit?pli=1

Praca gracza siata

Dziennik 30 marca 20XX
19.58 Kontynent Salamandria: Stoję na straży Wielkiego Kamienia Północy w naszej gildii, wypatrując się w horyzont czy nie zbliża się nikt z południa. Odkąd opuściliśmy Arkadię wielu graczy ogarnęła rządza skolonizowania nowych ziem. Pogoń z Thanargiem stała się rzeczą drugorzędną, a to właśnie zły czarodziej maczał w tym palce pozostawiając dwa kamienie niezgody, którym służba przynosi zyski członkom klanu. Gracze ogarnięci chciwością i rządzą panowania wywołali wielką wojnę, która trwa do dziś. Kamień chroni siedzibę gildii od godziny 21.00- do 19.59, w taki sposób, że obcy nie mają tu wstępu po czym słabnie na godzinę i nie jest w stanie wzmacniać bram, co powoduje liczne ataki. Za zdobycie gildii najeźdźcy otrzymują sowite łupy, no chyba że się im nie uda, a wtedy nagrodzeni są obrońcy. Bronić lub atakować siedzibę kamienia można raz dziennie, a ja chce jak najwcześniej wywiązać się z tego jakże dochodowego obowiązku, żeby potem się zrelaksować i pokonać kilka minibusów. Dlaczego nie atakuję wrogiego kamienia? Bo za obronę jest większa premia, a za to gdy atakujesz, a w ciągu 10-ciu minut nikt nie odważy się Cię odeprzeć, dostajesz bonus bez walki. Zasady walki tak ja w bójce tyle ze w jednej walce może być więcej atakujących niż broniących. Maksymalna liczba walczących po 4 osoby.

20.00 O proszę co za punktualność. Nadchodzi czterech ciekawe czy będą atakować pojedynczo czy razem. Wczoraj ulepszyłem różdżkę u kowala i wyszedł bonus +4, na pewno się przyda. A dwa dni temu stworzyłem zbroje ze słów runicznych. Wyszła świetnie, choć mogłaby mieć ciut więcej szybkości. Kurcze, dlaczego jestem sam… No nic do boju…

20.30 Auuu… moja głowa… dostaliśmy niezłego łupnia. Przeciwnicy byli dobrze zgrani, a my popełniliśmy za dużo błędów, szczególnie ten nowy… Jak można nie mieć mikstury ożywienia? Choć z drugiej strony dobrze, że się w ogóle ktoś pojawił. No trudno z bonusu nici, więc idę poexpić i na minibossy. Trzeba odrobić ten stracony gold. Jutro też jest dzień. A no i za 5 dni zaczyna się turniej. Już nie mogę się doczekać…

Siata

Gratuluję zwycięzcom!