PDA

Zobacz pełną wersję : avatary...



Nyhariel
15-04-2011, 01:53
Wielu graczy domaga sie avatarow w grze, wielu chetnie widzialoby je w swoich profilach, co wiecej, to pozwala nam utozsamic sie z postacia, pokazac, jak chcielibysmy wygladac w oczach innych...

PS. nie dalem do propozycji, bo to raczej jest temat na rozmowe do przedyskutowania

ADIHC1
15-04-2011, 02:08
Wstaw sobie avatar do prezentacji ;)

Nyhariel
15-04-2011, 06:50
Tak, to rzeczywiscie jakies rozwiazanie, jednak wielu osob nie satysfakcjonuje.

Kasej
15-04-2011, 07:33
Pomysł ciekawy :) i takie avatary nie muszą być tylko w profilu :)
Można je wsadzić również w inne miejsca. np pierwsze top 15 w rankingu, ma avatar obok pola z nickiem, a reszta oczywiście nie.

Nyhariel
15-04-2011, 09:10
a to akurat jest czysta dyskryminacja ;] nie mowie tylko dlatego, ze dzisiaj wypadlem z top15 :P tylko generalnie. Albo wszyscy albo nikt :) dla jednego avatar moze nie znaczyc wiele, ale dla drugiego owszem... pare osob uwaza, ze gra przez to stracila na swoj sposob urok, ze oprocz ludzi, i innych czynnikow to avatary tez byly czescia klimatu kazdego poprzedniego mfo, a niszczenie klimatu z kazda nowsza wersja mfo, to chyba nie jest to do czego administracja chce doprowadzic :)

Snake
15-04-2011, 09:15
Zrob Sobie Sygne i daj do prezentacji, fajnie to wygląda

Nyhariel
15-04-2011, 09:22
juz nadmienilem wczesniej, ze nie o to chodzi...
PS. mam sygnature w prezentacji

Tomi
15-04-2011, 12:27
A w czym gorszy jest dowolny avatar w prezentacji niż wstawiony trochę wyżej na sztywno?

GreenDays
15-04-2011, 12:32
ja jestem osobiście by avatary mógł mieć kazdy gracz w trakcie walki i wogóle


jest to pewien częsć gracza

na mfo 2 fajnie to było z tymi avatarami

walczyłes i było widoczne twój avatar i przeciwnika więc jestem za tym by avatary były podczas walki


w prezentacji to nie to samo gdzie na walce:)

Tomi
15-04-2011, 12:35
ja jestem osobiście by avatary mógł mieć kazdy gracz w trakcie walki i wogóle


jest to pewien częsć gracza

na mfo 2 fajnie to było z tymi avatarami

walczyłes i było widoczne twój avatar i przeciwnika więc jestem za tym by avatary były podczas walki


w prezentacji to nie to samo gdzie na walce:)

Ciekawe gdzie wy chcecie zmieścić avatary w walce?

Crawler
15-04-2011, 12:44
Beka z tematu, avatary tworzące w klimat? Nie sądzę. Powiem więcej: podoba mi się obecne rozwiązanie z obrazkiem postaci w profilu. Rozwiązania upatruje właśnie w wyglądach postaci, dodanie ich większej ilości umożliwiłoby utożsamianie się(?), ponieważ nie często by się one powtarzały na mapie i bylibyśmy na swój sposób unikalni. Avatary to jedna z gorszych stron MF2. Te prośby o zrobienie avka z panita za golda, to nie jest coś za czym tęsknie. Poza tym takie dupy, cycki czy samochody na avkach psuły klimat. Od tego jest prezentacja.

Mita bank
15-04-2011, 12:55
Beka z tematu, avatary tworzące w klimat? Nie sądzę. Powiem więcej: podoba mi się obecne rozwiązanie z obrazkiem postaci w profilu. Rozwiązania upatruje właśnie w wyglądach postaci, dodanie ich większej ilości umożliwiłoby utożsamianie się(?), ponieważ nie często by się one powtarzały na mapie i bylibyśmy na swój sposób unikalni. Avatary to jedna z gorszych stron MF2. Te prośby o zrobienie avka z panita za golda, to nie jest coś za czym tęsknie. Poza tym takie dupy, cycki czy samochody na avkach psuły klimat. Od tego jest prezentacja.

