PDA

Zobacz pełną wersję : Ta.. takich ludzi jeszcze chyba ten świat nie widział.............



Dark Skiter
18-04-2011, 17:11
Ktoś jakiś czas temu założył temat o nieogarach ;] Krótko mówiąc... niech ktoś TO przebije będzie dobry. Aż się zagotować w człowieku może. Ale cóż tu dużo mówić OGLĄDAĆ:
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=2576318&vpid=3061&vtid=0

PS. swoją drogą te 2 postacie sprawiają wrażenie jakby to była 1 i ta sama osoba, ale to jest to bardziej szczegółowego wglądu już ;)

Black Night
18-04-2011, 17:14
Przewińcie na koniec walki, koledzy jacyś nieogarnięci byli, radze nie brać ich do walk ;]

Crawler
18-04-2011, 17:15
Jak nisko trzeba upaść by zakładać takie tematy? Nie dość że chamsko poniżają graczy, którzy zapewne nawet o tym nie wiedzą, to jeszcze obrażają za fakt bycia newbiem. Takie żalenie dupy i obrażanie za plecami to coś dla mnie niepojętego.

Dark Skiter
18-04-2011, 17:20
Dla twojej wiadomości jest to publiczne ostrzeżenie ;] jakbyś nie zauważył Ci gracze są razem w teamie, z czego są sami. I są to albo multikonta, albo po prostu 2 typów którzy robią chamstwa ludziom (bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że 2 typów "przypadkiem" walnęło po kolei blacka. To jest po prostu czyste chamstwo.

Kubaz
18-04-2011, 17:46
Szmaciarze niewdzięczni.. Aż brak słów na takich debili. Ja oczywiście rozumiem sytuację, że ktoś nie ma zmiękczacza i wali wyrkę, ale to już było chamskie. Żeby kogoś z własnego teamu zabić dla większych korzyści? Kur.. brak słów panowie, brak słów...

ADIHC1
18-04-2011, 17:51
Takich graczy na pewno jest wielu (a będzie ich jeszcze więcej) - naprawdę, za każdym razem z tego powodu ma powstawać temat na forum?

Siwy
18-04-2011, 18:13
Nie raz miałem taką akcje.. i teraz ich wszystkich łapie po kolei za to ;)
To nie było nie umyślnie zrobione , to było specjalnie ;)

Ptah
18-04-2011, 18:18
Jak nisko trzeba upaść by zakładać takie tematy? Nie dość że chamsko poniżają graczy, którzy zapewne nawet o tym nie wiedzą, to jeszcze obrażają za fakt bycia newbiem. Takie żalenie dupy i obrażanie za plecami to coś dla mnie niepojętego.

Bycie newbiem oznacza specjalne zabicie wspoltowarzyszy celem zabrania dropa dla siebie? o0

Crawler
18-04-2011, 18:24
Ok, w tym przypadku faktycznie to było umyślnie. Dlatego ja zawsze biorę zaufanych ludzi do drużyny.

Siwy
18-04-2011, 18:25
Dokładnie trzeba teraz tak robić.. bo takich śmieci jak oni jest dużooo ;)

mnietuniema
18-04-2011, 19:09
Takich graczy na pewno jest wielu (a będzie ich jeszcze więcej) - naprawdę, za każdym razem z tego powodu ma powstawać temat na forum?
Heh.... niejedną pracę magisterską czy nawet doktorską możnaby z socjologii lub zarządzania czy jakiejś podobnej dziedziny w oparciu o mfo napisać ;)
Nie wspominając już o tym, ile tego typu zachowania pracy GMom dadzą ;)

A tak "na teraz" to przydałoby się temat typu "ściana wstydu" podwiesić i takim cwaniaczkom życie utrudnić! (wow! "krzykacza" w poście użyłem, że też mi się chciało...)

Dark Skiter
18-04-2011, 20:02
mnietuniema :D ale to jest genialne xD można by zrobić na forum taki temat, że wrzucałoby się tam takich ludzi jak ci :)

Hmm... to jest dziwne pierwszy raz w życiu zgadzam się z mnietuniema xD

Coni
18-04-2011, 20:04
Może coś takiego jak na mf2 - "Śmieszne czy tragiczne lecz na pewno prawdziwe" ?

Snake
18-04-2011, 20:04
może im wpadłeś za skórę wcześniej ^^

ADIHC1
18-04-2011, 20:13
Może coś takiego jak na mf2 - "Śmieszne czy tragiczne lecz na pewno prawdziwe" ?
Lepszy jeden zbiorczy temat, niż co jakiś czas tworzenie kolejnych. Także czemu nie.

Niech ktoś rozpocznie nowy wątek.