PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa Komenda Przyłowanie



Snake
14-04-2011, 12:44
Kto grał w Final Fantasy to wie o co chodzi ,, Sumony Espery Aeony itp ^^
Z niektórych bosów można będzie drapnąć Karte [ może inaczej to się nazwać] I podpinamy pod postać [ max 1 kartę można mieć podpięta i tylko raz użyć, bo jak więcej by było, to był by cały czas spam,również pierw trza nastukać ap że by z tego korzystać] Wiadomo Postacie by znikały, albo odchodziły do tyłu. Była by pokazana animacja danego Przywołanego Mistycznego potwora który atakuje Cele, leczy itp.

Każda karta też by miała daną cechę mp. siła +2 % itp, każdy my mógł se dopasować bestie pod swój build.

Przypominam można było by mieć tylko jedną podpięta kartę, i tylko raz użyć podczas walki [ Abu unikać spamu niepotrzebnego]. A pierw Trza było go się nauczyć za AP, że by móc użyć.

Myślę że pomysł się podoba

Jak ktoś może niech da+ za fatygę, bo jakiś łomot nudził się, i dał minusa do Rep nie wiem nawet za co...

Pozdrawiam

musaraj
14-04-2011, 12:45
wtf?!

Dorexx
14-04-2011, 12:46
Możesz trochę jaśniej pisać to na przyszłość. Mi się trochę podoba między nie a tak.

QSQ
14-04-2011, 12:49
Fajnie, że każdy wie o co chodzi...???

Dorexx
14-04-2011, 12:50
Jemu chodzi coś w stylu moich petów tylko na przywoływanie.

QSQ
14-04-2011, 12:51
Jest jeden temat, o tym, to po co zrobił drugi i napisał to tak, że nikt nie kuma o co chodzi.

MINUS

Dorexx
14-04-2011, 12:53
Ehh to załatwiłeś chłopaka, a chciał dobrze :)

QSQ
14-04-2011, 12:57
Za dużo osób, chce tak polepszyć MFO, że zapominają w ogóle co to za gra??

Co druga propozycja jest w stylu - "Tak jak w (tutaj nazwa danej gry)"...

A mfo ma się chyba różnić od innych gier??

Antybristler
14-04-2011, 12:59
Nie dość, że spamujesz po raz kolejny absurdalnym tematem, podając moją propozycję jako swoją ze wcześniejszego tematu, to jeszcze chcesz za to reputację - owszem - dostałeś - negatywną. Jakbym był modem, to bym Ci takiego ostra sprezentował, że być zapamiętał na długo.
Do zamknięcia i dajcie mu reputy ujemne, aby wreszcie jego tematy szły najpierw do moderacji.

Dorexx
14-04-2011, 12:59
Może odejdę trochę od tego tematu, a co powiedział byś na łowienie ryb w mfo?

Snake
14-04-2011, 12:59
QSQ Spamerze jak to jest taki sam temat, co ktoś pisał o petach to brawa dla ciebie
https://www.youtube.com/watch?v=lC49UOma6dQ&feature=related nie wiecie o co chodzi trzymajcie, tylko nie wiem czy mogę linkować jak coś usunąć

Nie pisze już tu Bo szkoda czasu marnować ^^ jak wam sie podobają pety biegające za wami Jak w jakiś moorpg to nie wiem co wy chcecie zamknij to bo szkoda nerwów

Mapy To jest może moja 2 propozycja więc się odpi..... odemnie i nie pisałem nic wcześniej o żadnych petach . Kup Krople sobie do oczu [ jaką twoją propozycje WTF ]

Tyle na temat Zamykać i zablokujcie moje konto że bym tu nie pisał więcej. Bo fiendy z mfo2 Trolują razem nabijają po 200 postów i uja im ktoś coś robi

QSQ
14-04-2011, 13:00
Może odejdę trochę od tego tematu, a co powiedział byś na łowienie ryb w mfo?

Myślałem o tym, ale to pomysł z TIBI, może by tak coś nowego?? :)

Dorexx
14-04-2011, 13:02
QSQ Spamerze jak to jest taki sam temat, co ktoś pisał o petach to brawa dla ciebie
https://www.youtube.com/watch?v=lC49UOma6dQ&feature=related nie wiecie o co chodzi trzymajcie, tylko nie wiem czy mogę linkować jak coś usunąć

Coś ten filmik nie chodzi?

musaraj
14-04-2011, 13:02
Proponowałbym jeszcze dodać wyścigi F1.tak dla klimatu ;] I frytki do tego.Koniecznie McDonald w Lange

QSQ
14-04-2011, 13:03
Chodzi, to filmik z YT nagrany komórką, gdzie kompletnie nic nie widać...

Snake, temat bardzo podobny do petów, do tego MapY pisał o przywołaniu w innym temacie.

Snake
17-04-2011, 22:09
https://www.youtube.com/watch?v=guA79AGt5Nc pozwolę sobie odświeżyć temat, dużo osób nie wiedziało o co chodzi [ nie podoba się pomysł nie pisz ]

Mita bank
17-04-2011, 22:18
Na filmiku wyglądało jakby przywołanie miało być atakiem, uszłoby jeszcze jakby po prostu pojawiała sie postać obok nas i atakowała/leczyła nas przez 5 tur lub póki jej nie zabije przeciwnik.
Nie róbmy z tego Final Fantasy, to raz, a dwa to wymyśl coś własnego, a nie zerżniętego z FF ;]

I jeszcze coś,
[ nie podoba się pomysł nie pisz ] bardzo mądre, świetne po prostu zdanie xD...Każdy ma prawo do swojej opinii żeby admini mogli zobaczyć czy graczom sie podoba czy nie, do tego ty sam powinienes sie cieszyc bo dzięki krytyce możesz dopracować swój pomysł...

Snake
17-04-2011, 22:21
Troche jest zagapione, trochę nie, dodałem tam sporo do siebie
W wielu grach turowych jest coś podobnego jak przywołanie, tylko inaczej się nazywa i trochę działa na innej zasadzie