W dużej części się z tobą zgadzam :P
Dobra by była większa ilość ale nie za MF ani za darmo, do postaci które sa za 30MF dołożyć kilka bo większość graczy decyduje sie tylko na 2 z nich...Ja z resztą tez myslę że tylko 2 są fajne :P
Dołożyć wyglądy za osiągnięcia lub pozycje w rankingu, np. jesli utrzymasz sie w top 5 rankingu PvP przez 3dni dostajesz możliwość założenia nowego stroju który po stracie pozycji by nie znikał. Stroje takie mogłyby być jeszcze podzielone, za 1miejsce, za 2, za 3 inny strój i za 4 i 5miejsce inne stroje. Lub 3 stroje z których mozemy wybrać 1, utrzymując się następne 4 dni mamy możliwość wybrania innego z tych wyglądów (tym sposobem mamy już 2stroje), utrzymując sie następne 5/7 dni kolejny itd.

Nyhariel
15-04-2011, 12:56
ja o avatarach w walce nic nie pisalem :) co do Crawlera, rzeczywiscie, kiedy widzialo sie avatary, o tematyce wyzej wspomnianej to sie slabo robilo :)

"avatary tworzące w klimat?" - tak, na swoj sposob. Ktos kto umial utrzymac fajny klimat fantasy mysle, ze przyczynial sie do jego tworzenia ;]

Chaos
15-04-2011, 12:59
Może avka by dodać w tym miejscu w profilu?
https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

Można by z wydarzeń usunąć datę i godzinę i wtedy były by dużo wolnego miejsca,
lub po prostu troche "ścieśnić" te wydarzenia.

Tomi
15-04-2011, 13:00
do tematu nowych strojów jeszcze wrócimy...
Może nawet jakąś sondę zrobimy - żeby użytkownicy wybrali te najfajniejsze.
Ale to musi na razie poczekać.

GreenDays
15-04-2011, 13:02
no chaos dobry pomysł i ta tabelke obok po prawej stronie by się zmniejszyło i by było git:)

Tomi
15-04-2011, 13:15
Może avka by dodać w tym miejscu w profilu?
https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

Można by z wydarzeń usunąć datę i godzinę i wtedy były by dużo wolnego miejsca,
lub po prostu troche "ścieśnić" te wydarzenia.
Dużo wolnego miejsca jest w prezentacji kilkadziesiąt pixeli poniżej ;)

GreenDays
15-04-2011, 13:17
no tak a nie dało by się dać avatara nad tą tabelką z kolejkami podczas walki??

Tomi
15-04-2011, 13:19
no tak a nie dało by się dać avatara nad tą tabelką z kolejkami podczas walki??

Gdzie chcesz tam zmieścić avatary całej drużyny? I po co?

Mita bank
15-04-2011, 13:27
Avatary sa po prostu nie dla tej gry, chcecie avka to wstawcie do prezentacji, możecie nawet cała postać jak ja :P
https://img854.imageshack.us/img854/3834/tek2781873.png

Nyhariel
15-04-2011, 14:20
w walce nie ma sensu, wiec GreenDays daj spokoj, ale avatar w profilu by nikomu nie zaszkodzil, a wielu graczom umililo by to gre :)

Chaos
15-04-2011, 14:24
Dokładnie tak jak mówi Suzu.
Avki umiliły by grę.
prezentacja to nie to samo...

GreenDays
15-04-2011, 14:26
no to niech bedzie w profilu:)

QSQ
15-04-2011, 14:31
Również jestem za avkiem w profilu, kiedyś jeden gracz już nie pamiętam jaki zrobił mi ten avatar co mam tutaj i chciałbym aby widniał on w moim profilu w mfo.

Chaos
15-04-2011, 14:36
Może niech ktoś zrobi temat z możliwościa głosowania?
Jak będzie dużo głosów na tak, to pewnie admini zgodzą sie na dodanie avka do profilu.

