PDA

Zobacz pełną wersję : [Bossy] mam jakieś szanse



wargreymon
17-03-2012, 15:23
Mam problem z: tarantule*3
Poziom postaci: 30
Statystyki:
HP
85
MP
54
Atak magiczny
78
Obrona
43
Obrona magiczna
39
Szczęście
20
Szybkość
41
zdolności:
leczenie 2 **
mega leczenie 1 ***
leczenie 1 *****max
kuracja ***max
drenaż *max
zaklęcia:
ogień 2 najlepsze moje zaklęcie
ziemia 2
lód 2
wiatr 2
ekwipunek:
skrzydlata różdżka
banicki kapelusz
gryfia peleryna
kierpce+2
banicki pas+1
gemy:
obrona plus****
mp plus*****
hp plus*****
obrona magiczna plus ****
gem aktywności***


Opis problemu:
pokonałem jastrzębie i banitów teraz potrzebuje pomocy przy tarantulach proszę powiedzcie mam jakieś szanse na przetrwanie
P.S.szukam pomocy do przejścia lochów i pokonania ogra ktoś chce mi pomóc wysyła wiadomość

Demoniczna Dusza
17-03-2012, 16:33
Jeśli chodzi o statystyki przez 3-4 poziomy dawaj tylko w szybkość. Statystyki na ten poziom nie są złe (do 40lvla dawaj już tylko w szybkość i atak magiczny). Gorzej z ekwipunkiem. Gryfią pelerynę zmień na Ogrzą zbroję, kierpce (nie wiem czemu je jeszcze trzymasz) na ogrze buty (lub ewentualnie banickie, bo status regenracja). Banicki pas koniecznie zmień na ogrzy wisiorek (dodaje obronę i jeszcze auto status obrona!). Przy takich zmianach powinno pójść łatwiej. Ze zdolności wybierz leczenie 1, 2 i drenaż. Chyba nic innego się nie przyda (więc reszta tylko po to, żeby wbić ap).
Co mogę jeszcze doradzić? Dokup runy magii i kamienie, a przy którymś z kolei paraliżu nie poddawaj się (na przykład lecz się miksturami życia lvl 1 lub używaj osłon). Mikstury regeneracji też się przydadzą, pamiętaj też o kupnie w urkaden mikstur życia lvl 3. Według mnie dasz radę na tym poziomie. No cóż, pozostaje tylko spróbować. :)

Pączkowski
18-03-2012, 00:09
Tak jak masz napisane up to eq na obr fiz. Co do gemów to obr magiczna i aktywności nie mają tu żadnego znaczenia, a i mp plus nie ma tu większego zastosowania. Gem hp może być jeśli nie masz nic innego (większy bonus od regeneracji) ale najlepsze by były na atak magiczny lub obronę. Przydatne będą rumiankowe okłady na wypadek klątwy, a w przypadku paraliżu używasz kamieni/runek/miksów na statusy.