PDA

Zobacz pełną wersję : Szybkość - atakowanie jako pierwszy



Samik
15-04-2011, 09:25
Od kiedy wprowadziliście to, co napisałem w temacie, wszystko przez jakiś czas było ok. Bardzo mi się to podobało, wszystko działało. Od kilku dni przestało. Bardzo często (częściej nawet niż jako pierwszy) atakuje drugi, chociaż mam więcej szybkości (mam podwójne co parę rund). Tyczy się to i walk z potworami, i z graczami.

Mita bank
15-04-2011, 09:38
Jestem pewien w 100% że Tomi albo Jacek napisali gdzieś że gdy dodawali to że w bójkach pierwszą kolejkę ma zaatakowany to przez przypadek wykasowali kolejkę na początku ustalaną przez szybkość. Błąd był zauważony wczesniej i pewnie niedługo to naprawią.

Jacek
15-04-2011, 09:41
Pierwsza kolejka jest losowa. Nie zależy od szybkości. W bójkach zawsze pierwszy ruch ma zaatakowany. Nie są planowane żadne zmiany.

Ptah
15-04-2011, 09:44
Ale juz w pojedynkach teamowych losowosci nie ma np. po smierci:/. ten co ma malo speeda pada zaraz po wskrzeszeniu, a ten co duzo moze sie wyleczyc

Jacek
15-04-2011, 09:51
Co ma jedno do drugiego?

Ptah
15-04-2011, 11:54
to ze jak ktos jest nieozywiony dluzej niz 1 kolejke to po ozywieniu winien miec pierwszy ruch wg mnie albo przynajmniej losowy w rundzie, no chyba ze kolejki sie nie zmieniaja od poczatku walki i nawet jak ktos trup to liczy sie kiedy bedzie mial ruch, wtedy moj blad

Jacek
15-04-2011, 12:01
To są zupełnie nie powiązane rzeczy. Pierwsza kolejka jest losowa o ruch po ożywieniu zależy od speeda.