GreenDays
15-04-2011, 14:39
napewno więcej głosów będzie na tak jestem pewny:)

Nyhariel
15-04-2011, 14:58
dodalem ankiete do tego tematu, tak wiec - glosujcie ;)

Saito Hajime
15-04-2011, 15:05
Fakt, popieram autora tematu. Avek w trakcie walki na nie, ale bardzo chętnie zobaczyłbym go w profilu ;] W mfo2 avki w pewnym sensie tworzyły i podtrzymywały klimat gry. Bo kto nie pamięta avka Fanatyko ? Voliona ? Asha ? Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.

Co do strojów postaci to racja - świetny dodatek i bardzo chętnie zobaczyłbym więcej opcji do wyboru, ale to nie to samo :)

GreenDays
15-04-2011, 15:09
dobra nie spamować tylko głosowac:)

Tomi
15-04-2011, 15:11
Prezentacja jest częścią profilu, więc można mieć avatar w profilu.
Pytanie w ankiecie jest więc źle skonstruowane, hehe ;]

QSQ
15-04-2011, 15:11
Ja pamiętam avek Zahira i IGL'a

Dałem na tak i mam nadzieję, że reszta zrobi to samo, a w niedalekiej przyszłości będziemy mogli "instalować" avki w naszych profilach :D

Nyhariel
15-04-2011, 15:14
przepraszam, rzeczywiscie moze masz racje Tomi, niestety teraz juz nie bardzo wiem jak to zmienic, ale mysle, ze kazdy domysli sie o co chodzi :)

Crawler
15-04-2011, 15:53
Oczywiście zagłosowałem na Nie.

OgsoN
15-04-2011, 17:15
Może avka by dodać w tym miejscu w profilu?
https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

Można by z wydarzeń usunąć datę i godzinę i wtedy były by dużo wolnego miejsca,
lub po prostu troche "ścieśnić" te wydarzenia.

Dobry pomysł, na te wydarzenia i tak się nie patrzy. ;]
Dla mnie też gra się o wiele ciekawiej jak jest możliwość wstawienia avatara.

Crawler
15-04-2011, 17:37
Nie wydaje mi się by możliwość wgrania dowolnego avatara wpływała w jakikolwiek sposób na grę.

OgsoN
15-04-2011, 17:50
Tu chodzi o klimat. :)

FaLoW
15-04-2011, 17:53
Na nie .
Zaraz zacznie się spam typu :

Zrobię avek za golda / smsa i po co nam to ? :)

Z resztą może od razu nad naszą głową by się on wyświetlał gdyż do profilu bez potrzeby się nie zagląda a fajnie się jest extra obrazkiem lansować i byłby widoczny czy to się komuś podoba czy się :rolleyes: ? Bo ja naprawdę nie rozumiem czemu chcecie dyskutować z argumentem Tomi'ego który twierdzi iż ten sam skutek osiągniecie umieszczając avatar w profilu bo w sumie co za różnica czy jest on te 3 cm wyżej / niżej ? I klimatu nie tworzą avatary tylko ludzie a jeśli ktoś twierdzi inaczej niech wejdzie w google grafika i się tam wczuwa w klimat ; o

Nie czarujmy się avatary nie są na chwile obecną najważniejsze trzeba się skupić na czymś co jest w tej chwili naprawdę istotne .

Crawler
15-04-2011, 17:54
Avatary bardziej zepsują klimat. Będą odstawały od strony utrzymanej w klimatach fantasy. Od tego typu obrazków jest prezentacja.

Nyhariel
15-04-2011, 17:55
a to jakim ludkiem sie poruszasz wplywa jakos na gre? ;] moglyby byc dwa rodzaje - dla kobiet i mezczyzn, tez by to w grze nie zawadzalo :) ale milo sie patrzy kiedy jeden jest inny niz drugi, jest roznorodnosc... avatary wielu graczom umililyby gre, a to, ze by w niej nic nie zmienilo wcale nie stoi przeciwko tym, ktorzy chca zeby one byly, wrecz przeciwnie ;]

Crawler - w prezentacji rowniez mozesz zepsuc klimat ;]

Falow - to czy avatar sie komus podoba, czy tez nie, to jego prywatna sprawa, wazne, zeby Tobie samemu sie podobal :)

FaLoW
15-04-2011, 18:00
a to jakim ludkiem sie poruszasz wplywa jakos na gre? ;] moglyby byc dwa rodzaje - dla kobiet i mezczyzn, tez by to w grze nie zawadzalo :)


Wiesz powiem Ci tyle Jest opcja kobieta/mężczyzna przy rejestracji i też jest opcja wybrania dla płci odpowiedniego wyglądu postaci więc ; o ?

