PDA

Zobacz pełną wersję : Punkty AP



Waldemar
13-04-2011, 21:07
Otóż mam następujący problem. Mianowicie nie chcą mi nabijać się punkty AP. Na początku było wszystko OK. Miałem zaklęcie lodu i zdolność leczenie i wszystko przebiegało pomyślnie. I po jednej z walk leczenie zdobyło 2 gwiazdkę, a lodu brakował 1 AP do awansu. Stoczyłem parę następnych walk z potworami i wciąż mi lód nie awansował. Więc patrze i lód wciąż ma brak 1 AP. Spojrzałem na leczenie i okazało się że ono zabierało all AP. No więc zdjąłem leczenie żeby mi się nabił lód(żeby nie było, wcisnąłem zapisz). I jak jedyną, aktywną rzeczą zabierającą AP był lód to wtedy AP zaczęło po prostu przepadać. Nieaktywne leczenie i nieaktywny gem także nie dostawały tych AP.

Doktor Lewatywa
13-04-2011, 21:09
Musisz awansować na 5 level.

Phenomenal
13-04-2011, 21:10
To nie jest tak. AP się nie dzieli, tylko każdy gem, zaklęcie użyte w walce oraz zdolność dostaje całe AP wygrane za walkę. Twoje zaklęcie lodu ma ograniczenie poziomowe, o czym z resztą jest napisane w widoku jego właściwości. Póki nie awansujesz na wymagany poziom, to lód nie awansuje na 2 *, więc zakładaj szybko to leczenie bo tracisz tylko AP :)

ADIHC1
13-04-2011, 21:10
Żeby zaklęcie dostało AP musisz przynajmniej raz użyć go w walce.

Dodatkowo zaklęcie nie awansuje na kolejną gwiazdkę, jeśli nie masz odpowiedniego poziomu (każda kolejna gwiazdka odblokowuje się co 5 poziomów).

Waldemar
13-04-2011, 21:10
Gdy ponownie aktywowałem leczenie to ono znów zaczęło zabierać całe AP

Tomi
13-04-2011, 21:10
zapewne nie masz wystarczająco wysokiego lv, aby wbić kolejną gwiazdkę.

ADIHC1
13-04-2011, 21:12
dy ponownie aktywowałem leczenie to ono znów zaczęło zabierać całe AP
Wszystkie aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia dostaję tylko samo AP. AP nie jest dzielone między aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia.

Waldemar
13-04-2011, 21:15
hmmm....faktycznie :)
Nie pomyślałem o tym. Jak grałem w stare mfo to gwiazdki nabijały się mimo to choć były traktowane jako słabsze. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Temat do zamknięcia :)


Wszystkie aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia dostaję tylko samo AP. AP nie jest dzielone między aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia.

Przyzwyczajenie do starego mfo po prostu :)