PDA

Zobacz pełną wersję : Licznik potworków + Zdarzenie ,bo wbiciu rang za nie



MasterOfPuppets
16-04-2011, 17:49
1. Licznik potworów
Ten pomysł jest raczej oczywisty. Pojawiłaby sie nowa zakładka wn której byłoby liczone ile pokonaliśmy potworów danego rodzaju + dodałoby sie rankingi kto pokonał najwięcej potworów tego rodzaju.

np.
Królik - 87
Osa- 156
itd.

2. Zdarzenia ,bo wbiciu rang typu(pogromca/pożeracz)

Dla urozmaicenia gry , powinny być wg. mnie takie eventy ,że np. jeżeli DOWOLNY gracz wbije range pogromca to na 30sec zamiast tych normalnych pojawiałyby się wzmocnione wersje tych potworów.
NP. króilik - wściekły królik który byłby lekko silniejszy ,a dawałby więcej złota/expa.

Albo np. dwugłowy wąż - trójgłowy wąż ,z którego jest możliwe zdobycie czaru np. trująca chmura

Za range pożeracz ten event miałby czas dajmy na to 5min

A za range tą co się zabije 10000razy jednego stwora mógłby pojawiać się BOSS danego rodzaju mobków.
Z którego wypadałyby specyficzne bronie.
A jako ,że zabicie jednego rodzaju potworów conajmniej 10000razy to ponad 2500 energi , to dałoby to dużó naprawde unikatowych przedmiotów

A i tego bossa mógłby atakowac tlyko ten co zdobył te 10000zabójstw oraz mógłby wzywac pomoc.

Plusy pomysłu nr 1
- wgląd na swoje osiągi
-szpan
Wady
brak ?

Plusy pomysłu nr 1
- dodanie czegoś nowego urozmaicającego grę
- nowe eq
- BOSSy z którymi by zawalczyć potrzeba będzie dużo wysiłku
Minusy -
Jak zwykle to bywa jak pojawia sie jakieś rzadkie eq to bd miało ono dużą cenę i bd dawało jako taką przewagę.

Goddess Of War
16-04-2011, 18:24
Może kiedyś nie teraz potrzeba upka ale mi się pomysł ogólnie nie podoba

DaniorocketxP
16-04-2011, 19:23
Mnie się jednak podoba ten pomysł, kiedyś tam można by było wprowadzić, jestem za.

MaX Zino
16-04-2011, 22:51
Pomysł z licznikiem dobry :P

Tomi
16-04-2011, 23:02
te liczniki są już liczone i mają być wyświetlane w przeorganizowanej zakładce osiągnięcia.
Oprócz tego jeszcze kilka ficzerów szykujemy dot. tej zakładki - swego rodzaju encyklopedię pokonanych potworów, sumę zdobytych medali (jak już będą) i jeszcze jakieś inne drobiazgi.