PDA

Zobacz pełną wersję : Arena PvP/TvT



eRay-W1
02-01-2011, 15:36
Proponował bym umieścić możliwość zaplanowanych walk drużynowych. Normalnie na mapie ciężko je zorganizować. Proponuje żeby szef jednej z drużyn wysyłał zgłoszenie do szefa drugiej drużyny w którym by informował i o zasadach walki, czyli:
1) O której godzinie miała by się stoczyć walka
2) Ile osób miało by w niej uczestniczyć (żeby szef mógł wybierać którzy członkowie drużyny mają brać udział w walce)
3) O co ma się toczyć walka
Dobrze by było jeżeli podczas gdy będzie zaplanowana walka zakładka "drużyny" jakoś by się odznaczała, tak aby każdy z drużyny wiedział że jest zaplanowana walka.

tester
02-01-2011, 16:34
Istnieje taka możliwość: szef wysyła do drugiego pw i umawiają się co do czasu i miejsca i ilości graczy.

eRay-W1
02-01-2011, 17:31
No własnie mówię że na mapie ciężko to zorganizować

tester
02-01-2011, 17:47
Nie ma czegoś takiego jak nie-na-mapie. i tak wszyscy by musieli być online i w jednym miejscu.

Tomi
02-01-2011, 17:48
Jeśli chodziło ci o walki online / manualne to taki system działał by dokładnie tak jak działa PW, a nawet gorzej. Wysyłasz propozycję i szef drugiej drużyny raczej zawsze to odrzuci, bo czynników jest tak dużo, że nie utrafisz w jego kryteria chyba, że wcześniej i tak wszystko ustaliliście na PW/czacie. (każdy musi wcześniej ustalić ze swoją drużyną kiedy będą online, kto chce walczyć a kto nie, gdzie ma być walka, obrać strategię itp).
Aby ułatwić znalezienie chętnego, będą wyznaczane miejsca spotkań do walki w każdym mieście (oprócz wioski startowej).
Planowane są też areny, w których przeciwnik będzie szukany z aktualnie zalogowanych, chętnych do walki.

Walk typu "offline" drużynowych raczej nie planujemy, bo nie bardzo da się ułożyć efektywny skrypt do takiej walki.

eRay-W1
02-01-2011, 17:53
Acha, no to z tymi arenami pomysł mi się już bardzo podoba ;P
Mam jeszcze pytanie, te areny będą tylko na TvT czy też na PvP ?

Tomi
02-01-2011, 17:56
Acha, no to z tymi arenami pomysł mi się już bardzo podoba ;P
Mam jeszcze pytanie, te areny będą tylko na TvT czy też na PvP ?

i PvP i TvT