PDA

Zobacz pełną wersję : Czat targ....



Mita bank
14-04-2011, 20:53
Hej, był już chyba pomysł z nowym czatem o tej nazwie i kilku innych, ale było tam trochę inaczej to opisane i nie miało tego sensu co u mnie.

Sytuacja wzięta z gry, stoje na samotnym wzgórzu, ktos napisał żeby wbijac do jego wywki, zaraz po nim z 4 osoby że coś sprzedadzą/kupią, a że przez dymki nie da się klikac na graczy których one zasłaniają może owy gracz nawet przegrać lub ja mogę sie nie załapac bo zanim ja dojdę to już ktoś inny tam wbije korzystając z tego że kliknał 0,1sek przed tym jak inni napisali swoje oferty na targu.

Proponuje wprowadzić czat "handel" gdzie gracze by wpisywali swoje oferty. Byłyby one normalnie widoczne w dymkach nad ich postaciami, ale mozna by było w tym czacie owe dymki wyłączyć, lub zamknąć czat co powodowałoby zniknięcie dymków i czatu, czat nie włączałby sie automatycznie gdy ktoś coś tam napisze, włączany by był ręcznie jak czat drużyny (wiem ze drużynowy automatycznie się otwiera gdy ktos coś napisze, w handlu by tak nie było).

Prawdopodobnie zostanie dodana w niedługim czasie ikonka "GM" przy wiadomościach na czacie więc spam ofertami na głównym byłby szybko ukarany. :D

QSQ
14-04-2011, 21:33
Nie przeczytałem do końca, ale ja widzę to tak:

Są 3 główne czaty: "Główny" "Walka" "Targ/Rynek/Targowisko/Handel" (coś z tej 4)

Jeżeli gracz napisze coś w tym 3 czacie ("Targ/Rynek/Targowisko/Handel"), to wiadomość nie pojawia się na czacie w grze. Pomysł mój zaczerpnięty jest z Tibi. Dodatkowo na takowym czasie zakazane jest pod groźbą bana pisanie o czym innym.

Mita bank
14-04-2011, 21:40
doczytaj do końca bo kazde zdanie tej wiadomości mówi o czym innym i kazde jest ważne
chodzi o uporządkowanie spamu i żeby zamiast blokowania wszystkich to zamknięcia czatu na którym spamują ofertami.

spodobało się :P daj reputa xD
||
\/

Tomi
14-04-2011, 21:56
czat "handlowy" jest na liście "do zrobienia" i ma być otwierany ręcznie.

ADIHC1
15-04-2011, 20:40
Możliwość wyłączenia w ogóle chmurek czatowych również powinna się pojawić. Po prostu często przeszkadzają.