PDA

Zobacz pełną wersję : Bossy drużynowe typu wywerna - propozycja zmiany



Heteryk
17-04-2011, 16:48
Proponuje by osobom dołączonym w trakcie walki do wywerny owe też znikały - wszystkim pomagającym. Obecny system bossowania 24/7 pozwala na to by tyle siedzieć i "trzepać" przysłowiowo itemy co w rezultacie doprowadziło do tego że unikaty typu zatruta włócznia, przeklęty topór, płomienna itp. są tak popularne jak itemki u Tytusa ? w mieście i chyba teraz jedyna różnica w pvp to rozłożenie statów :)

Nie wiem czy da się to jakoś skryptowo rozwiązać i problem się rozwiąże ale, myślę że temat warto podjąć i poznać opinie.

musaraj
17-04-2011, 16:59
Żeby te itemki tak często leciały :(
tak jak jest jest bardzo dobrze

QSQ
17-04-2011, 17:16
Mi wczoraj wyleciała Płomienna, Zatruta i 2x Przeklęty (+1 i +2), ale co z tego, jak to nic niewarte

Chaos
17-04-2011, 17:20
Ja zabiłem ze 100 wywek i zdobyłem tylko płomienną +1.
Wg mnie loot i tak jest mały.
Teraz unikaty nie są rzadkie bo jest blokada lv.
Po upku już tyle osób nie będzie jej biło.

Więc pomysł raczej nie wejdzie.

Heteryk
17-04-2011, 17:21
Mi wczoraj wyleciała Płomienna, Zatruta i 2x Przeklęty (+1 i +2), ale co z tego, jak to nic niewarte

Teraz już nie, można się domyślać dla czego :) na pewno nie jest to wina braku update..

zerg
20-04-2011, 00:04
albo masz farta do item albo nie tyle

Zubba
20-04-2011, 14:41
Mi wczoraj wyleciała Płomienna, Zatruta i 2x Przeklęty (+1 i +2), ale co z tego, jak to nic niewarte

Ehe. A ja też bije codziennie 2 tygodnie już - jakieś 5000 razy i nic. 3 osłony, 2 runy magii i tyle! Zresztą ja zawsze tak mam ... =='
Nie przesadzajcie.

QSQ
20-04-2011, 14:47
To dziwne, bo ja wczoraj zatrutą i przeklęty +1 znowu wylociłem.

Zubba
20-04-2011, 14:53
UP: ja w ogole mam jakiegoś pecha i to jest nie fair. Na bossach drużynowych wypadają mi (zresztą też rzadko) jakieś oslony itp. a na zwykłych bossach też NIC. Jakaś mikstura regeneracji mi kiedyś wypadła czy coś, ale innym to po prostu - szok. 1 boss był bardziej hojny - ptak, ale to tylko 1 raz i w ogóle na takim lvlu to tak =='. Nic mi nie wypada - nie mam kasy. Ledwo mi sie udaje zapełnić depozyt. Nie stać mnie na kupno sobie mega, które mi nigdy nie wylooci, a inni (mimo że te unikaty coraz taniej chodzą, ale jak bedzie lange troche to zejdzie) ginąc tracą 4k. . . .

Kasej
20-04-2011, 15:26
To tak samo jak ja. Ale myślę ze twój pomysł nie wypali... bo i tak czy siak, ci co tam stoją, czekają na wywke "kogoś" biorąc pod uwagę ze swoją już zabili, to mogą zabić kogoś, przy czym on i tak czy siak nic nie starci, ponieważ jego wywka już została pokonana, a loot zawsze może dostać, więc wg mnie jest dobrze tak jak jest,
Co do mnie to tak samo... kiedyś biłem wywki po 20 dziennie ale nigdy nic mi nie lootło... tylko raz płomienna którą używam, dziś już kompletnie znudziła mnie ta wywerna ;/ Nic mi nie lootało, a jeżeli już coś dostałem to Osłona, bądź runa magi.