PDA

Zobacz pełną wersję : zbyt dużo graczy na jedym polu



Antybristler
16-04-2011, 21:21
24
Po pierwsze, mogłoby być to w jakiś sposób posortowane... Najlepiej wg Lv albo alfabetycznie wg nicku.

Po drugie obok nicku po lewi powinny być ikonki jakie posiada gracz, czyli standardowa czerwona, temowa jeśli jest zgrupowany, mieczyk-walka, sos-KONIECZNIE!, ochrona i pozostałe. Nick naszej postaci mógłby być pogrubiony albo zawsze na samej górze listy. Obecnie jak ktoś wzywa pomoc sos np. na wywce i kliknie się PPM na te pole, to odszukanie gracza co wysłał to jest bardzo irytujące.

Dobrze by też było, aby ikonka SOS była zawsze na samej górze przed wszystkimi ikonkami na graczy wzywającym pomocy. Aby była bardziej widoczna mogłaby też pulsować odwracaniem kolorów.

Jeśli uważasz, że propozycja jest warta wprowadzenia, proszę o poparcie i pkt. reputacji ;]

Siwy
16-04-2011, 21:23
Dokładnie popieram :)

Xariv
16-04-2011, 21:54
Popieram, lecz repoutacji nie dam, bo dales mi bana na mfo 2 :-D

Kasej
16-04-2011, 22:07
aha, Pomysł dobry :) można by zrobić to graficznie tak jak np klika się na jedna postać :) tylko aby nie był oto nie wiadomo jakie wielkie, tak aby zmieściło się w oknie mapy :D tzn czcionka jest akurat, po prawej dodac obrazki, te o których wspomniał mapy, zrobić ładną ramke ( wspomniałem wyżej ) i będzie idealnie :)
a co do kolejności, to może na samej górze ci co szukają pomocy, następnie ci co walczą, i ci co nic nie robią? :) i wszystko alfabetycznie np jeżeli będzie kilku graczy co nic nie robi :)

musaraj
16-04-2011, 22:35
SOS zdecydowanie.Sam pamiętam, jak chciałem komus pomóc na wywie i szukamy na chybił trafił :)

AcTiVe
17-04-2011, 09:53
Popieram, lecz repoutacji nie dam, bo dales mi bana na mfo 2 :-D


Hahahahahahaha! Przez Ciebie bym się udławił!

CortexX
17-04-2011, 10:16
Chociaż gdyby to SOS by było to już dobrze :D

Crawler
17-04-2011, 11:37
Przecież wystarczy najechac myszką na znaczek SOS i juz sie wyświetla nick osoby szukajacej pomocy, nie trzeba szukać na oślep.

musaraj
17-04-2011, 12:45
Przecież wystarczy najechac myszką na znaczek SOS i juz sie wyświetla nick osoby szukajacej pomocy, nie trzeba szukać na oślep.

Problem jest taki, że znaczek SOS jest zasłaniany przez mieczyk, gdy ktoś inny również walczy.Na szczęście SOS jest nieco szersze i wystaje, lecz to nie najszczęśliwsze rozwiązanie, żeby tak się wciskac.

VaanDee
17-04-2011, 13:30
Autorowi nie chodzi tylko o wyszczególnienie gracza z SOS.
Sortowanie wg. ustalonego porządku, jak najbardziej.

Sterz
17-04-2011, 14:02
Popieram, bardzo by się przydało.

Kubaz
17-04-2011, 14:14
Świetny pomysł. Uważam, że powinien zostać wprowadzony, ponieważ bardzo ułatwiałby on grę.

Crawler
17-04-2011, 15:30
Ułatwiłby grę wszystkim a więc jeszcze trudniej byłoby się wbić do pomocy a gracz wzywający miałby jeszcze większy spam.
Dlatego jestem przeciwny edycji SOSu, co do reszty propozycji się nie wypowiadam.

Jacek
18-04-2011, 11:10
Będzie wprowadzone

GreenDays
18-04-2011, 16:57
też jestem za ciągle jak pomagam komuś w wywce to strzelam kto może miec tą wywke:)

będziemy przynajmiej wiedziec kto ma i szybciej komuś pomożemy:)

Crawler
18-04-2011, 17:00
Nie widzicie paranoi?

Ułatwiłby grę wszystkim a więc jeszcze trudniej byłoby się wbić do pomocy a gracz wzywający miałby jeszcze większy spam.
Ale widzę że Jacek już podjął decyzję, po co więc spamować..

QSQ
18-04-2011, 17:07
NIE, NIE i jeszcze raz NIE...Dzięki temu, że nie ma to pierwsza osoba ZAWSZE jestem pierwszy, jest to element taktyczny i dobrze by było gdyby nie zostało to zmienione