PDA

Zobacz pełną wersję : Wojny (walki drużyn) czytaj! DRUŻYNA!



Lord SluRps
16-04-2011, 10:56
cześc , chciałem zaproponować takie coś jak wojny gildi guild (wojny drużyn)
a i gdy by już były te wojny to zwiększenie graczy w polu walki.

PROSZĘ TEŻ O ZWIĘKSZENIE OSÓB W GUILD , bo można tylko 4 , a to bez sensu ;/

Proszę o odpowiedź , DZIEKs :cool:

Lord SluRps
16-04-2011, 11:03
a i odnosząc się do tego tematu chcem się spytać czy dodanie do drużyny drużyne jest możliwe? tu coś znalazłem https://forum.mfo3.pl/showthread.php?518-Dru%C5%BCyny.&highlight=wojny

niewiem czy wogle dobrze zrozumiałem ;d

QSQ
16-04-2011, 11:05
Można walczyć drużynowo...

4 osoby w drużynie to wystarczająco.

Lord SluRps
16-04-2011, 11:08
jak się walczy drużynowo? , bo ja jak walcze drużynowo to klikam SOS i ludzie do mnie dołączają a ja chcem by moja drużyna walczyła , jeśli wiesz to odpisz
Dziękuję

QSQ
16-04-2011, 11:14
Stoisz blisko gracza ze swojej drużyny i czekasz aż jakaś drużyna podejdzie i robisz to samo co z pojedynkiem, tylko pojedynek drużynowy.

Lord SluRps
16-04-2011, 11:15
aha dzięki

QSQ
16-04-2011, 11:18
Możesz dać + (punkt reputacji)

The End
16-04-2011, 12:06
To co lord poruszył jest ciekawe... Wynikło to z niewiedzy niemniej jednak można podjąć watek. Mianowicie wprowadźmy wojny drużyn, ale na nieco innych zasadach.
W każdej drużynie szef miałby mozliwość zaznaczenia opcji "przejdź w stan wojny" , która to byłaby możliwa bądź po wejściu w profil innej drużyny, bądź w menu druzyny gdzie po prostu wpisywałoby się nazwę tej z którą chcemy wejść w wojnę. Korzyści dla obu stron nie byłoby żadnych (w końcu to wojna :) ), ale utrudnienia już jak najbardziej tak. Pytanie teraz jakie... Jeśli spodoba wam się samo założenie to podrzucajcie pomysły. Ja ze swej strony proponuje następujące rzeczy:
1. Brak możliwości przyjęcia w bójkach pomiędzy członkami drużyn kogokolwiek innego niż osoby z drużyny.
2. Brak opcji kupowania na targu pomiędzy graczami.
3. Bójki (ponieważ są to walki tylko między członkami 2 teamów) są automatycznie uznawane jako rankingowe i wpływają na ilość rankingu drużyn.
4. Na mapce gracze z którymi jesteśmy w stanie wojny wyświetlaliby się na jakiś inny kolor ( czerwony jest więc może czarny bądź różowy?)
5. Czas ochrony nie ma znaczenia przy podejmowaniu ataku. Czyli krótko mówiąc w lokacjach bójkowych walki pomiędzy graczami z drużyn będących w stanie wojny mogą odbyć się zawsze.
6. (ewentualnie) Możliwość bójek również w zwykłych lokacjach (wyłączając miasta) ? Nie wiem czy nie zbyt drastyczne, ale jak wojna to wojna :)

eRay
16-04-2011, 13:25
Pomysł z wojnami drużyn jest dobry, ale może lepsze by było coś w stylu "Turnieje drużyn", a 4 osoby w drużynie to wystarczająco, przydałoby się nieco zwiększyć możliwości wykazania się drużyn, m.in turniejem/wojną drużyn czy jakimś rankingiem.

Kolnay
16-04-2011, 21:31
Popieram pomysł eRaya, żeby wprowadzić coś takiego jak turnieje drużyn. Byłoby to tak jak z turniejami między graczami w mfo2 tylko że pomiędzy drużynami

Sosna
16-04-2011, 21:36
Oba pomysły są ciekawe, choć ja zwróciłbym uwagę na jeszcze raz na liczbę osób w drużynie. Czemu tego limitu nie zwiększyć, w walce nadal brało by udział 4, a w teamie mogło być ich np 6. W końcu nie zawsze cała 4 jest online.

Kasej
16-04-2011, 21:38
Turnieje drużynowe mhm, Na pewno była by to nowość w świecie mfo :)
ale wg mnie walki drużynowe muszą być w trybie manualnym.
A przecież mają być jeszcze Turnieje indywidualne ( dla wszystkich graczy ) to jak wyobrażacie sobie 2 walki w tym samym czasie? Chyba ze Turnieje Drużynowe będą o 16, a indywidualne o 20 lecz tutaj kolejny problem, o 16 nie każdy ma czas... Kolejny sposób, to po prostu raz robić indywidualny ,a raz drużynowy... ale tu też jest haczyk bo nie każdy będzie walczył np drużynowo, a nie każdy indywidualnie. Więc to troszke nudno, gdy inni walczą a ja stoję ja słup :D

Goddess Of War
16-04-2011, 22:56
kasej nie każdy tez ma czas o 20 : )

Lord SluRps
18-04-2011, 23:40
przydało by się gdyby przeczytał to ADmin , bo my nic nie wskuramy :D

ADIHC1
19-04-2011, 01:16
Wątpię, żeby limit graczy w drużynie został zwiększony. Już teraz, przy odrobinie szczęścia z losowaniem kolejek, jedna z drużyn jest w stanie mocno osłabić drugą drużynę zabijając wybranego gracza (wystarczą trzy kolejki pod rząd i trzy celne ciosy). Wraz z większa ilością graczy po każdej ze strony, eliminowanie jednego z przeciwników byłoby zbyt proste.

Niektóre z pomysłów FireofDeath są całkiem ciekawe, tylko jaki cel byłby w wojnach drużyn?

Turnieje drużynowe pewnie będą. "Kiedyś".

eRay
19-04-2011, 13:02
To mogło by być tak, że walki drużynowe by były organizowane 2 na 2, bądź 3 na 3 (choć lepsza by była 1 opcja), a jeżeli nie będzie wystarczającej ilości aktywnych osób z drużyny to po prostu drużyna ta przegrywa. Turnieje drużynowe by były organizowane zaraz po zakończeniu turniejów indywidualnych i szef drużyny przed każdą walką ustalał by na nią skład, jeżeli natomiast szef teamu się nie stawi to wybierane są aktywne osoby online względem np. punktów rankingowych (w przypadku gdyby były walki 2 na 2 a byłoby aktywne 3 osoby z drużyny oprócz szefa). A co do limitu osób w drużynie to dobrze jest - 4 osoby i nie ma co zmieniać.

Lord SluRps
19-04-2011, 14:17
Myślę że celem było by zdobycie Dużych pkt rank.

eRay
19-04-2011, 15:00
Punkty rankingowe drużynowe dostawało by się za każdą walkę normalnym systemem, a na koniec tylko punkty mf lub punkty mf i złoto (tak jak w turniejach v2)