To jakim ludkiem się poruszasz czy ma jakieś znaczenie ? . hyh tak jak Crawler wspomniał to jest coś co zrobiło by nas unikalnym na mapie widać ,że coś Cię odróżnia od kogoś innego a w profilu to nie ma zanczenia . nawet w drużynie różne wyglądy to już coś bo w tedy np wszyscy członkowie jakieś drużyny mieli by ten sam wygląd i by się wyróżniali z tłumu widać by było ,że coś ich łączy bo nikt inny takiego stroju nie ma ?

I powiedź czemu avatar nad prezentacją umili Ci grę a w prezentacji już nie ? Jeśli masz gust to dopasujesz prezentacje tak by klimat się nie popsuł .

Z resztą jak chcecie avatarem się chwalić wstawcie go na forum w profil bo macie taką opcje a nie korzystacie a jak nie macie takiej w grze to się jej domagacie o zgroza .

Crawler
15-04-2011, 18:03
Crawler - w prezentacji rowniez mozesz zepsuc klimat ;]
Zgoda. Ale prezentacja jest specjalnie do tego wyodrębnionym miejscem. Wypychanie syfu na zewnątrz - poza obręb tej przestrzeni (avatary i inne duperelki) jest złym pomysłem.

Nyhariel
15-04-2011, 18:11
przepraszam Falow, nie mam zamieru Cie w najmniejszym stopniu obrazic, ale Crawler dobrze swoje wypowiedzi argumentuje, a Ty chyba piszac to wszystko myslisz o czyms innym, albo nie bardzo wiesz o co chodzi :)

a co do Crawlera, okej prezentacja jest miejscem gdzie mozna porobic co sie zywnie komu podoba, ale kto mowi o wypychaniu "syfu" na zewnatrz :) ja jedynie mialem na mysli profil, a nie jak ktos tam wczesniej wspomnial, ze podczas walk bo to glupota nie z tego swiata.

FaLoW
15-04-2011, 18:18
Oh doskonale wiem o co chodzi i po prostu wypowiedziałem się na temat tego co napisałeś bo chyba Ci chodziło o wygląd postaci dla mężczyzn i kobiet czyż nie ?

I Pytałeś się czy ma znaczenie to jaki masz wygląd postaci to też Ci wyjaśniłem jakie może mieć .

Chociaż zgadzamy się w kwestii avatarów pod czas walki ;) .

Nyhariel
15-04-2011, 18:21
nie... nie zrozumiales :) sam napisalem, ze mozliwosc wybrania sobie wygladau postaci jest sluszna, bo jest roznorodnosc w grze, a to jest potrzebne, aczkolwiek gdyby jej nie bylo, nie popsuloby to gry :) przeczytaj jeszcze raz uwaznie tamten post, a bedziesz wiedzial, bo pozniej niepotrzebne zamieszanie wprowadzasz ;)

zebys nie szukal - "a to jakim ludkiem sie poruszasz wplywa jakos na gre? ;] moglyby byc dwa rodzaje - dla kobiet i mezczyzn, tez by to w grze nie zawadzalo, ale milo sie patrzy kiedy jeden jest inny niz drugi, jest roznorodnosc... " - tu masz kawalek mojej wypowiedzi, przeczytaj ja jeszcze raz dokladnie, a przede wszystkim przypatrz sie drugiej czesci tej wypowiedzi :)

ADIHC1
15-04-2011, 19:51
Dokładnie tak jak mówi Suzu.
Avki umiliły by grę.
prezentacja to nie to samo...
~50px niżej już teraz możesz wrzucić sobie avatar. Naprawdę robi to aż taką różnicę?

Saito Hajime
15-04-2011, 22:16
~50px niżej już teraz możesz wrzucić sobie avatar. Naprawdę robi to aż taką różnicę?

f hoy

@ edit..

ekhm.. tzn dużą.

ADIHC1
16-04-2011, 01:12
Obawiam się, że nie przekonaliście Jacka/Tomiego. Dalsza dyskusja nie ma sensu ;)